Recent Content by *Madzia*

 1. *Madzia*

  Czy Boga interesują nasze troski i zmartwienia?

  Hmmm ... Czy w ogóle istnieją jakieś podstawy do tego, aby sądzić, iż bóg interesuje się ludźmi ? Może jakiś przykład ? Nie ? Szkoda ... Ja również nie potrafię wymienić, stąd też uważam, że bóg się nami nie interesuje. Zdaje się, iż bóg - tworząc świat i człowieka na swoje podobieństwo - miał...
 2. *Madzia*

  Propozycja gier FPP na mój sprzęt

  Zależy, co Cię interesuje ... "The Elder Scrolls III: Morrowind" , "S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla" , "Wolfenstein" , "Half - Life 2" , "Call of Duty 3" , "Doom 3" , "F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon" .
 3. *Madzia*

  Jaki film ostatnio zobaczyliście?

  Pontypool - Ciekawy pomysł na to, jak zrobić film o zombie prawie w ogóle ich nie pokazując ... 9/10 Kyofu ( Fear ) - dobry, azjatycki horror - 7/10
 4. *Madzia*

  The Walking Dead

  Oglądałam wszystkie sezony i muszę przyznać, że Walking Dead to naprawdę rewelacyjny serial. Najlepszy, jaki widziałam i z niecierpliwością czekam na drugą część 3- go sezonu :)
 5. *Madzia*

  210 tys. dofinansowania na eksport!

  Szkoda, że już nieaktualne :)
 6. *Madzia*

  W co grasz teraz? W co warto zagrać?

  Resident Evil 4 Silent Hill 3
 7. *Madzia*

  Hej kolęda, koo-lę-da :)

  Kiedyś moi rodzice przyjmowali kolędę - pamiętam, że na koniec wizyty ksiądz, stojąc już przy drzwiach, patrzył wyczekująco na mojego ojca, jakby na coś czekał xD Dopiero w momencie, kiedy dostał kopertę pozdrowił wszystkich domowników i wyszedł. W kopercie było chyba 200 zł, o ile dobrze pamiętam.
 8. *Madzia*

  Oceń utwór twego poprzednika

  7 http://www.youtube.com/watch?v=3TdFY_cN6sw
 9. *Madzia*

  stosować przy bólu zęba

  Szczerze wątpię, żeby gryzienie goździków mogłoby coś w tej sytuacji pomóc. Przeżuwanie raczej tylko nasili ból ;/
 10. *Madzia*

  potrzebuje Waszej porady.

  Najlepiej sama zaproponuj spotkanie - na co tu czekać ? Najwyżej odpowie, że ma już dziewczynę i nie jest zainteresowany. Na pewno nic na tym nie stracisz.
 11. *Madzia*

  Telemarketing i umowa o dzieło

  Zawsze warto spróbować. Tylko dobrze zapoznaj się z treścią umowy.
 12. *Madzia*

  Ateizm

  Mógłbyś rozwinąć tę myśl ?
 13. *Madzia*

  Czy 30-letni prawiczek znajdzie miłość?

  I to jest bardzo słuszne podejście - albo zaakceptuje Cię takim, jakim jesteś, albo nie warto zawracać sobie nią głowy. Może po prostu jeszcze nie dojrzałeś do prawdziwego związku ? Muszę przyznać, że takie tłumaczenie nie jest specjalnie ... przekonujące.
 14. *Madzia*

  Twierdza 3, nie włącza się

  Prawdopodobnie problem dotyczy Twojej karty graficznej - poszukaj ustawien w opcjach grafiki.
 15. *Madzia*

  Romans :D i in. niedopowiedziane :cenzura:ety

  Hmm ... Widocznie zwiazek Ci sie juz znudzil skoro dopuszczasz do siebie takie mysli. Ja bylam kiedys w dluzszym zwiazku, jednak nigdy nie mialam podobnego odczucia, wiec jedyna porada, jakiej moge Ci udzielic, to wizyta u seksuologa - nie ma co liczyc na to, ze "samo minie".
Do góry