Trądzik(pryszcze)

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Witam serdecznie.Mam problem z TRĄDZIKIEM(PRYSZCZAMI) bardzo mnie to wkurza bo przez to niestety mam problem z dziewczynami.Czego ozywacie do jego usunięcia.Proszę o odpowiedz.
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja uzywam kosmetykow z Ziaji z serii Nuno przeciw trądzikowej, mają peelingi, żele do mycia twarzy, kremy anty trądzikowe, maseczki ;)
Sprobuj, mi to pomaga, i czasem na noc smaruje mascia Tribiotic i rano juz sa bardzo malo widoczne, naprawde polecam tez ta masc, jest bardzo dobra
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Ja miałem kiedyś też takie problemy z cerą. Stosowałem różne środki przeciw trądzikowe, lecz one dawały marne efekty.
Pomogła dopiero wizyta u kosmetyczki. Jest to wydatek hmm pewnie około 50 zł. Kosmetyczka poleci przy okazji odpowiednie kosmetyki. W zależności od cery takie wizyty należy powtarzać co ok. 3 miesiące więc wcale nie tak często, a efekty są zadowalające ^_^
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Musze się zgodzić (stety czy niestety :p) wizyta u kosmetyczki duuuużo daje :).
 

omen1605

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
209
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Dokładnie..
Poszedłem za młodu do Dermatologa to powiedział mi tak szczegółówo żeby byłem głupszy przed wizytą u niej.
Kosmetyczka co miesiac(placilem po 100ziko) i dobre kosmetyki.
No i jak tradzik to nie jedz chipsy, gazowane napoje, czekolada i fast food. Przez to masz tłusta cere i robi ci sie trądzik.
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
A ja od siebie polece maść cynkową. Po jej zakupie efekty osiągnąłem b.zadowalające i każdy powtarza,że mam ładniejszą cere.. Także polecam spróbować. Kosztuje naprawde malu tko bo nawet mniej niż 2 PLN a efekty są b.szybko widoczne.
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Ja miałem kiedyś też takie problemy z cerą. Stosowałem różne środki przeciw trądzikowe, lecz one dawały marne efekty.
Pomogła dopiero wizyta u kosmetyczki. Jest to wydatek hmm pewnie około 50 zł. Kosmetyczka poleci przy okazji odpowiednie kosmetyki. W zależności od cery takie wizyty należy powtarzać co ok. 3 miesiące więc wcale nie tak często, a efekty są zadowalające ^_^
Co do kosmetyczki chodziłem i poleciła mi kosmetyki po której wyskakiwało mi więcej

A ja od siebie polece maść cynkową. Po jej zakupie efekty osiągnąłem b.zadowalające i każdy powtarza,że mam ładniejszą cere.. Także polecam spróbować. Kosztuje naprawde malu tko bo nawet mniej niż 2 PLN a efekty są b.szybko widoczne.
Spróbuje tej maści.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ja od siebie polecam tabletki: Pau D'Arco. Sprzedawane bez recepty, cena około 30 zł :)

No i jak tradzik to nie jedz chipsy, gazowane napoje, czekolada i fast food. Przez to masz tłusta cere i robi ci sie trądzik.

buuu... gdyby nie to, to zapewne nie miałbym już wcale... :D
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Z ta czekoladą to słyszałem rozne opinie, od róznych lekarzy, profesorow - jedni mowia ze to nie wplywa na tradzik , inni ze powoduje wystepowanie tradziku...
Ja osobiscie uzywam benzacne żel, bez recepty, wydatek cos kolo 9zl.mi osobiscie pomaga, natomiast wizyta i lekarstwa od dermatolog nie przyniosly efektu zadnego
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Witam serdecznie.Mam problem z TRĄDZIKIEM(PRYSZCZAMI) bardzo mnie to wkurza bo przez to niestety mam problem z dziewczynami.Czego ozywacie do jego usunięcia.Proszę o odpowiedz.

stary zaufaj mi i nie łącz problemu z trądzikiem z problemami z płcią piękną. One są w stanie to tolerować jeśli reszta ciebie jest git.

polecam izotek. kuracja nim jest droga i pod nadzorem lekarza. Jest też dość długa bo pierwszym skutkiem kuracji jest zaostrzenie objawów, ale nie wolno się poddawać. ja po pół roku leczenia miałem trądzik z głowy. a miałem go nie tylko na twarzy ale również na klacie i plecach. co prawda, teraz po roku odstawienia leków i nie robieniu prawie niczego niestety objawy wróciły (choć nie tak zaostrzone), ale miałem naprawdę rok cudownej cery. Teraz mam zamiar powtórzyć kurację ale nie spoczywać na laurach jak już usunę objawy (a niestety za 1 razem się podjarałem pięknym wyglądem i odstawiłem leki)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
ja miałem na trądzik krem z serii AA na początku SUPER efekty ale po 3 miechach już tak nie działa;/ a kosmetyczka to hmmm... mi powiedziała ze mogę chodzić co 6 miesięcy :) bo jest ok, a teraz mi wyszły syfki i chyba sie wybiorę zapytać co kupić tam u nich żeby zadziałało:) ale to... 100 zl;/
 

kcr

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
Najlepiej wybrać się do dermatologa, albo kosmetyczki, a nie próbować wszystkich preparatów na własną rękę.
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
masccynkowa ,słaba. Dla men nei dała zadnych efektow.
Kosmetyczka pomaga po czesci ale to ne znaczy ze pozabywasz sie tradziku.
Trzeba chodzic regularnie do kosmetyczki i beda efekty..

A czy dieta wplywa na tradzik to zalezy od człowieka.
Jedni maja tradzik bo jedza swinstwa a drudzy maja tradzik hormonalny i nei zaleznie co jedza .
 

Filips95

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Włoclawek
Przede wszystkim kup sobie jakiś żel do mycia twarzy i używaj go ze 2 razy dziennie (ja używam rzadziej, ale nie mam z tym problemu). Jeżeli pryszcz jest większy to go wyciśnij (pamiętaj o dezynfekcji spirytusem przed i po wyciskaniu), można też posmarować go spirytusem (kosmetycznym oczywiście) co pomoże mu "przyschnąć"
Pozdrawiam :cfaniak:
 

stypa1110

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
Witam a ja mam pytanie co sądzicie o tych wszystkich maściach na trądzik, które powodują złuszczanie się naskórka, działają one??
 

6carola9

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
mi pryszcze u chłopaka nie przeszkadzaja tak strasznie wiec chłopcy nie przejmujcie sie tym tak bardzo:)
 

kamil.z

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Trądzik wynika z braku higieny, musisz bardziej o siebie zadbać, częściej myć i jakieś toniki używać weź się chłopie za siebie.
 

cyrkonia69

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Trądzik wynika z brudu?? Gdzieś ty to wyczytał?? Nie wiem czy kiedyś ćwiczyłeś na siłowni ale przecież po tym wychodzisz cały spocony, a wyskakują ci pryszcze? Poza tym zobacz, że kobiety które spędzają bardzo duża ilość czasu przed lustrem i w łazience, dbają o higienę, również często mają pryszcze. Niestety jest to kwestia indywidualna i również leczenie jest dosyć indywidualne, mi najlepiej pomaga nałożenie na pryszcze benzacne, innym ziółka a jeszcze inni próbują się leczyć hormonalnie. To zależy od stopnia trądziku i jego rodzaju. Nie można generalizować.
 
Do góry