Recent Content by Caraoka

 1. Caraoka

  moczenie nocne u 6 latków

  Na szczęści już nie takie tabu jak dawniej. Chociaż fakt, że dużo ludzi nie wie czym jest moczenie nocne. Najważniejsze że coraz więcej ma tego świadomość i wie, że dziecku trzeba pomóc.
 2. Caraoka

  Kuchnia ekologiczna

  Kiedyś dowiedziałam się, że często tacy ludzie na targach biorą z giełdy, więc nie zawsze to ich produkty i nie wiedzą czy one są bio czy nie. Jeśli chodzi o zakupy to robię ostatnio w Carrefour i mają dużo marek własnych.
 3. Caraoka

  wyciskarka czy sokowirówka ?

  Mam jedno i drugie i ciężko byłoby mi z jednym urządzeniem. W wyciskarce robię najczęściej sok z buraków czy marchewki a w sokowirówce z jabłek i pomarańczy.
 4. Caraoka

  odkurzacz bezworkowy

  Kocham bezworkowe odkurzacze pionowe. Są bardzo wygodne i do użytkowania i do przechowywania. Sama mam Well Q8 i jestem mega zadowolona. Ogólnie electrolux ma nowoczesne sprzęty które potrafią ułatwić i uprzyjemnić nawet takie prace w domu jak odkurzanie :)
 5. Caraoka

  Odkurzacz czy odkurzacz, czyli co wybrać do sprzątania?

  Dziewczyny mój facet kupił nowy odkurzacz i powiem wam, że jestem nim zachwycona. Mamy Well Q8 electroluxa. Dokładny, lekki i mocno wszechstronny. Świetnie radzi sobie ze sprzątnięciem podłóg, a mnie w końcu przy odkurzaniu nie boli kręgosłup. Ma też końcówkę petpro plus więc cała sierść po...
 6. Caraoka

  moczenie nocne u 6 latków

  Na stronie suchyporanek czytałam, że problem moczenia nocnego dzieci dotyczy ok. 300 tys. dzieci w wieku od 5 do 18 lat.
 7. Caraoka

  Sucha skóra

  Nigdy kosmetyków nie zamawiam hurtowo. Raczej staram się wybierać odpowiednio i zamawiam kolejny jak używany się dopiero kończy. Teraz zrobiłam większe zamówienie z solverx bo musiałam uzupełnić braki i wziąć żel, piankę do higieny intymnej i tonik.
 8. Caraoka

  Który telefon wybrać ?

  Znalazłam nowy TCL 20 SE czy ktoś ma już może i powie jak to śmiga? Widziałam, że jest już na Androidzie 11 i ma bardzo dużo pamięci.
 9. Caraoka

  Jak rzucić palenie: Reset33

  Nie jestem przekonana do tych e-papierosów, bo jednak wciągasz w płuca gorący dym. Ale mojej mamie udało się ostatnio rzucić ze wsparciem Recigar. Poleciła jej magister w aptece. Jest 100 tabletek i to kuracja około 25 dni. U nas idzie nieźle i od kilku miesięcy mama nie pali.
 10. Caraoka

  Sucha skóra

  Ostatnio fajnie się u mnie sprawdziła emulsja pod prysznic do skóry atopowej Solverx https://solverx.pl/produkty/atopic-skin-shower-emulsja-do-mycia Wpływa bardzo pozytywnie na regenerację naskórka. Jest mega dla skóry suchej i bardzo suchej.
 11. Caraoka

  Perfumy

  Ostatnio na Walentynki dostałam Euphorie czerwoną. Genialna !
 12. Caraoka

  Najlepsze kosmetyki!

  Ostatnio kupiłam kilka kosmetyków Solverx i moja skóra je pokochała. Mam tonik, żel i krem. Na pewno to nie koniec, bo chciałabym jeszcze kilka z nich wypróbować. Może następną zamówię sobie piankę do higieny intymnej.
 13. Caraoka

  Który telefon wybrać ?

  No cztery aparaty to już coś i całkiem niezłe parametry. A przy takich bajerach długo trzyma Ci bateria tego TCL?
 14. Caraoka

  Który telefon wybrać ?

  Ooo a masz taki i możesz podpowiedzieć jak się go użytkuje tak na co dzień?
 15. Caraoka

  moczenie nocne u 6 latków

  Na pewno teraz mozna też taki alarm wybudzeniowy dostać w niemalże każdej aptece. Dla dziecka to ogromne wsparcie i może nie zadziała od razu ale na pewno wspomoże dziecko w budzeniu się za potrzebą.
Do góry