Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

POŻEGNANIA

Steve Jobs apple śmierć aktualności

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#141 Iron Duke

Iron Duke

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1230 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 14:58

Gintrowski. Ze wstydem przyznaję, że zawsze był dla mnie tylko(i aż) towarzyszem Jacka Kaczmarskiego, we wspaniałym projekcie artystycznym - Kaczmarski/Gintrowski/Łapiński.
Kaczmarski zdominował swoją osobowością pozostałych, co spowodowało u Przemka uraz i wywołało niesnaski w tro. Patrząc z perspektywy, odsunięcie Gintrowskiego na dalszy plan było niezasłużone. Zarówno teksty Przemka i jego niepowtarzalny głos zasługiwały na uznanie. Na potwierdzenie tych słów kilka piosenek z legendarnego albumu "Mury", w których na pierwszy plan wysunięto Gintrowskiego:

A czym dla nas w tamtych latach była twórczość Przemka i Jacka, trudno dziś wyrazić słowami.
Obydwu już nie ma, ale zostały ich piosenki i moja ogromna wdzięczność za to, że byli i za ich niezwykły talent.
  • 0

#142 lolek1971

lolek1971

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1614 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 13:45

Nieuniknione odejścia ...
Można je traktować jako klęski dla ludzkości?

Chyba nie należy tego robić, jeśli jest się zdania, że należy czcić tylko rocznice zwycięstw?

Pojawiła się Anna Grodzka...
Ktoś, jakiś mężczyzna musiał zniknąć?
Ta przemiana jest tryumfem ludzkości. I sukcesem mężczyzny, który zmienił płeć i robi karierę.

Umiera powoli opór przecviwko inżynierii genetycznej. Cześć pamięci (śp) konserwatyzmu.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#143 Herbatniczek

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10511 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 20:24

O K. Pan K w wersji angielskojezycznej
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Steve, Jobs, apple, śmierć, aktualności

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0