Recent Content by Asia222

 1. A

  Biura nieruchomości w Olsztynie

  Ja korzystałam z biura w Gdańsku Goodwill Nieruchomości, więc gdyby ktoś szukał sprawdzonego biura w Trójmieście, mogę ich polecić. Bardzo profesjonalna ekipa.
 2. A

  Psychoterapia

  Ja też uważam, że tarapia jest bardzo dobyrm pomysłem. W dzisiejszych czasach można wszystko, nawet leczyć się przez internet. Jest na przykład aplikacja HH24 która umożliwia łączenie się z terapeutami i doradcami oraz branie udziału w webinarach i ogólnie pogłębianie wiedzy na temat siebie i...
 3. A

  Co na zmarszczki?

  U mnie egzamin jak na razie zdaje https://drmarcinnowak.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/ to zabieg, który odżywia skórę, jak nic innego. Działa dogłębnie i efekty są bardzo naturalne.
 4. A

  Przyszłościowe kierunki studiów

  Na pewno wszystko z branży IT, ale także medycyna, prawo czy biotechnologia. Wszystkie kierunki znajdziecie na UJ,
 5. A

  Prezenty, prezenty, prezenty...

  Na prezent fajnie może się sprawdzić zestaw kosmetyków od Unique Cosmetics. To naturalne kosmetyki, które czynią cuda! :) Ekologicznie i skutecznie - prezent najlepszy pod słońcem.
 6. A

  Chirurgia plastyczna

  Jeśli chcesz uzyskać rzetelne informacje, polecam udać się do gabinetu doktora https://drmarcinnowak.pl/ w Trójmieście. To jeden z lepszych specjalistów na Pomorzu, na pewno pomoże Ci w razie czego. ;)
 7. A

  Problemy ze stresem

  Potwierdzam, ja założyłam akwarium i to zupełnie wciągające i angażujące hobby. Polecam wszystkim ;) Jeśli chcecie trochę zaoszczędzić, możecie zamówić cały zestaw akwarystyczny https://www.akwarystyczny24.pl/produkt/zestaw-akwariowy-60l-led-filtr-szafka ;)
 8. A

  Jak ozdobić ogród?

  Ciekawą ozdobą do ogrodu jest z pewnością oczko wodne. A jak doda się do niego pompę fontannową ma się również piękną fontannę czy strumień. To większa inwestycja, ale efekt może być tego warty. Mój tata na swojej działce właśnie takie oczko posiada i chętnie spędzamy tam całe wakacje.
 9. A

  Bezrobocie w Polsce - bilans

  Bezrobocie jest, dlatego warto zgłaszać się do miejsc, gdzie pracownicy są potrzebni i doceniani. Na przykład do JYSKA, gdzie oferują naprawdę przyzwoite warunki zatrudnienia. :)
Do góry