Sposoby Śmierci I Tortury

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Kurcze, nie wiem gdzie to umieścić bo brakuje mi takiego działu (wieć jak coś to przenieście do odpowiedniego)


Czy znacie jakieś sposoby śmierci, którymi zabijano ludzi na przełomach wieków oraz tortury ? Obojętnie z jakiego okresu, bo z chęcią bym poznał każdy sposób jaki był, bo to ciekawe.


Słyszałem o takim (już nie pamiętam od kogo i gdzie to było) iż zakopywano ludzi aż po głowy, a potem im głowy ścinano.

Z kolei inny to, zaszywano odbyt, i dawano środki przeczyszczające, i wiadomo co wtedy się wydarzyło...


To tak na zachęte, piszcie jakies :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Sam temat nadaje sie do...

Smietnika w sensie doslownym :/ Narazie tam wlasnie przeniose, zobaczymy jakie bedzie zainteresowanie...
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
A ja słyszałam, ze po prostu przywiązywano do krzyesła czy coś i podpalano.... :bag:
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Łamanie kości ludziom poprzez naciąganie kończyn :niepewny:
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
ja dostałem?
Co do zakopywania w ziemi to do teraz jest stosowanie ;] Tylko wcale nie trzeba ucinać tej głowy. Poprostu zostawia się klienta. I to jest raczej drastyczne.

Ja tam kiedyś myślałem o przebiciu płuc i zalaniu ich krwią, co spowoduje uduszenie.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Eee do śmietnika czemu?

Ale wtedy odrazu dużo ludzi zakopywano w jedno miejsce :)
Nom zostawić i nie zabić to jeszcze gorsze...........

Ciekawe jak zabijają teraz w krajach 3-świata, bo tam napewno jeszcze przetrwały brutalne kary śmierci itp.....
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Brr, jak moga coś takiego jeszcze stosować... Fuj! :bag:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Polecam książki nt. Inkwizycji, mam jedną, nazywa się "Zabójcy Boga", jest tam cały rozdział poświęcony torturom, każda jest dokładnie opisana i jest pełno obrazków ! :)

A co do owych zgonów, Vlad Tepes Palownik (popularniej zwany jako Dracyula), to on uwielbiał nabijać ludzi na pale. Vlad lubił jadać posiłki w towarzystwie grona osób wbitych na pal - żywych, jeden z jego sług kiedyś zwrócił mu uwage, że te ciała okropnie śmierdzą, Vlad kazał nabić go na pal ale dalej od innych - aby ich zapach nie przeszkadzał mu w umieraniu.

A z bardziej współczesnych, wsadzanie grzałki do wody (Gipson ją pokazuje post niżej), więc tą grzałke wkładano delikwentowi w ... tyłek, kobiecie w łono. Bolesna śmierć nie prawdacie?

I jeszcze jedna, wyjątkowo słaba ale bolesna trucizna, którą wstrzykuje się prosto w ośrodki nerwowe - za pomocą strzykawki - bardzo bolesna śmierć, a torturować może ktokolwiek, bo za duża dawka nie zabije odrazu.
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Berials to mnie rozbroiłeś, z tą grzałką to poprostu... aż mnie zabolało. sssssss.
A o grzałke to o taką ci raczej chodziło.

4467.jpg
 

minowy

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Podlasie (Wschód)
Wpadł mi do głowy taki oto sposób.
Zostawić delikwenta połozeonego na ziemi(przywiazanego) w pokoju gdzie znajduja sie swinie no i jak wiadomo swinki glodne nie pogardzą niczym. NIeszczesnik bedzie zjedzony żywcem przez stado głodnych prosiaków.
Lub inny sposób tortur: Trzeba naga osobe wysmarować calego od stóp do głowy miodem i wypuscic w srodek pasieki z pszczołami.
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
weźcie, :cenzura:.. już nie macie o czym gadać?? poczytajcie sobie jakieś psychiczne książki, a stąd z takimi tematami won.. ;/.
nosz :cenzura: szok ;|
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Gipson, tak to ta grzałka. A ten sposób, stosowali (albo stosują :D) na Kubie, wobec szpiegów itp... o ile dobrze pamiętam, to najtwardszy wytrzymał 3(?) minuty, potem zaczął "śpiewać". Jak by mi powiedzieli gdzie chcą tą grzałke wsadzić to bym odrazu zaczął gadać.

<informacje z książki "Kielich", Łysiaka>.

Fafiti, nikt nie kazał Ci tutaj wchodzić.
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
weźcie, :cenzura:.. już nie macie o czym gadać?? poczytajcie sobie jakieś psychiczne książki, a stąd z takimi tematami won.. ;/.
nosz :cenzura: szok ;|

To trzeba było tu nie wchodzić :cenzura: nie :cenzura: bo po co :cenzura: jeszcze pare razy napiać to słowo. :/ Był tapisany tytuł tematu. Można było się spodziewać co tu może być.
Pozatym czy my coś takiego stosujemy, nie prowadzimy tylko na ten temat dyskusje. Zapewne te osoby które dany temat nie interesuje to NIE wchodzą do niego :/
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
weźcie, :cenzura:.. już nie macie o czym gadać?? poczytajcie sobie jakieś psychiczne książki, a stąd z takimi tematami won.. ;/.
nosz :cenzura: szok ;|

Nie podoba się? To nie pisz....
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
weźcie, :cenzura:.. już nie macie o czym gadać?? poczytajcie sobie jakieś psychiczne książki, a stąd z takimi tematami won.. ;/.
nosz :cenzura: szok ;|
ej <_<
uważaj co piszesz :/
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
No to wracamy do tematu.

Rosja, czas panowania cara Iwana Groźnego. Sposób Śmierci - wbijano człowiekowi hak między żebra i wieszano go tak. Aż zginął.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Mi kiedyś kmpel opowiadał co jeden koleś zrobił (w tych czasach, skutecznie odzyskał przez to kase, w sumie to można nazwać torturami)
Jeden koleś pożyczył od drugiego kase, jednak mu nie oddał a termin minoł. Wieć ten go złapał wraz z innym, przewieźli do piwnicy tam wkręcili mu jedną reke w imadło, i dali mu deske - mówiać iż ma siebie nia z całej siły uderzać bo go zabiją inaczej (czy jakoś tak), i koleś to robił sam sobie głowe rozwalił... Cieżki wybór miał bo ich było 2 i by mu napewno w imadle połamali palce i skatowali na śmierć, hmm cóż nieraz nie ma się wyboru. Ale koleś szybko jak wyszedł oddał kase, i sie mu nie dziwie. Ale to jego wina była bo po co pożyczał... Dlatego lepiej nie pożyczać kasy od tych którym ufać nie można, bo wtedy już lipa jest........

Chciałem coś jeszcze dodać ale już nie pamiętam co :)

A stronka fajna ale jeszcze nie przeczytałem tego wszystkiego.....
 
Do góry