Skini

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Skąd się biora tacy kretyni jak skini ? Czy nie mają oni kompletnie mózgu ?
A może tutaj ktoś ich reprezentuje ?
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Nie no mysle ze mózg to oni maja ale chyba raczej go nie uzywaja :mruga: A co fuckme miales jakies niemile doswiadczenia z nimi ostatnio ?
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Gipson, a ich ideologię uważasz za słuszną? chciałabys wznowić czasu "ich pana" hitlera ?

A z nimi styczności nie miałem, ale za taką ideologie jaką mają powinni zginąć
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Nie popieram ich ideologii, ale nie popieram też twojego podejścia do nich... Trzeba podejść do tego problemu psychologicznie, a nie od razu stwierdzać że są kretynami. W ten sposób niewiele się od nich różnisz...
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
BliZZ wiesz od nich jeśli będzie chociażby innego koloru skóry oberwiesz na wstępie bez pytania - i takie zachowaie psychologią się nie zwalczy, bo oni mają mózg zerzarty już...
Takiego zachowania nie da się tak wyniszczyć psychologią, trzeba z nimi walczyć.
Chociaż tak samo dresiarze - (nie mówie o ludziach co chodzą w dresach tylko o tych co mają usposobienie drecha), oni i skini niszczą świat, i moga sobie ręke podać
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
BliZZ wiesz od nich jeśli będzie chociażby innego koloru skóry oberwiesz na wstępie bez pytania - i takie zachowaie psychologią się nie zwalczy, bo oni mają mózg zerzarty już...
Takiego zachowania nie da się tak wyniszczyć psychologią, trzeba z nimi walczyć.
Chociaż tak samo dresiarze - (nie mówie o ludziach co chodzą w dresach tylko o tych co mają usposobienie drecha), oni i skini niszczą świat, i moga sobie ręke podać

oooooo jaka fajna wypowiedź a jak chesz znimi wlaczyć co ty na mały holokauscik troche cyklonu B nigdy nie zaszkodzi będzie fajnei obiecóje B)
nooo ale przecież ty to jestes z tych trendy cool nierasistów pokój miłość i kiełbasa i dużo gumy do zucia koniecznie rózowej :D
hahahahahaa !!!! :D
JA sympatyzuje z NS ,żucaj do mnei kaminiami mała zflustrowany chłopczyku :D
!!14 !! 88 !!
PS: co rozumiesz pod pojęciem ideologia ??
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Hammerheart i po co ku*** ze mną zaczynasz, ja potrafie pokażać pazury i kły.
Pokój tak, ale trzeba ich zniszczyć najpierw, jeśli miałbym cie rozwalić to nie kamieniami, bo krew by się zmarnowała.

A ja sympatyzuje z istotami potępionymi, upadłymi o ile wiesz o jakich istotach mowa chociaz może nie wiesz.

a Ty widze bardzo tru metal....nawet avatar true true 666
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Hammerheart i po co ku*** ze mną zaczynasz, ja potrafie pokażać pazury i kły.
Pokój tak, ale trzeba ich zniszczyć najpierw, jeśli miałbym cie rozwalić to nie kamieniami, bo krew by się zmarnowała.

A ja sympatyzuje z istotami potępionymi, upadłymi o ile wiesz o jakich istotach mowa chociaz może nie wiesz.

a Ty widze bardzo tru metal....nawet avatar true true 666


hahahahahaha ale ty śmieszne rzeczy opowiadasz o mało z krzesła nie spadłem
Co ty dzieciaku myslisz, że mnie wystraszysz czy co Skąd jesteś, mieszkasz gdzieś koło Krakowa
"A ja sympatyzuje z istotami potępionymi, upadłymi o ile wiesz o jakich istotach mowa chociaz może nie wiesz."
Tak? To przeczytaj prawidłowo którykolwiek z symboli przy moim podpisie kozaku

"a Ty widze bardzo tru metal....nawet avatar true true 666"
hahah a co ty o mnie wiesz dzieciaku

oczekuję na odpowiedź, co ty wiesz o tej ideologii ??
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
BliZZ wiesz od nich jeśli będzie chociażby innego koloru skóry oberwiesz na wstępie bez pytania - i takie zachowaie psychologią się nie zwalczy, bo oni mają mózg zerzarty już...
Takiego zachowania nie da się tak wyniszczyć psychologią, trzeba z nimi walczyć.
Chociaż tak samo dresiarze - (nie mówie o ludziach co chodzą w dresach tylko o tych co mają usposobienie drecha), oni i skini niszczą świat, i moga sobie ręke podać

A myślisz że skąd oni się biorą :/ ? Że urodzili się, wyszli z kołyski wzięli bejsbole i ruszyli na ulice ? Charakter człowieka kształtuje się przez całe zycie, a skini i "dresiarze" mogą powstawać pod wpływem otoczenia, złej sytuacji w domu, ulegania wpływom charyzmatycznych osób szerzących chore poglądy...
Nienawidzę rasistów, i gdybym spotkał bandę skinów lejących czarnego albo żółtego chłopca, nie stałbym bezczynnie... To błąd, że oni taką sytuację uznają za obronę białej rasy czy czego tam jeszcze chcą :] ... Ale jeśli sądzisz że nie ma dla nich ratunku, to moim zdaniem jest :p
 

kanka1988

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bieruń Stary
O bosh :mruga: Hammerheart i fuckme - czy to jest post do kłucenia się?? Śmieszni jesteście...

Co do skinów - wydaje mi się że metody psychologicznej to na nich nie ma, ale tak samo nie ma na nich metody "siłowej". Niestety skini zawsze byli i pewnie będą...
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
hahahahahaha ale ty śmieszne rzeczy opowiadasz o mało z krzesła nie spadłem
Co ty dzieciaku myslisz, że mnie wystraszysz czy co Skąd jesteś, mieszkasz gdzieś koło Krakowa
"A ja sympatyzuje z istotami potępionymi, upadłymi o ile wiesz o jakich istotach mowa chociaz może nie wiesz."
Tak? To przeczytaj prawidłowo którykolwiek z symboli przy moim podpisie kozaku

"a Ty widze bardzo tru metal....nawet avatar true true 666"
hahah a co ty o mnie wiesz dzieciaku

oczekuję na odpowiedź, co ty wiesz o tej ideologii ??


A czy ja napisałem że mam zamiar cie straszyc ? chyba okulary potrzebne ?
A skad jestem to bez znaczenia, bo to nic nie zmieni, jestem skąd jestem i nie musisz tego wiedzieć....
Net jest otwarty, też moge znaleśc coś czego nie odczytasz, więc po co takie stwierdzenie ?

Troche wiem, bo jestem w tych kręgach ale muzycznych, metale niektórzy sa wporządku (chodź takich prawdziwych mało już jest, którzy są metalami ciałem i duszą) a zdarzają się tacy debile wśród nich którzy gotów nie toleruja ? Tylko ciekawe czemu, za to iż np mają metalową koszulke ? A czy to tylko metal może słuchąć - troche to odbieganie od tematu więc kończe!

A ty sie zastanów i nie zaczynaj, bo nie po to jest ten topic, jak masz problem to pw!


BlizZ ta i zobacz iż jest coraz gorzej, coraz więcej takich kozaków wyrasta i już w coraz młodszym wieku zaczynają kozaczyć, i to raczje psychologią nie, chociaż po częśći jedynie to uratuje przyszłe pokolenia, jeśli odpowienie będą swoje dzieci wychowywać, ale tych którzy już tacy są nic nie uratuje.
 

kanka1988

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bieruń Stary
Gipson napisał:
Jeśli miałas na myśli płeć męską, to w brew pozorom jestem kobietą :) <_<


Przepraszam bardzo - ale mi teraz wstyd :bag: :rumieniec: Wybaczysz mi P. Gipsoniasto :piwosze: na przeprosinki :)
 
Do góry