Recent Content by sabine

 1. S

  nowa praca dla nauczyciela?

  Przede wszystkim - nie poddawaj się! z każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Z tego co wiem, to obowiazuje Cię trzymiesięczne wypowiedzenie? w takim razie weź się za szukanie pracy już teraz, zaraz będą wakacje, możesz nawet podjąć jakąś pracę dodatkową na okres próbny i zobaczysz - jak ci się...
 2. S

  Zwiazek z kuzynem..

  To prawda, że w drugiej linii można już zawierać małżeństwa, wiec nie ma zadnego problemu z waszym związkiem. Przynajmniej od strony prawnej, bo społeczno-kulturowa już zależy od reakcji waszych rodzin.
 3. S

  Monotonne życie: jak sobie radzić

  Rzeczywiście zjawisko dość powszechne. U każdego kto pracuje na etat tak to mniej wiecej wygląda. Trzeba sie przyzwyczaic bo to tak do emerytury ;)
 4. S

  Jak sprawdzić kto do mnie dzwonil

  Jak nie wiadomo kto dzwoni to przewaznie z jakiegoś banku albo od innego operatora komórkowego.
 5. S

  Też macie takie wrażenie że to już koniec internetów...

  Oj do końca to jeszcze daleko. Zamknięte domeny prędzej czy później znajdą swoich nabywców, bez obaw. Biznes internetowy sie kręci, a dopóki na internecie da sie jakos zarobić, to koniec mu nie grozi.
 6. S

  Opinie w internecie

  Sama raczej nie zamieszczami opinii, dzielę sie nimi raczej w kameralnym gronie znajomych. Ale zdarza mi sie szukac opinii o produkcie który zamierzam kupić. Na ogół łatwo jest odróżnić typowy spam od prawdziwej opinii kogoś kto korzystał z produktu czy usługi.
 7. S

  Wydania elektroniczne gazet czy papierowe, jakie wolicie?

  Od dłuższego czasu czytam już tylko e-wydania, szkoda papieru na makulaturę, potem zalegają stosy tych gazet i nie ma co z nimi zrobić ani gdzie trzymać.
Do góry