Gielda psow w Rzeszowie

lukaszj88

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Tak jak w temacie.. czy jest, slyszalem ze jest cos takiego tam.. gdzie jest? Jak tam trafic (i ten odrazu mowie ze nie znam za bardzo Rzeszowa) z gory dzieki za pomoc.. ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
powiem Ci, że jest na pewno tylko Ci nie powiem gdzie mój wujek tam jeździ to jak coś mogę się zapytać ;)
 

lukaszj88

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
No powiem ze jesli bys mogla i nie bylby to za duzy problem to byl bym wdzieczny;) I ten no nie pospieszam ale przydala by mi sie ta informacja do soboty a wlasciwie do piątku .. hehe
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no to jak będę miała możliwość się jakoś z nim skontaktować to się zapytam i dam Ci tutaj znać ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie ma za co :)
a co masz zamiar się wybrać :)
 

lukaszj88

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
No jak nie ma .. jest nawet za checi.. Nom mam taki zamiar znaczy ja jak ja siostra chce pieska:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a pieski rasowe ?? :)

w Hali na Podpromiu w Rzeszowie
 

lukaszj88

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Yhym.. Musi byc rasowy nawet mowila jakiego ale nie pamietam:) skomplikowane te nazw .. inny nie wchodzi w gre..
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi Ci o Międzynarodowa Wystawę Psów Rasowych w Hali na Podpromiu to trochę się spóźniłeś. Odbyła się 7 - 9 lutego.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja tam nie wiem czy była czy nie ale wiem, że tam :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ehe no to fajnie :)
a chciałam się wybrać :(
 

lukaszj88

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
No mi tam ogolnie to o wystawe nie chodzi no ale ciekawe.. Siostra lubi psy ja tam no tak srednio powiem.. Hmm a na takiej gieldzie duzy wybor jest? nigdy nie bylem..
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
To była Wystawa, a nie giełda psów. Na wystawie oglądasz i podziwiasz psy, pokazy na ringu, tor przeszkód agility, taniec i zabawy z psem, frisbee, flyball, pokaz posłuszeństw Psy wystawiają jednak hodowcy i można z nimi nawiązać kontakt jeśli jesteś zainteresowaną jakąś rasą. Psy na ogół są drogie nawet do kilku tysięcy złotych.
Może gdzieś pod wystawą korzystając z okazji kręcili się rzeszowscy "sprzedawcy psów", których spotasz na giełdzie samochodowej w Załężu w każdą niedzielę.
 

lukaszj88

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Nom wiem ze galeria byla z wystawy.. ale poczatek watku o gieldzie .. w kazda niedziele czy sobote bo ja wlasnie slyszalem ze w soboty? i na gieldzie samochodowej czyli przed rzeszowem w lewo tam jadac od Mielca/kolbuszowej ?
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Gieldy są w niedziele. Kierunek tak. ;) Zapytasz, każdy Ci wskaże drogę. Ale najlepiej pytaj taksiarzy.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mój kumpel tam na giełdzie w Rzeszowie kupił sobie chihuahue jakie to fajne :)
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Mogę wam polecić jeszcze schroniska dla zwierząt gdzie można wybrać sobie za nie duże pieniązki swojego pupila. Czasem taki kundelek może być lepszym przyjacielem niż niejeden z metryką ;)

Tylko by gdy "przestanie już to to fajne" nie wróciło spowrotem do schroniska. Psiak to nie tylko pluszowa zabawka, a cholerny obowiązek, tak jakb wam niemowlak w domu przybył. Zdajecie sobie z tego sprawę?

Jak jesteście zainteresowani mogę podać adresy schroniska.
 
Do góry