Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Wasz wymarzony dom!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 Malefitz

Malefitz

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3409 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 19:41

Wystarczająco mały, by mieć mniej sprzątania. Podwórko podobnie, żeby się nie wnerwiać za każdym razem gdy trzeba kosić trawę (chyba że trawy w ogóle by nie było, wówczas może być większe). Najlepiej dość daleko od sąsiadów, by w razie czego móc swobodnie pohasać na golasa na zewnątrz - nie żebym chciał, ale zawsze fajnie wiedzieć, że istnieje dana możliwość. A jednocześnie chciałbym mieć wszystkiego pod dostatkiem, i mieć w miarę łatwy dostęp do wszystkiego, przede wszystkim sklepu. Taki dom nazywam utopią.

• 0

#102 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 06:41

Niezależnie od tego, jak wyobrażamy sobie nasz dom, kiedy już przejdziemy do działania to musimy sięgać po jak najlepsze środki które pozwolą uzyskać wymorzony dom i cieszyć się nim przez lata. W budownictwie najważniejsza jest jakość, dlatego lepiej nie szukać oszczędności w materiałach bo to się może źle skończyć. Zakupu wszelkiego rodzaju lin oraz zamocowań, można szukać w ofertach online i zapewnić sobie wysoką jakość prac oraz spokój na długie lata.

• 0

#103 Misiak12

Misiak12

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 10:03

moje marzenie to dom w pełni eko. Póki co powolutku do tego dążę, zaczęliśmy od instalacji fotowoltaicznej zamontowanej przez pvprojekt.com. Następne kroki mam nadzieje już w tym roku :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#104 Misiak12

Misiak12

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 luty 2019 - 15:22

mój! :D do szczęścia brakowało mi tylko instalacji fotowoltaicznej, ale już mam! Znalazłęm w końcu odpowiednią formą (pv projekt), która zrobiła taką instalację, jaką chciałem. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0