Recent Content by DzIuBeJ

 1. DzIuBeJ

  Religijne wychowanie dziecka

  temu# - oj dokładnie, dokładnie... Hosanna - na religię uczęszczał/a?, katecheta/siostra/ksiądz zapewne wiedzą kto jest itp... Z resztą przedstawiałem sytuację wyżej, kolejna sprawa może i być taka. Nadgorliwy nauczyciel który nie lubi nie katolickich dzieci.
 2. DzIuBeJ

  Wywolywanie DuchÓw

  A na to wszystko ksiądz odpowiedział: "Co łaska, ale dają 300". Czy jesteś w stanie udowodnić w jakiśkolwiek sposób iż takie coś miejsce miało zdarzenie? Bo wydaje mi się że nie możesz tak samo jak na moje zdanie powyżej.
 3. DzIuBeJ

  Stwórca i Jego Duch oraz dusza żyjąca - człowiek i jego duch

  Zaiste jest całkowitą bzdurą, tylko naprawdę wielki szacunek dla człowieka który był zdolny to wymyślić.
 4. DzIuBeJ

  Droga do Boga bez Kosciolow i religi ?

  * Bóg jeśli takowy istnieje oraz jeśli jest podobny do bytu ludzkiego to go nie potępia. Natomiast kościół przeciwnie. * Dla kogoś kto wierzy w piekło będzie najgorszą z możliwych jakie istnieją, więc pewnie już diabeł :daibel2: szykuje widełki dla części księży, jak i zwykłych śmiertelników.
 5. DzIuBeJ

  Religijne wychowanie dziecka

  Hosanna - jak już pisałem nie chodzi tutaj głownie o wprowadzenie do wiary, tylko o fakt dokuczania rówieśników ze strony wiary. Co nie raz przeczytałem.
 6. DzIuBeJ

  kosciol a antykoncepcja i in vitro

  Adopcja cudzego dziecka jest całkiem inną sprawą niż posiadanie własnego małego bytu. Owszem można i kochać jak swoje ale jednak jest to całkiem inna rzecz...
 7. DzIuBeJ

  Ateizm

  Przepraszam za off ale: Masz z tym jakiś problem?
 8. DzIuBeJ

  Droga do Boga bez Kosciolow i religi ?

  Ad1. Niestety tak... Ad2. Uważam że można chociaż stwierdzając to po swoim otoczeniu, i wydaję mi się to najlepszym rozwiązaniem. Ad3. Yes, yes, yes!!! Ad4. Codziennie do niego dzwonie z plusa ponieważ simplus zatrzymuje czas po minucie :P :) imawoman - w trzecim zdaniu czytasz w moich myślach...
 9. DzIuBeJ

  Gdzie jest Bog?

  Podobnie jak większość biblij, ale mniejsza z tym. Niestety religia która potrafi wyrządzić szkody...
 10. DzIuBeJ

  Hej?

  Hej?
 11. DzIuBeJ

  Wywolywanie DuchÓw

  Zapytam czy czasem nie dodał że będziesz musiał się do niego zgłosić aby Cię uwolnił od władzy złego demona? Powiedział bym tak że prędzej po tym bolsie widzi się zamazane postacie co daje wrażenie duchowych doświadczeń. Heh, wtedy są te niechciane ciąże co? Wcale nie została spłycona ani...
 12. DzIuBeJ

  Czy wierzycie w duchy ?

  ...którą zapewne można bez problemu wytłumaczyć. To tylko i wyłącznie wyobraźnia a nie duchy prawda? :>
 13. DzIuBeJ

  Władanie żywiołami.

  Jest to po-prostu nie możliwe, lecz było by bardzo ciekawe oraz przydatne :P.
 14. DzIuBeJ

  Jesienna depresja

  Jest pewna metoda, taka banalna. Idź się rozerwij gdzieś z przyjaciółmi na piwo czy coś... I najważniejsze jest się wygadać z tego co leży na sumieniu ;).
 15. DzIuBeJ

  4 postawy wobec Kościoła w Polsce

  Osobiście jestem za opcją numer dwa, tyle lat wyzysku społeczeństwa przez kler wiec teraz mogły by się losy odwrócić... hajer - może dodasz sondę do tego wątku?
Do góry