Tecktonik

AhJejku

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Ostatnio wiele ludzi uważa że ludzie tańczący tecktonik należą do oddzielnej subkultury tak też zwanej.
Czy dla Ciebie to także subkultura? Czy po prostu ludzie którzy ubierają się tam jak im popadnie i tańczą w rytm electro?
Mówią że subkultura ta charakteryzuje się jaskrawymi kolorami w ubiorze, cytuję.. "emo-pedałkowatymi" fryzurami i ogólnym dziwacznym zewnętrznym wyglądem.
Ale zwykła osoba, która przejdzie ulicą i będzie miała jaskrawożółte buty to też Tecktonik?
Dla mnie to zwykła głupota, taki tok myślenia..
A temat założyłam, gdyż sama to tańczę, a 90% ludzi nie wie że to robie, bo nie nosze na co dzień rurek,vansów i jaskrawego ubioru.

A tak po za tym to lubicie ten typ tańca ?​
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
O tańcu tecktonik jest temat w dziale "Taniec". Ten na razie zostawiam.

Czy subkultura? A ludzie tańczący to mają jakąś wspólną ideologię?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ostatnio wiele ludzi uważa że ludzie tańczący tecktonik należą do oddzielnej subkultury tak też zwanej.
Czy dla Ciebie to także subkultura? Czy po prostu ludzie którzy ubierają się tam jak im popadnie i tańczą w rytm electro?
proszę, nie obrażaj electro. Electro i tecktonik nie mają ze sobą nic wspólnego. To ekhm tańczy się do electro house'u. Może i jeden człon się zgadza, ale przepaść jest ogromna. Ale prawie wszystkie tecktoniki nie mają wystarczającego poziomu aby wiedziesz czego słuchają :] przykre acz prawdziwe

Ostatnio wiele ludzi uważa że ludzie tańczący tecktonik należą do oddzielnej subkultury tak też zwanej.
Czy dla Ciebie to także subkultura? Czy po prostu ludzie którzy ubierają się tam jak im popadnie i tańczą w rytm electro?
Mówią że subkultura ta charakteryzuje się jaskrawymi kolorami w ubiorze, cytuję.. "emo-pedałkowatymi" fryzurami i ogólnym dziwacznym zewnętrznym wyglądem.
Ale zwykła osoba, która przejdzie ulicą i będzie miała jaskrawożółte buty to też Tecktonik?
Ogólnie tecktonik idealnie wpasowuje się w obecne trendy kiczu i kakofoni kolorów, tak naprawdę już nie wyróżnia się niczym szczególnym.


I osobiście nie tworzyłbym z tego subkultury. Jak już jaccobs zauważył- do tego potrzebna jest jakakolwiek ideologia.
I nie nie lubię tego "tańca"

PS. mam prośbę, nie używaj tylu edycji czcionki. Po pierwsze to wcale nie wygląda tak fajnie, po drugie utrudnia cytowanie selektywne
 
N

nianiaSweet

Guest
Nie wiem czy można to nazwać subkulturą? Pewna grupa osób tańczy w podobny spsób i tyle, ale nie maja chyba jakiejś ideologii czy wspólnych celów.
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zastanawia mnie bardzo o co w tym chodzi.

Porownajcie sobie taniec taki o ktorym mowicie (bardzo nieroznorodny)
i np. caly nurt punk rocka. Czy mozna w obydwu przypadkach mowic
o subkulturach? niebardzo.

Chwilowa moda, zdziwie sie jesli za kilka lat ktos bedzie
skakal non stop w ten sam sposob :p
 

domafirius

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Moda przemija itd ale jakby nie patrzec ;] na 100% zobaczysz za kilka lat Dresow, HH ... to tak
ale Tecktonik BB) kto to wie ;] nikt ale sie dowiemy XD
 

Kalhi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Ja też to tańczę bo lubię :) Muzyka w tym przypadku jest tylko dla mnie tylko "narzędziem" do tańca ale wartości samej w sobie dla mnie nie ma żadnej. Przynajmniej ja jej nie dostrzegam. A ideologia? uhaha
 

tfojamama

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
3city
jesli ktos tanczy jakis badziewny hh lub taniec nowoczesny to nikt nic nie mowi
ale jesli juz cos sie wyroznia to wszyscy to krytykuja
co za po:cenzura:any kraj
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Jak ktoś coś lubi to jest to :cenzura:, jak czegoś nie lubi to badziewne..
A gdzie tu miejsce na własny gust?
co za po:cenzura:any kraj
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
nie wiem mój facet się tak ubiera ale czy od razu jest to jakaś subkultura ?
będę szczera i powiem ,ze nie wiem jak wygląda 'taniec' tecktonik :]
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jesli ktos tanczy jakis badziewny hh lub taniec nowoczesny to nikt nic nie mowi
ale jesli juz cos sie wyroznia to wszyscy to krytykuja
co za po:cenzura:any kraj
no rzeczywiście- tańczenie i ubieranie tego co akurat modne to rzeczywiście szczyt wyróżniającej się indywidualności.
Każdemu wydaje się że jest super oryginalny
co za po:cenzura:any kraj
 
D

damigella

Guest
jesli ktos tanczy jakis badziewny hh lub taniec nowoczesny to nikt nic nie mowi
ale jesli juz cos sie wyroznia to wszyscy to krytykuja
co za po:cenzura:any kraj
po pierwsze kazdy na prawo do krytyki a po drugie czepiasz sie osob ktore krytykuja a sama to robisz mówiac :"jakis badziewny hh" i obrazajac nasz kraj
 

xAgax

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
..Tam gdzie ty...
Moja dalsza sąsiadka też jest tecktonikiem i paru kumpli i wyglądają normalnie jak każdy inny.
Ale styl to chyba nie jest tylko taniec :phi:
 
Do góry