Recent Content by Nastk4

 1. N

  Dobre i tanie hostingi

  Czy ktoś z obecnych korzystał kiedyś z arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx? Potrzebuję gdzieś postawić stronę, a ich ceny obecnie mnie kuszą. Zna ktoś coś konkurencyjnego?
 2. N

  Kupno mieszkania Warszawa

  Faktycznie w Warszawie jest na pęczki deweloperów, a stron w Internecie jeszcze więcej. Moim zdaniem jedna z lepszych to mapa nieruchomosci.pl. Darmowa wyszukiwarka z nieruchomościami deweloperskimi. Łatwo można porównać ceny co daje dodatkową przewagę.
 3. N

  Gdzie wyjechać na weekend majowy?

  W tym roku jedziemy nad morze, do Łeby. Zapowiada się cudowna pogoda więc może nawet coś na plażę, pierwszy raz w tym roku będzie można wyjść :D Noclegi nie są drogie, więc czemu nie? :)
 4. N

  Jakie noclegi w łebie

  Jeśli chodzi o Łebę to bardzo dobry wybór. Strasznie dużo rzeczy jest tam do odwiedzenia. Polecam zajrzeć na lebanoclegi.pl. Jest tam sporo ofert. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie.
 5. N

  kominek, piecyk na pellet?

  Ja przy doborze kominku korzystałam ze strony iwonapellets.pl. Sporo się tam dowiedziałam i w końcu zdecydowałam się na kominek w którym można palić pelletem. Jestem zadowolona, bo nie brudzi i rzadko trzeba wybierać popiół.
 6. N

  Sztuczne kwiaty dekoracją domu

  Wszystkim sztuczne kwiaty kojarzą się z czymś obskurnym. Sama nie byłam zawsze do nich przekonana, bo moja babcia miała ich zawsze na pęczki :( Ale kiedy pojawiły się w moim domu od razu zmieniłam zdanie. Dobre wyjście dla zapracowanych ludzi, którzy lubią mieć ładny wystrój w swoim...
Do góry