Recent Content by PawelKnarski

 1. PawelKnarski

  jaki alkohol na imprezach?

  Domówka - piwo / czysta Impreza - drinki z wódką
 2. PawelKnarski

  Jakim Stylem Tańczycie?

  Tango od pół roku oraz zumba od trzech miesięcy.
 3. PawelKnarski

  Kierunek zarządzanie marką i wizerunkiem firmy - co sądzicie?

  Kierunek raczej dla ludzi z branży niż świeżaków.
 4. PawelKnarski

  Jakie studia wybrać?

  Nielicząc studiów prawniczych czy medycznych to jak dla mnie najlepszą opcją jest politechnika - czy to górnictwo, czy technologie, czy informatyka - co kogo interesuje. Wszystkie stosunki, politologie itp. to niezły dramat. Sam jestem nauczycielem po filologii angielskiej i powiem szczerze, że...
 5. PawelKnarski

  Nauczyciel Punk?

  Cześć, jestem nauczycielem angielskiego, ale strasznie jaram się kulturą lekko punkową. Tzn. noszę glany, obcisłe, czarne spodnie, koszulki z niechlujnymi wzorami. Brakuje mi jednak możliwości założenia łańcucha do spodni czy zafarbowania włosów. Co myslicie, może spróbować?
 6. PawelKnarski

  Dziwna faza po marihuanie...pomóżcie.

  Nie ma co palić tego syfu. Już lepiej przejść na napoje wyskokowe... wypocisz i zapomnisz.
 7. PawelKnarski

  Dlaczego palicie fajki?

  No i jak mnie tu teraz nazwać. Nie palę, nigdy nie paliłem nałogowo, ale podczas imprezy spokojnie wypalam pół paczki. Pierwszą fajkę zapaliłem coś koło szkoły średniej, ale żebym palił dłużej niż 3 dni... raczej nie.
 8. PawelKnarski

  Słodycze

  Nie przepadam za słodyczami, ale za żeli anyżowe jestem w stanie dać się pokroić. Zawsze jak mam okazję kupuję takie i ciumkam wieczorami. Oczywiście nie pół kilo dziennie, ale 20-30g spokojnie.
 9. PawelKnarski

  Napoje energetyczne z wódką !?

  Szczerze mówiąc uwielbiam mieszać wódkę, czy to z red bullem, spritem czy sokiem malinowym i tabasco. Może nie jest to zdrowe, ale samo wyjście na imprezę ostro atakuje nasz słuch, spojówki itp., więc biorę już cały pakiet pogarszaczy w komplecie... a co tam.
 10. PawelKnarski

  Bliscy których już z nami nie ma?

  Jak wyjechałem na rok czasu do Stanów to sam zleciłem pielęgnację grobu mojej cioci. Nie widzę w tym nic złego i z tego co wiem, nawet na święto zmarłych firma postawiła trzy znicze - oczywiscie odpłatnie.
 11. PawelKnarski

  DIETY

  Co sądzicie o całkowitym wyeliminowaniu owoców z diety? nawet bananów po treningu.
 12. PawelKnarski

  Fitness, jaki strój?

  Spodnie najlepiej nad kolano i stosunkowo przyległe do ciała, oraz top nieograniczający nas ruchowo. Dodatkowo karimata, butelka wody i jakieś wygodne adidasy.
 13. PawelKnarski

  Metody poprawiające wzrok.

  Można wyleczyć wzrok? Wiadomo, masę czasu spędzamy przed ekranami komputerów i pewnie po 30 latach nasz wzrok ulegnie znacznemu pogorszeniu. Sam jestem ciekaw czy są jakieś sposoby, aby nie tyle zachamować pogłębianie się wady, co wyleczyć... bez użycia lasera.
 14. PawelKnarski

  Co sądzicie o wazektomii?

  Wraz z dziewczyną mamy jednego maluszka i nie planujemy mieć więcej dzieci. Jedno daje nam popalić, a gdy je w miare odchowamy będziemy po trzydziestce, co nie zmienia faktu, że nie poddałbym się takiemu zabiegowi. Wychodzę, z założenia, że partnerka może brać tabletki.
 15. PawelKnarski

  Prezerwatywy skyn nie uczulaja?

  Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z żadnymi prezerwatywami, chociaż powiem Ci, że smakowe durexy powodowały lekkie zaczerwienienie czego nie mogę powiedzieć o Skynach.
Do góry