Polecane sklepy ASG

SCARHAND

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie odnośnie internetowych sklepów z ASG. Który polecacie? Zależy mi na wiarygodności, jakości sprzętu i pewności reklamacji w razie czego.
Druga sprawa: dopiero zaczynam, a na początek chciałbym sobie sprezentować Glock'a albo Colt'a 1911. Sądzicie, że to dobry pomysł dla początkującego? Nie chce zaczynam od wiatrówki - wole się upewnić czy to naprawdę mnie wciągnie.
Pozdro.
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Witam, mam pytanie odnośnie internetowych sklepów z ASG. Który polecacie? Zależy mi na wiarygodności, jakości sprzętu i pewności reklamacji w razie czego.
Druga sprawa: dopiero zaczynam, a na początek chciałbym sobie sprezentować Glock'a albo Colt'a 1911. Sądzicie, że to dobry pomysł dla początkującego? Nie chce zaczynam od wiatrówki - wole się upewnić czy to naprawdę mnie wciągnie.
Pozdro.
Powiem Ci tak... www.wmasg.pl
Zarejestruj sie tam masz wszystko:
-sklepy
-porady
-tuning
-nowosci
Polecam dział dla zielonych - znajdziesz wszystko co potrzebujesz.

Tyle,
Hikossi
 

bulany

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
z centrum
A co ma wiatrówka do airsoftu?

Polecane sklepy:
Gunfire: www.gunfire.pl
Capri ASG: www.asg.com.pl (do środy promocja 10% rabatu na wybrane modele pistoletów gazowych - powinno Cie zainteresować)
Taiwangun: www.taiwangun.com
ASG Shop: www.asgshop.pl/sklep/
Zbrojownia: www.zbrojownia.linuxpl.com
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Szczerze?
Kup sobie lepiej gaziaka, a jesli masz troche więcej kasy kup to na początek :
- - - KLIK - - -
sieka ładnie na kulkach 0.2, i na budynki idealne a i rofik przyzwoity:D
 

SCARHAND

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Z Sopotem to chodziło, że blisko mam do Military.pl i pierwsza replikę chciałbym mieć właśnie stamtąd, ponieważ w razie czego szybciej byłoby z częściami, reklamacja itp.
Zależy mi na sprężynie i pistolecie na początek.
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Ze sprężyną jak chcesz latać, to na pewno nie na większe strzelanki, bo nic nie zdziałasz.
Szybko strzelność - bez komentarza
Celność - bez komentarza
Zasięg - bez komentarza
Wytrzymałość - bez komentarza
Wrażenia ze strzelania z takiej repliki - bezcenne :)

Zresztą na sprężyny raczej ci gwarancji nie uwzględnią, bo to co tam padnie to tylko są cześci eksploatacyjne, co za tym idzie nie wymienią bo one nie podlegają reklamacji. Zresztą to sam plastik więc zapewnie szybko pęknie jakieś małe gówienko i masz po swojej sprężynie. Jak sprężyne to kup se Tokyo Maruia xD tylko to juz lepiej chińczyka AEG'a w tej cenie bo teraz się tak nie sypia jak kiedyś a i fps'ów maja po 450-500 w standardowej konfiguracji :)

Osobiscie mam takie cudeńko sporo ponad 500 fps, tylko ze uzywam jak snajperki tylko semi zazwyczaj, czasem tylko auto;p
W stocku miała 440fps. Troszke wzmocniłem :) a sama replika nie całe 700zł. Na tuning poszło 300 - 400zl, tłumiczek 180zł, łuneta z osłonami przezroczystymi i typu flip380zl - musialem miec podświetlaną xD -, magazynki 300zl - tylko low cap - , batka 10.8v - 280zl + precka 6.03 510mm 190zl. Oczywiśćie full metal :) Cuuudo ;d Może i drogo ale się opłacało xD

16d10420a4.jpeg
 

edzio39

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ze sprężyną jak chcesz latać, to na pewno nie na większe strzelanki, bo nic nie zdziałasz.
Szybko strzelność - bez komentarza
Celność - bez komentarza
Zasięg - bez komentarza
Wytrzymałość - bez komentarza
Wrażenia ze strzelania z takiej repliki - bezcenne :)

Zresztą na sprężyny raczej ci gwarancji nie uwzględnią, bo to co tam padnie to tylko są cześci eksploatacyjne, co za tym idzie nie wymienią bo one nie podlegają reklamacji. Zresztą to sam plastik więc zapewnie szybko pęknie jakieś małe gówienko i masz po swojej sprężynie. Jak sprężyne to kup se Tokyo Maruia xD tylko to juz lepiej chińczyka AEG'a w tej cenie bo teraz się tak nie sypia jak kiedyś a i fps'ów maja po 450-500 w standardowej konfiguracji :)

Osobiscie mam takie cudeńko sporo ponad 500 fps, tylko ze uzywam jak snajperki tylko semi zazwyczaj, czasem tylko auto;p
W stocku miała 440fps. Troszke wzmocniłem :) a sama replika nie całe 700zł. Na tuning poszło 300 - 400zl, tłumiczek 180zł, łuneta z osłonami przezroczystymi i typu flip380zl - musialem miec podświetlaną xD -, magazynki 300zl - tylko low cap - , batka 10.8v - 280zl + precka 6.03 510mm 190zl. Oczywiśćie full metal :) Cuuudo ;d Może i drogo ale się opłacało xD

Nie radze strzelać na auto. Szybko Ci się części zużyją.
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Na początek polecam właśnie poczytać wmasg
i tamtejszy komis, tanie a dobre repliki można kupić ;)

czasami się zdarzy coś naprawdę ciekawego ;))

Sam mam na sprzedaż M4 od PJ-ta
Jakbyś był zainteresowany pisz ;) Sprawny cena koło 250 złotych do uzgodnienia ;)


POzdrawiam ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
bo wszystko zależy na co patrzysz i czego aktualnie potrzebujesz :) w końcu dookoła tyle fajnych sklepów, ja osobiście byłam tam kilka razy (ze 3) :D ale tylko dlatego że mam dość daleko i oczywiście internet pod ręką
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
a niestety nic z tych rzeczy, wiatrówkę - na urodziny chłopakowi za 2 razem dodatki (lunetę i wyciory) i kiedyś on kupował buty taktyczne
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
monaBETHA napisał:
Tyle razy tam przechodziłam i ich nie zauważyłam :) Dzięki.
nie ciezko go zauwazyc, tylko trzeba patrzec we wlasciwa strone :))



rabela napisał:
a niestety nic z tych rzeczy, wiatrówkę - na urodziny chłopakowi za 2 razem dodatki (lunetę i wyciory) i kiedyś on kupował buty taktyczne
jakaś lepszą wiatróweczke ? bo skoro luneta to już musi byc coś konkretniejszego ?!
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
czy ja wiem lunete dokupiliśmy (chyba do każdej wiatrówki można dokupić lunetę)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
wiekszosci, ale nie wszystkich
nie dokupisz lunety do krotkich wiatrowek, czesci replik, i tych typu shotgun,
to po prostu zalezy od konstrukcji wiatrowki
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
czechu napisał:
wiekszosci, ale nie wszystkich
nie dokupisz lunety do krotkich wiatrowek, czesci replik, i tych typu shotgun,
to po prostu zalezy od konstrukcji wiatrowki
racja nie pomyślałam o tym
my mamy klasyczną, łamaną, długą
 
Do góry