;)))))

nicola19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
cze jestem nowicjuszka :)
lubie imprezki,muzyke czarnych i poznawac noiwych ludzi
kreci mnei polityka zamerazm dzialac w aprtii juz amm namiary haha :) :rotfl: ogolnei jestem maturzystka chce studiowac w wawie jesli chcecie mnei blizej poznac to zapraszam:)
 

nicola19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
faithless ja ejstem za pisem bo moja sister jestw aprtiii:)))))strzaleczkaaaa :)

[ Dodano: 6 Czerwiec 05, 23:05 ]
kristoforo --popieram cie ze to bagno ale zycie w polsce jest trudne i zeby prztrwacx trzeba cos zriobicccc aby nei byc szarym a niestety nei amm mozliwosci wyjechac:( :/
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Nicola19 nie myśl o wyjeżdzie z tego kraju ja kiedyś w młodości w stanie wojennym po wyjściu z intrnowania dostałem :propozycję nie do odrzucenia:,to znaczy wyjazd i emigracja z kraju ,sprzeciwiłem się temu i nie żałuję zostałem .Kocham ten kraj tych ludzi,którzy tu mieszkają,jego historię tradycję,kulturę i wszystko co składa się na całość dziejów .Tamte przeszłe pokolenia nauczyły mnie tago co dziś się wyśmiewa PATRYJOTYZMU. A ty zaczynasz dorosłe życie i masz prawo uczestniczyć w życiu politycznym, a twoje poglądy są mi nieco bliskie ja mam też słabość do PIS-u. Chociaż nie podoba mi się ich stosunek do mniejszości seksualnych . Działanie prezydenta Warszawy pana Lecha Kaczyńskiego.Zakaz lub utrudnianie tym mniejszością wyrażania swych poglądów w marszach w stolicy nie ma uzasadnienia,ale to tylko moje poglądy do,których mam prawo tak jak ty :)

[ Dodano: 7 Czerwiec 05, 09:55 ]
cześć Nicola 19 nie przyjmuj poglądów czy sympati na jakąś partię tylko dlatego,że siostrzyczka w niej działa ty sama musisz o tym zadecydować bo te przełożą się już na całe życie, ja swych poglądów nie zmieniłem już od ponad 29 lat. Zakochałeem się w Solidarność w 1980 roku i miłość moją do panny S nigdy nie zgasła do tej pory jestem jej członkiem i działam w jej strukturach, a 13 grudnia 1981 roku byłem w stanie oddać życie za ideały ,które jej przyświecały.Wiem,że ta miłość jest ślepa .ale jak to miłość taka jest i nic jej nie zmieni.I za tę miłość nieodwzajemnioną pewnie dobrze dostalem w kość, ale nie żałuję gdybym miał jeszcze raz to samo zrobić zrobil bym to bez wachania :) Nie wiem czy ci odpowiada taka dyskusja ,ale sama powiedziałaś,że chcesz działać w polityce. Gratuluję zdania maturty,A jak się wybierasz na studia to proponuję uniwerek warszawski wydział politologii jeśli takowy istnieje, a myślę,że tak i życzę powodzenia w dostaniu się na studia :)
 

nicola19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
krostoforo-wiec przyznam sie ze siostra zarazila mnei poltyka ale spodobaly mi sie poglady pisu wiesz jesli chodzi o ta parade rownosci to ci pwoeim ze pis ejst partia konserwatywna weic musi dzialac wg swoich pzryjetych zasad!!!bede w wawie an weekendzie to ci opowiem jak p[rzebiegala ta parada!!!!pozdrowionkaaa :)
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
dzięki nie będzie parady tylko wiece i to kilka , ja nie mam pretnsji do pisu wiem,że mają poglądy może nie konserwatywne bardziej centrowe, ale nie należy nikomu przeszkadzać w wyrażaniu swoich uczuć czy poglądów, a ja i tak będę głosowwać na pis choć właśnie to m,i się w nich niepodoba brak tolerancji dla mniejszości seksualnych, może rzeczywiście jest to błąd,że oni chcą to zrobić w tak otwarty sposób, ale może to przemowi w końcu do naszego społeczeństwa,że oni to też ludzie i to wcale nie gorsi od tych tak zwanych normalnych czytaj hetero.a tak przy okazji to mieszkam w wawie. Cieszę się,że to twoje poglądy,że jednak masz jakieś spojrzenie na rzeczywistość powodzenia w stolicy do usłyszenia :)
 

nicola19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
no bo szczerze mowiac za jaka inna partia w dzisiejszej Polsce mozna byc !! ja coraz bardziej amm dosc tej POlski czytajac Polactwo ziemkiewcza mam juz dosc teto stereotypu :/ dlatego zeby sei wybic trzeba cos robic ale takze mozna popasc w zaleznosciii :/ ktore moga byc pulapka i tego sei boje :]
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Nicola piszesz ze :
"dlatego zeby sei wybic trzeba cos robic " i
"ale zycie w polsce jest trudne i zeby prztrwacx trzeba cos zriobicccc "

wiesz mysle i nie chce bys miala to za zle ale mysle ze ten nasz kochany kraj, bo tez jestem gotowy zrobic dla niego wszytko jest taki jaki jest wlasnie przez ludzi ktorzy zostaja politykami nie z powolanie bo to musi niestety byc w pewnym sesie powolanie bo bydac politykiem nalezy duzo poswieci, ale POPROSTU BY COS ROBIC i to jest przykre dla mnie.
 

nicola19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
outsider-masz racje ze ten kraj jest taki przez politykow ale dlatego trzeba cos zrobic rzeby cos zmienic bylam na kilku spotkaniach mlodziezowki pisu i wydaje mi sie ze ci ludzie maja bardzo dobrze sprecyzowane zalozenia i mi sie to podoba !zobaczymy jak bedzie moze faktycznie sie myle ze oni sa inni lub beda inni :/ czas pokazee!!!1
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
nicola19 bardzo się cieszę,że wierzysz im i tak trzymaj ja też stawiam na was ,może wasze pokolenie wreszcię wyzbędzie isę tego bagażu jakie nosi moje,obciążone i skażone bardzo złą ideologią

[ Dodano: 7 Czerwiec 05, 13:46 ]
mloda102 masz rację odbiegliśmy od tematu sorki już nie będę zabierał głosu o politycę sorki zapomniałem się ta strona jest do czego innego stworzona :(
 

nicola19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
gadalam z kims ciekawym kto ma interesujace poglady! wiec zapraszam serdecznie na gg!pozdrooooo :)
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
i jak fajnie Ci się na gg rozmawia?? Nie zapominaj o forumowiczach napisz coś czasem!!! :)
 

ziuteq21

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witaj! Mam 20 lat i jestem z Krakowa. Podobnie jak ty chce popisać z kimś o różnych sprawach i problemach. Jeżeli jesteś zainteresowana to pisz na PW ;)
 
Do góry