Recent Content by majgiver

 1. M

  Co sądzicie o najnowszej PlayStation Classic?

  Pytanie do wszystkich fanów konsol i gier konsolowych. Może nie jest to łamiąca wiadomośc, ale co sądzicie o wydaniu tym nowym PlayStation Classic? Zdecydujecie się na zakup, czy wstrzymacie się?
 2. M

  Wybór okien pasywnych

  No i to jest naturalne, bo skoro już mi nie wieje w pokoju, to chcę mieć więcej światła, jak mam więcej światła, to chcę taki a taki kolor, a jak już mam kolor to teraz patrzę, żeby rama była dobrze wyprofilowana. Piramida potrzeb :)
 3. M

  Co robić po maturze

  No tak, w dużych przedsiębiorstwach się na przykład bardzo fajnie taka analiza przydaje. Na stronie arcanagis sobie można o tym przeczytać więcej. Osoba do obsługi analiz przestrzennych przydaje się w wielu przedsiębiorstwach, więc z cała pewnością nie będzie żadnego ze znalezieniem pracy:)
 4. M

  Wybór okien pasywnych

  Odpowiadając na twoje pytania szyby p4 nie zawsze można stosować. Przy bardzo dużych przeszkleniach mogą sie okazać za ciężkie dla ramy i raczej odradzą ich montaż. Kontaktrony, system alarmowy... tu już kwoty sa różne, ale raczej w tysiącach niż setkach ;) Zależy ile okien chcesz nimi obłożyć...
 5. M

  Części alfa romeo hurtownia

  No mniej więcej o to mi chodziło żeby się dowiedzieć. Znalazłem w necie katalog części, musze jeszcze sprawdzić, czy faktycznie są najtańsze. Jak się okaże że tak, to pewnie będę je zamawiał :)
 6. M

  Części alfa romeo hurtownia

  A jakie części do fiatów są najtańsze a przy tym dobre? Różnych marek zamienników jest multum i nie umiem znaleźć czegoś wyjątkowo wybijającego się ponad resztę ceną i jakością. Trudno znaleźć jakieś sensowne opinie. Wielu mówi że bosch, bo znana marka, inni że tylko oryginalne itp. Ale Jakichś...
 7. M

  Większe zyski z rolnictwa

  Tutaj jest bardzo sensowny artykuł o tym, w jaki sposób taki gis może się przydać na terenach zagrożonych suszą: arcanagis.pl/analizy-gis-na-obszarach-zagrozonych-susza/ . Wygląda na to, że efekty rzeczywiście są bardzo dobre. Dzięki temu możemy nie tylko powiększać własne zyski, ale też dbać o...
 8. M

  Drzwi aluminiowe do domu co wybrać?

  Najsensowniej własnie wybrać takie miejsce, wtedy jest szansa że pracownik salonu doradzi Ci co faktycznie jest jego zdaniem lepsze. Salon producenta to najczęściej zachwalanie jak super są ich produkty.
 9. M

  Części alfa romeo hurtownia

  Ja też mam alfe 147 1.9 tdi i żadnych problemów z silnikiem nie wiem o co chodzi
 10. M

  Jakie soki uważacie za zdrowe?

  soki dobre są warzywne. kiedyś bardzo nie lubiłem, ale teraz tylko to bym piła. Chociaż jak koleżanki przede mną pisały - herbatą też nie pogardzę. Klasyczną czarną i dla równowagi białą
 11. M

  Land Serwice w Wieliczce - opinie

  czy jadąc w kierunku Krakowa natknę sie na jakis duzy warsztat do takich terenówek? Do Wieliczki mi trochę nie po drodze.
 12. M

  Gdzie naprawiacie autka?

  Tu masz namiar na ekipę z Krakowa. Mają serwis i są też aktywną grupą offroadową nazywają się Spartan AST
 13. M

  Wasz ulubiony piłkarz

  Jak Robert będzie tak dalej grał to chyba w moim przypadku zasłuży na to miano.
 14. M

  Człowiek z tatuażem - dziwak?

  jeśli komuś zależy na posiadaniu tatuażu to czemu nie? wolny kraj i wolny wybór. z dziesięć lat temu kwestia tatuażu budziła powszechną kontrowersję, a a teraz? to już praktycznie chleb powszedni.
Do góry