Recent Content by antracyt

 1. A

  Jak przebiega leczenie kanałowe ?

  Oj bez znieczulanie nie da się. Byłoby ciężko przetrwać. Ale brawo dla Twojej dentystki, że udało się wszystko poprowadzić bezboleśnie i mam nadzieję, że skutecznie. :)
 2. A

  Jak wyróżnić ścianę?

  Może domowe zacisze? Patrz ile Śnieżka ma w palecie tych barw. :)
 3. A

  Farba do łazienki

  Ja mam tą Śnieżką wymalowaną całą łazienkę, kafelek u mnie nie ma w ogóle. Odkąd są właśnie takie farby, które nie niszczą ani łuszczą się pod wpływem wilgoci zrealizowałem ten pomysł i powiem szczerze, że dawno chciałem zrobić coś takiego. Tradycyjna biel łazienkowa - ściany + ceramika może...
 4. A

  Drewniane meble na tarasie

  Przeczytaj ten artykuł, dla mnie był pomocny jeśli chodzi o obsługę konserwacyjną tarasu. ;) http://www.vidaron.pl/poradnik/jak-zabezpieczyc-drewno-tarasowe-przed-zmiennymi-warunkami-atmosferycznymi
 5. A

  Drewniane meble na tarasie

  Również korzystam z tego oleju, robić to niestety trzeba dość często, no ale i tak jestem zadowolony. Taka specyfika środków do drewna. :)
 6. A

  Cieniowanie ścian

  Mnie wpadło w oko, ale jak coś takiego zrobić? To trzeba kupić odpowiednią farbę i zlecić fachocowi? Na stronie Śnieżki nie ma takiej informacji, może ktoś podzieliłby się linkiem.
 7. A

  Kosa spalinowa

  Kupiłem wczoraj kosę spalinową Tryton, o mocy 2,3 KM. Ma ktoś doświadczenia z tym sprzętem. Dzisiaj trochę się nią pobawiłem, bo dopiero uzupełniłem paliwo i chodzi całkiem nieźle, ale może ktoś ma jakieś uwagi do tego sprzętu?
 8. A

  Jaka wanna do łazienki?

  Zgadzam się zupełnie z powyższym. Nie tylko te wanny Roca zresztą mogą się podobać.
 9. A

  Jakie nowoczesne rozwiązania do kuchni?

  Do ja może dorzucę coś od siebie. Widziałem w niektórych bateriach pomysły na ograniczenie zużycia wody. Po otwarciu baterii do połowy dalsze otwieranie jest trudniejsze, bo uchwyt się blokuje. Jest taka firma Roca zajmująca się bateriami, u nich coś takiego jest.
 10. A

  Jaka wiertarka

  Właściwie to potrzebuję szybkiej odpowiedzi, bo zaraz przyjdą nowe meble kuchenne i trzeba będzie wiercić. Dostanę jakieś porządne wiertła w zestawie? Czy trzeba kupować osobno?
 11. A

  Jaka wiertarka

  Witam wszystkich! Nie znalazłem działu dla siebie, więc piszę w tym, który wydaje mi się najodpowiediejszy. Otóż szukam opinii o wiertarkach, która kosztują do około 250 zł. Znajomy używa wiertarki Tryton, za którą zapłacić mniej więcej tyle pieniędzy i jest zadowolony. Mnie 700 W w zupełności...
 12. A

  Potas katelin

  To zależy od tego jak duży masz niedobór, ile przyjmujesz tego potasu z kapsułek, ile z diety, pewnie jeszcze konkretne właściwości organizmu, od tego też czy przyjmujesz inne leki. Po prostu objawy niedoboru jak znikają to prawdopodobnie jesteś już bliska normy. Ale wygoda tego suplementu...
 13. A

  Potas katelin

  Nie zaglądałem na forum, ale kupiłek w końcu ten Katelin. Nawet nie spodziewałem się takiego odzewu. Przyjmuje już od tygodnia i nareszcie po połknięciu nie czuję się źle. Poczytałem trochę o mikropeletkach na których zbudowany jest ten suplement i faktycznie jest dobrze.
 14. A

  Input lag telewizora - co to takiego ?

  Trochę szkoda, że muszę kupować teraz (korzystna cena). Czytałem, że mają wprowadzić od przyszłego roku Androida na swoje telewizory, jestem jak najbardziej za, w sklepie Play jest gier od metra, w takie też sobie lubię od czasu do czasu pociąć.
 15. A

  Input lag telewizora - co to takiego ?

  Aaaaa. Dzięki za odpowiedź. To w takim razie wezmę tego Phila. Widziałem go na prezentacji, posiada ambilighta, baaaardzo mi się to spodobało i szkoda byłoby, gdyby ten input lag się nie zgadzał.
Do góry