Agh

Status
Zamknięty.

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Czy uwazacie ze AGH zaluguje na maino nalepszej uczelni technicznej w polsce?
moim zdnaiem tak...
zreszta trudo bym mogl poweidize cinaczej skoro sama tu studiuje :)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Moi rodzice kończyli AGH :]

I co podobalo im sie??
Mi sie tak srednio podoba jak dla mnie to z ta mat jest lekkie rpzegiecie na kierunkach nawet takich ktore az tak abrdzo z mat nie sa zwiazane wymagaja matematyki na poziomie wydzialu matematyki stosowanej... porazka...
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
To było już dość dawno, ale myślę że się podobało, bo w końcu na studiach się poznali :D :p
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
N astudiach jak sie poznali to o nauce pewnie wyele nie mysleli tlyko o sobie. ale to dobzre studia sa nie tlyko po to by sie cuzyc ale i bawic..,. a agh to bardzo imprezowa uczelnia :D
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
agh to bardzo imprezowa uczelnia

Co prawda górnictwo i hutnictwo to nie moje dziedziny, ale w sumie to też tak sobie wyobrażam studia :D
Imprezki ; ) ... Gorzej jak trzeba będzie pokuć czasami ^_^
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
To stereotyp ze na AGH jets tlyko gornictwo i hutnictwo. od 3 lat jets wydzial nauk spolecznych, gdzie mozna studiowac socjologie, jets tez marketing i zarzadzanie, inzynierie i ochrona srodowiska :)
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Chociaż nie studiuję na AGH to prawdą jest że z górnictwem i hutnicwem to ona ma już niewiele wspólnego. Z tego co wiem jest bardzo dobrą uczelnią, z przyszłościowymi kierunkami ... ale nazywanie jej najlepszą uczelnia techniczną w Polsce to juz chyba ... no lekki patriotyzm lokalny !! Przesada ...
 

karolajna

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy uwazacie ze AGH zaluguje na maino nalepszej uczelni technicznej w polsce?
moim zdnaiem tak...
zreszta trudo bym mogl poweidize cinaczej skoro sama tu studiuje :)
karolajna- no ja studiuje tu matematyke stosowana i jest bardzo ciezko Nie wiem ile tu pociagne:/
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Tak matematyka jets bardzo trudna :) ja jestem na inzynierii srodowiska na GGiIS (c4) :) i sama po sobie widze ze matematyka jest strasznie trudna. ledwo daje rade a co dopiero gdybym studiowala czysta matematyke :). Karolajna nie martw sie bd dobrze na pewno wszystko pozlaiczas zi zosyaniesz. ja na szczescie sesje mam juz za soba. obylo sie z jedna poprawka. wlasnie z matematyki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry