Recent Content by Master557

 1. M

  wyrobienie dowodu osobistego dziecku

  Nie zawsze musi być zgoda obojga rodziców. Czasami któryś z rodziców (z reguły ojciec) może mieć ograniczone prawa. Jeśli tak nie jest to w przypadku sprzeciwu jedyną drogą niestety jest sąd.
 2. M

  Co kolekcjonujecie?

  Chce zacząc zbierac monety. Czy warto kupować w sklepach internetowych i na allegro? Interesuje mnie moneta 20 zł Kolędnicy z tej strony www.cezar24.pl/monety-kolekcjonerskie-19952013-c-85_171.html jednak trochę sie obawiam w jakim będzie stanie znając naszą pocztę... :/
 3. M

  Mój czas wolny

  Jeśli ktoś jeszcze chciałby się tym zarazic to tutaj można znaleźć kilka rad http://monety-czyszczenie.webnode.com/ Dodam, iż zdarza mi się korzystać z elektrolizy. Chemicy pewnie wiedzą o co chodzi:)
 4. M

  Pomoc przy wyborze kolektorów słonecznych

  Wadą kolektorów jest niewątpliwie czas w którym się zwracają. Widziałem gdzieś wyliczenia, iż jest to powyżej 10 lat. Biorąc pod uwagę jeszcze dodatkowy koszty ich utrzymania to wcale nie są takie opłacalne. Aby to ię zmieniło to musiałby jeszcze potanieć. A do takiej sytuacji ludzie na...
 5. M

  Prędkość a przeciążenie (G)

  Dodałbym jeszcze jedno możliwe wyjście. Przy takim zjeździe może powstać jeszcze przeciążenia w przypadku zmiany nachylenia stoku.
 6. M

  Mój czas wolny

  A ja w wolnym czasie czyszczę monety antyczne...:) Brzmi tajemniczo ale daje dużo satysfakcji.
 7. M

  Sprzedam firmę

  Po pierwsze cena 150000 tys. równa jest 150 mln PLN. Może chodziło o 150 tys. Po drugie nikt nie rozdaje pieniędzy na ulicy.
 8. M

  Była u mnie policja kryminalna

  To, że nie mieli mundurów o niczym nie świadczy. Ale generalnie sprawa jest podejrzana, poniewaz powinni Cię powiadomić na jakiej podstawie spisują twoje dane.
 9. M

  Numizmatyka

  Osobiście interesuje się głównie monetami antycznymi. Choć zdarzy mi się kupić jakieś współczesne sreberka albo dwójeczki:)
 10. M

  W co zainwestować?

  Ciężko powiedzieć, czy to może być kwestia spekulantów. Istanieje teoria, że właśnie wcześniejsza cena byla napompowana przez spekulantów.
 11. M

  W co zainwestować?

  Złoto w tydzień straciło prawie 15% na wartości. W tej chwili być może jest dobry czas na inwestycje.
 12. M

  Prędkość a przeciążenie (G)

  Zbyt mało danych aby to określić. Przeciążenie w takim przypadku można obliczyć choćby przy skręcie. Ale trzeba znać jego promień.
 13. M

  zakupy przez Internet-co sądzicie?

  A jak dobierasz sobie rozmiary? Przecież w normalym sklepie ciężko jest coś dopaswać.
 14. M

  Facebook nie jest fajny

  Poważnie trzeba podać skan dowodu? Może to ktoś jeszcze potwierdzić?
 15. M

  Co kolekcjonujecie?

  To przynajmniej byś wrzucił jakąś fotkę i pochwalił się tą kolekcją;)
Do góry