Recent Content by annawes

 1. annawes

  Tylko Emotikony.

  :drunk:
 2. annawes

  Niska samoocena w związku

  Jesli sama myślisz o sobie "nudna" to dobrze nie będzie i facet odejdzie nie z powodu małomówności,ale z powodu tego jak patrzysz na siebie.Faktycznie Twoja samoocena leży...Jednak masz doipero 17 lat i z własnej perspaktywy mogę Ci powiedzieć -masz jeszcze czas na zmiany i pracę nad sobą.
 3. annawes

  Co Cię dziś zdenerwowało?

  moja nowa dyrektorka,która ma problem z tym,że trzymam swój rower w nieużywanej łazience :pout: teraz mi moknie na zewnątrz :zly1: skoro mogę się wyżyć powiem-głupie stare pudło :scary:
 4. annawes

  Jak czyścić skórzane buty zamszowe?

  Są spacjalne pianki do zamszu i nubuku.Domowy sposób,którym całkiem nieźle wyczyściłam białą zamszową torebkę to mąka ziemniaczana.Trzeba ją wetrzeć w materiał i najlepiej zostawić na kilka godzin.Następnie wyszczotkować specjalną szczoteczką do zamszu.
 5. annawes

  Tylko Emotikony.

  :buzki:
 6. annawes

  Czy jesteś szczęśliwa/y?

  Obecnie jestem szczęśliwa,choć to bardzo ulotne uczucie -do pełni tylko wygrać w Lotto ! O jejku-jeśli tak faktycznie sądzisz,nie chlapnąłeś bez zastanowienia to jeszcze dzieciak jesteś ( właściwie jesteś :D ) Kiedyś dawno dawno chyba napisałam tutaj temat o płaczących mężczyznach...
 7. annawes

  Nienawidze mlodszego brata mojego chlopaka niszczy nasz zwiazek

  Wszystkie powyższe rady są słuszne i tak postępuj jak napisali poprzednicy- bo ja bym doradziła dać sobie spokój z facetem...nie widzę tu winy brata-Twój facet jest niedojrzały,nie dotarło jeszcze pewnie do niego,że będzie ojcem i czas wydorośleć.Cały czas traktuje cię jak dziewczynę-nie kogoś...
 8. annawes

  Apteczka na podróż

  Hmm moja apteczka zawsze jest spora-takie zboczenie zawodowe.Ostatnio zawierała Ibuprom,scorbolamid,gripex,chollinex-to na przeziębienie.Poza tym Dicoflor-można brać cały czas osłonowo szczególnie w krajach gdzie ryzyko problemów żołądkowo-jelitowych jest duże.Wapno,leki na...
 9. annawes

  Co Cię dziś zdenerwowało?

  wścibska koleżanka z pracy mnie zdenerwowała... :disgusted:
 10. annawes

  O Facetach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

  Ja też to zauważyłam...myślalam ,że mój maż to ewenement bo wisi na tel.z kolegami i plotkuje-ale widać tacy faceci też są ;-)
 11. annawes

  Tylko Emotikony.

  :kotek1:
 12. annawes

  boję się śmierci rodziców i poszukuję zaradnej dziewczyny

  to nie jest konieczne, szczęście można dać każdemu. ja się modlę by dać wielkie szczęście tej jedynej nie zostanę pantoflarzem, bo mam wysokie IQ i silny charakter widać,że mało wiesz o kobietach i jeszcze mniej o samym sobie ;-)
 13. annawes

  5 000 powodów do upicia się... :D

  12 200 bo spojrzałam w lustro i jest Ok. :roll:
 14. annawes

  Przepisujemy z zamkniętymi oczami

  Wj m95i
Do góry