Recent Content by adii

 1. adii

  Moje miłosne problemy oraz takie tam inne.

  Nie wiem czy mogę nazwać to dwiema innymi rzeczami, ale chciałbym poznać OGÓLNIKOWO i obszernie wasze zdanie na mój temat. Jeżeli to będzie krytyczne - trudno, chciałbym, żeby chociaż było szczere. Około 4 lata temu poznałem cudowną dziewczynę, po 3 latach okazało się, że jednak do siebie nie...
 2. adii

  Ocieplanie domu

  Średnio to działa, wspominałem już, że starsze domy mają większe przenikanie ciepła. Powierzchnia ocieplanych ścian musi mieć odpowiednią nośność oraz być gładka, równa i odpylona, by zapewniać dobrą przyczepność dla kleju. Nierówne tynki z ubytkami wymagają naprawy lub skucia. Niedopuszczalne...
 3. adii

  Jakie studia wybrać?

  Vistula przypadkiem nie ma takiej opcji? :)
 4. adii

  Słabe włosy

  Dla mężczyzn również. Ja używam dosyć drogiego szamponu '40zł' ale efekty są fenomenale, Nie dosyć, że włosy idealne, to jeszcze skóra na głowie mi się nie przetłuszcza.
 5. adii

  Frustraci internetowi

  ludzie korzystają z for i stron internetowych aby wylewać swoje problemy na innych, dlatego zazwyczaj dzieje się tak, że wyzywają sie nawzajem w necie. Znam dużo takich osób, na wielu forach. Takich frustratów jest od groma.
 6. adii

  Twój ulubiony napój

  Mój ulubiony napój to piwo. Żubr oraz Lech, Tyskie też dobre.
 7. adii

  Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

  :piwosze: :ninja:
 8. adii

  Lex Superior - wezwanie do zapłaty

  Dostałem, olałem. Nic się ze mną nie stało.
 9. adii

  Jaką stosujemy antykoncepcję

  Zależy jak na to spojrzysz. Pigułeczki maja swoje dobre strony, prezerwatywy również. Wszystkiego należy używać rozważnie i z dystansem. Ja nigdy nie namawiałem swojej kobiety, żebyśmy zmienili jakoś sposób zabezpieczania się, prezerwatywy aktualnie w zupełności nam wystarczą i jest to bardzo...
 10. adii

  Czy grać z WOŚP?

  Serducho się kroi, jak widzi się te wszystkie sprzęty zakupione za kilka tysięcy zł, na pomoc potrzebującym.
 11. adii

  "Dziwna" aleja w Woźniakowie.

  Może o tyle co nie ma podpunktu odnośnie sadzenia krzewów, to raczej muszą one zostać przez kogoś zatwierdzane. Więc ktoś musiał zgodzić się i wiedział, co sadzą.
 12. adii

  "Dziwna" aleja w Woźniakowie.

  Dziwnym trafem przypomina męskie przyrodzenie.
 13. adii

  Może jakiś kawał...

  Jest lekcja, pani pyta dzieci: Co daje nam krówka? Dzieci: Mleczko! Pani: Dobrze. A kurka? Dzieci: Jajko Pani: No pięknie! A świnia? Dzieci: Zadania domowe!
 14. adii

  Na co do kina?

  A ktoś poleca wybrać się na Ciemniejszą St. Greya? Miałem z dziewczyną dzisiaj się wybrać z okazji walentynek i nie wiem czy to dobry pomysł. Jedni chwalą, drudzy mówią, że gniot. Zdania są podzielone, a ja nie zamierzam iść na coś, na czym będę się nudził.
 15. adii

  Czego słuchasz w tym momencie?

  https://www.youtube.com/watch?v=aCyQu00rZrM
Do góry