1 impreza

Status
Zamknięty.

goks_44

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam co prawda mój pierwszy post wiec soory jesli cos pominołem .Mam pytanie w 2 święto wybieram sie na imprezke (1 co prawda) i nie wiem co ubrac jakich perfumów użyc itp .Używałem szuajki lae nie znalazłęm jesli wystapił juz taki temat sorrki .wiec prosze o propozycjie .
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
a w ogole co to za imprezka?? u znajomych czy u rodziny, czy u dziewczyny czy gdzies indziej??
a co do ubrania jak moge Ci doradzic nie znajac zawartosci Twojej szafy ani zawartosci kosmetyczki
 

goks_44

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a w ogole co to za imprezka?? u znajomych czy u rodziny, czy u dziewczyny czy gdzies indziej??
a co do ubrania jak moge Ci doradzic nie znajac zawartosci Twojej szafy ani zawartosci kosmetyczki


Ubieram sie raczje luzno (nigdy na podobe geya) A imprezka to dyskoteka (wieksze zbirowisko ludzi) JEstem tez i troche przy kosci (178cm ,90 kg wagi)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
czyli w drugi dzień swiąt idziesz ? <_<

najlepiej się ubierz w to, w czym czy będzie najwygodniej :D

a perfumy, hmm, takie jak zawsze :D

a tak wogóle to ile masz lat :niepewny:
 

goks_44

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
czyli w drugi dzień swiąt idziesz ? <_<

najlepiej się ubierz w to, w czym czy będzie najwygodniej :D

a perfumy, hmm, takie jak zawsze :D

a tak wogóle to ile masz lat :niepewny:

To tak w drugi dzien świat,perfumy nie wiem jakie bo zadko uzywa male mam pytanie do dziewczyn jakie njabradziej lubia ?i lat 16 :)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
PROSTE
koles uświadom sobie że to jest tylko impreza
większe strojenie się tudzież perfumowanie, reasumując przejmowanie się ów imprezą jest niepotrzebne
idziesz-wchhodzisz-dylasz-idziesz do domu-śpisz
to jest przepis na dobrą impreze
koniec
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Ludzie jakbym ja miał takie problemy. W pełni zgadzam się z RAMZE$em. Przykładam może niec wagę do wyglądu ale nie aż tak bardzo. Interesuję się muzyką elektroniczną i techniczną. Imprez też troche było... Zależy jaka to impreza i gdzie. Akurat miłośnikiem perfum jestem :p i ich zazwyczaj używam. Z takich świeżych polecam: issey miyake , a jeśli mają ładnie pachnieć (słodko) to ostatnio kupiłem: Versace - Blue Jeans i Hugo - Hugo Boss. Co do mojego ubioru to ubieram się normalnie, jak na każdy codzienny dzień. Najcześciej to zamiast się pobawić to ktos mnie gdzieś zaciągnie (bez skojarzeń proszę), no albo prowadzę... i tyle.... nie ma co się tym przejmować. Poprostu idziesz nie myslac o tym cały tydzien co tam bedzie. Dowiesz się na miejscu, jak Ci się nie bedzie podobac to poprostu wyjdziesz... i po sprawie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry