Recent Content by glowonog

 1. glowonog

  Prośba o poradę..

  I też byś bez ostrzeżenia kazała mu się wyprowadzić?
 2. glowonog

  Źródła informacji politycznych - z prawej i lewej strony.

  wykop.pl Cenię za to, że źródła informacji są filtrowane przez użytkowników, zawsze znajdują się tam osoby z prawej i lewej strony, patrzą sobie na ręce. Wiadomości, które docierają na główną są wykopywane przez użytkowników sieci, więc nie grozą nam skrajnie głupie, propagandowe artykuły...
 3. glowonog

  klej do butów

  Butapren to chyba najlepszy klej do butów, jaki powstał. Tani, dobrze klei, a podczas samego klejenia można zawsze liczyć na pogaduchy ze smerfami.
 4. glowonog

  Markowe ubrania - gdzie?

  Oczywiście, że bazar, ale ze świetną jakością.
 5. glowonog

  Markowe ubrania - gdzie?

  Markowe ubrania oczywiście TKmaxx ;) Wchodzisz, wydajesz 500 zł, a to co kupiłeś jest warte 1500 i ma taką jakość, że nie rozleci się przez kilka lat.
 6. glowonog

  najlepszy trymer do brody

  One blade super sprawa, tylko nie odpowiadał mi wybór nasadek, mam po prostu za długą brodę, przy one blade musiałbym ją skrócić.
 7. glowonog

  Pierścionki zaręczynowe

  I co z tego? Chodzi mi o jakość. Poczytaj, znajdziesz niejeden post, w którym para wylewa żale na sklepy typu apart, czy swarovski, bo facet kupił pierścionek (złoty) za kilka tysięcy, a on się... wytarł. W sklepach tego typu 90% ceny to marża i napis "apart". Jakości tam nie znajdziesz.
 8. glowonog

  Samotne wakacje. Czy warto?

  Nigdy nie byłem sam na wakacjach, ale myślę, że mogłoby to być ciekawe przeżycie. Byłem kilka razy sam za granicą po to, by pracować, przez wiele tygodni zdany tylko na wewnętrzne konwersacje z samym sobą. To samo było na początku studiów, bo studiowałem w mieście oddalonym ode mnie o kilkaset...
 9. glowonog

  Gotowe dania

  A co złego jest w tej chemii? ;) Dania gotowe oczywiście czasami zjadam. Najczęściej pizze i zapiekanki, ale zdarzają się także pierogi, czy uszka.
 10. glowonog

  Pierścionki zaręczynowe

  Apart i białe złoto się wykluczają. Jeśli chcecie kupić pierścionek dobrej jakości, a nie taki, który się wytrze niczym pierścionek dla małej dziewczynki, popryskany sprayem, to proponuję udać się do mennicy, albo złotnika i kupić porządną, złotą oprawę, a kamień to już tylko dodatek ;) Taka...
 11. glowonog

  recepta elektroniczna

  Ja nie mam tego konta, a korzystałem, kod podał mi lekarz, był wydrukowany na kartce. Tylko, że to w prywatnej przychodni.
 12. glowonog

  Opony zimowe

  Jeżdżę i mieszkam w górach, mam jako takie rozeznanie. Przede wszystkim, to trzeba dobrać umiejętności jazdy, bez nich żadne łańcuchy nie pomogą.
 13. glowonog

  Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

  No właśnie :P Akurat jest dwóch strażników, którzy wchodzą raz na tydzień :P Kawiarkę też płuczesz 10 sekund! No... może 30. Na indukcji kawa się robi w 2 minuty :D PS. Podatek dochodowy to zło. Straszne zło.
 14. glowonog

  najlepszy trymer do brody

  Najważniejsze to głowica, która się nie rozleci ;)
 15. glowonog

  Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

  Tylko kawiarka.
Do góry