Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

MACA -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 deeking

deeking

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 20:35

Witajcie

Już pisałem o tym na forum ale może tutaj jeszcze spróbuję. Czy używał ktoś z was czegoś takiego :

MACA:

Maca, dostarczająca organizmowi naturalnych aminokwasów, fitohormonów, witamin i minerałów, zalecana jest osobom prowadzącym aktywny tryb życia, wymagającym intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego. Od wieków stosowana jest przez Indian peruwiańskich jako środek immunostymulujący, a dzięki cennym właściwościom odżywczym znajduje także zastosowanie w stanach osłabienia organizmu, rekonwalescencji, wycieńczenia, niedożywienia oraz w okresie wzrostu. Obecne w mace substancje aktywne dobrze wpływają na funkcje rozrodcze organizmu, potencję i płodność. Roślina uznawana jest również za środek poprawiający pamięć i zdolność przyswajania wiedzy oraz środek energizujący, wspomagający budowę i wytrzymałość masy mięśniowej. Przydatny również w zespołach przewlekłego zmęczenia, a także w przypadkach zaburzeń miesiączkowania, w łagodzeniu objawów menopauzy i andropauzy oraz innych zaburzeń hormonalnych. W okresie menopauzy wspomaga leczenie osteoporozy.

Mam problem z nabraniem większej masy ciała i babka w zielarskim sklepie mi to poradziła. Mam 182cm i waże 75 kg, chciałbym trochę więcej, żeby było z czego rzeźbić.

Pozdrawiam
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Talpy

Talpy

Frank McGrath

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 990 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 22:35

Nie baw się w ziółka. Pokaż dietę.
  • 0

#3 deeking

deeking

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 11 marzec 2009 - 23:54

Nie baw się w ziółka. Pokaż dietę.

Diety nie mam żadnej tzn. staram sie jesc jak najczesciej oczywiscie w rozsadnych ilosciach, i raczej tluszczami sie nie objadam ;/
  • 0

#4 Talpy

Talpy

Frank McGrath

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 990 postów

Napisano 12 marzec 2009 - 14:28

To napisz chociaż co jesz...

http://www.fbb.pl/Di...bic-t22611.html

• 0

#5 deeking

deeking

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 18 marzec 2009 - 01:29

Policzylem ostatnio swoje RMR i BMR (chyba tak to sie pisze ) i wyszlo mi ze w stanie odpoczynku moje zapotrzebowanie na kalorie to 1800 dziennie, a normalne spalanie bez jakiegokolwiek wysilku to 1750 kalorii,

Wiec wychodzi na to ze powinienem duzo wiecej jesc niz zwykle. Bo nawet wtedy gdy sie nie ruszam to spalam wszystko co zjadlem.

pozdrawiam

deeking
  • 0

#6 organ

organ

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2009 - 15:01

Ja jem makę (macę??) i daje całkiem niezłego kopa bez kołatania pikawy jak np efka :mruga: Nie mówiąc o tym że maca raczej ma zdrowy wpływ na zdrowie... Swoja droga niezłe to musi być ziółko :D

Jestem 72-letnim starcem a maka zrobiła ze mnie o 25 lat młodszego mężczyznę w zakresie życia seksualnego.

źródło: maca
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 kulturysta

kulturysta

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2009 - 01:04

hej czytam o waszej mace i musze wam powiedziec ze mi ta roslina bardzo pomogła. Mam szybką przemiane materii i co zjem to ide do klopa. Próbowałem różnych sposobów żeby przytyć. Raz było lepiej a raz gorzej . Przełom nastąpił kiedy kupiłem sobie na próbke mace w pigułach. Jak zacząłem ją spożywać robiłem sie głodny jak wilk, energia mnie przepełniała. Żarłem więcej niż zwykle, więcej dzwigałem ciężarów i ogólnie polepszył mi się nastrój, a co najważniejsze zaćząłem tyć.Ważyłem przed kuracją macową 69 kg przy wzroście 188 cm, mimo że ćwiczyłem regularnie i przyjmowałem białko. Szybko skończyły mi się tabletki więc za radą kumpla kupiłem sobie mace kilogramową sproszkowaną, tańszą i zdrowszą. No i żrem ją do tej pory. 188cm i 83 kg :) Pozdrawiam wszystkich "macowców" Wywalcie sterydy z jadłospisu i żryjcie zdrową mace. Pozdrawiam!!!!!
  • 0

#8 raven88

raven88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2014 - 10:17

Hey ja ostatnio jak zamawiałem yerba mate z yerbamarket.com, to dostałem próbkę macy własnie. Generalnie nawet nie wiedziałem co to jest bo nie było podpisane :) Napisałem do nich spytałem sie co to i sie dowiedziałem i od tamtej pory sobie dodaje do różnych rzeczy- jogurty koktajle bo na razie nie mam pomysłu do czego można jeszcze tego używac a własciwości ma dosyć mocarne. Any ideas?

• 0

#9 orbite

orbite

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 00:21

Odnośnie MACA to nootropic, czyli substancja, która ma pozytywny wpływ na mózg bez efektów ubocznych. Znam dwie osoby, które suplementują, ale kompletnie nie w kontekście, o którym piszesz. Więcej jest na stronie examine.com (po angielsku).

Natomiast masa - to DIETA. Grzyby Maca nie mają tu kompletnie żadnego wpływu ;)

• 0

#10 Fitnesowiec

Fitnesowiec

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 marzec 2016 - 16:52

Według legendy inkowie spożywali ją przed walką by dodać sobie otuchy i energii.

• 0

#11 WyspaRodos

WyspaRodos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 12:12

Zamiast myśleć nad kwestiami nieistotnymi lepiej po prostu wziąć się za dobrą michę.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 BOSSY

BOSSY

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 23:15

Zamiast myśleć nad kwestiami nieistotnymi lepiej po prostu wziąć się za dobrą michę.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0