Recent Content by Maxio99

 1. M

  Dobre i tanie hostingi

  Ok spoko byłem nieco nie informatywny ale już się poprawiam ;) Hosting ten a nie inny bo w przyzwoitej cenie i z niedrogą domeną. Jak dotąd nie miałem problemów z tym że strona leży z powodów "serwerowych". Przekonał mnie też dobry kontakt z BOK-iem.
 2. M

  Dobre i tanie hostingi

  Korzystam z cal.pl. Poza hostingiem mają sporo ciekawych usług.
 3. M

  Internet w Niemczech :)

  Niedawno coś o tej aplikacji słyszałem ,fajna prosta i funkcjonalna. Ma nawet zniżki na nocleg :D
 4. M

  ekologiczne domy

  Warto jeszcze minimalizować zużycie energii elektrycznej. Żarówki LED (zarówno te zewnętrzne i wewnętrzne) pomogą trochę zejść z kosztów. No i sprzęt AGD A lub A+ też redukuje wydatki.
 5. M

  Aranżacja wnętrza

  Ostatnio widzę że LED-y pojawiają się i wewnątrz mieszkania i na dekoracjach przed domami. Czy to jakaś nowość ? Taśmy na zewnątrz ?
 6. M

  Lg lm620s/lm615s/ls570s/lw4500

  Konwersja dobra sprawa - sam używam i sprawuje się bez zarzutów. Jeden przycisk okulary na głowę i gotowe ;) Sam wybrałbym LG 42LM620S ze względu na obsługę Wi-Fi, wyżej wymienioną konwersję do 3D no i za możliwość odtwarzania filmów z USB.
 7. M

  Eko domy, domy pasywne

  @Grzechuu1990 Fakt fakt, lepiej uważać i dobrze przejrzeć ofertę ;) Ja tam mam jedną pewną firmę i nie mogę złego słowa na jej temat powiedzieć.
 8. M

  Eko domy, domy pasywne

  Ano możliwe LED-y+ baterie słoneczne to całkiem niezła kombinacja ;) Trochę poszperałem i okazało się że w diód jest sporo rodzajów,kolorów itp itp. Chyba większa różnorodność niż żarówek !
 9. M

  Eko domy, domy pasywne

  Pomysł naprawdę ciekawy chociaż trudny w realizacji z powodu licznych instalacji i rozwiązań. Jaka będzie najlepsza metoda oświetlenia, bo wydaje mi się że żarówki są zbyt prądożerne....
 10. M

  Żarówki LED-owe

  No to i tak o wiele lepiej niż z żarówkami to wszystko wypada, 10000h to całkiem sporo czasu świecenia non-stop. Rok i trochę.80% zawyżenia to dosyć poważna sprawa... Może w kraju czegoś lepszego się uda doszukać niż u chińczyków.
 11. M

  Żarówki LED-owe

  Wygodna sprawa że nie trzeba nic nowego dokładać, dokręcać itp i po prostu od razu działa ;) A jak będzie z żywotnością LED-a ? Większa niż żarówki żarnikowej ?
 12. M

  Żarówki LED-owe

  Czy ktoś spotkał się z taką formą oświetlenia, jak sprawdzą się w domu ? Zastanawiam się nad drobną wymianą na stancji żeby trochę na prądzie oszczędzić i nie wiem czy gra jest warta świeczki,
 13. M

  Jaka lustrzanke wybrac`?

  A może jakaś hybryda lub bezlusterkowiec ?
 14. M

  Dobry Aparat Cyfrowy

  Sugerowałbym wybranie jakiegoś sprzętu od SONY, lustrzanka, kompakt czy hybryda ? Zawsze coś się dobierze ;)
Do góry