MACA -

deeking

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Witajcie

Już pisałem o tym na forum ale może tutaj jeszcze spróbuję. Czy używał ktoś z was czegoś takiego :

MACA:

Maca, dostarczająca organizmowi naturalnych aminokwasów, fitohormonów, witamin i minerałów, zalecana jest osobom prowadzącym aktywny tryb życia, wymagającym intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego. Od wieków stosowana jest przez Indian peruwiańskich jako środek immunostymulujący, a dzięki cennym właściwościom odżywczym znajduje także zastosowanie w stanach osłabienia organizmu, rekonwalescencji, wycieńczenia, niedożywienia oraz w okresie wzrostu. Obecne w mace substancje aktywne dobrze wpływają na funkcje rozrodcze organizmu, potencję i płodność. Roślina uznawana jest również za środek poprawiający pamięć i zdolność przyswajania wiedzy oraz środek energizujący, wspomagający budowę i wytrzymałość masy mięśniowej. Przydatny również w zespołach przewlekłego zmęczenia, a także w przypadkach zaburzeń miesiączkowania, w łagodzeniu objawów menopauzy i andropauzy oraz innych zaburzeń hormonalnych. W okresie menopauzy wspomaga leczenie osteoporozy.


Mam problem z nabraniem większej masy ciała i babka w zielarskim sklepie mi to poradziła. Mam 182cm i waże 75 kg, chciałbym trochę więcej, żeby było z czego rzeźbić.

Pozdrawiam
 

deeking

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Policzylem ostatnio swoje RMR i BMR (chyba tak to sie pisze ) i wyszlo mi ze w stanie odpoczynku moje zapotrzebowanie na kalorie to 1800 dziennie, a normalne spalanie bez jakiegokolwiek wysilku to 1750 kalorii,

Wiec wychodzi na to ze powinienem duzo wiecej jesc niz zwykle. Bo nawet wtedy gdy sie nie ruszam to spalam wszystko co zjadlem.

pozdrawiam

deeking
 

organ

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jem makę (macę??) i daje całkiem niezłego kopa bez kołatania pikawy jak np efka :mruga: Nie mówiąc o tym że maca raczej ma zdrowy wpływ na zdrowie... Swoja droga niezłe to musi być ziółko :D
Jestem 72-letnim starcem a maka zrobiła ze mnie o 25 lat młodszego mężczyznę w zakresie życia seksualnego.
źródło: maca
 

kulturysta

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej czytam o waszej mace i musze wam powiedziec ze mi ta roslina bardzo pomogła. Mam szybką przemiane materii i co zjem to ide do klopa. Próbowałem różnych sposobów żeby przytyć. Raz było lepiej a raz gorzej . Przełom nastąpił kiedy kupiłem sobie na próbke mace w pigułach. Jak zacząłem ją spożywać robiłem sie głodny jak wilk, energia mnie przepełniała. Żarłem więcej niż zwykle, więcej dzwigałem ciężarów i ogólnie polepszył mi się nastrój, a co najważniejsze zaćząłem tyć.Ważyłem przed kuracją macową 69 kg przy wzroście 188 cm, mimo że ćwiczyłem regularnie i przyjmowałem białko. Szybko skończyły mi się tabletki więc za radą kumpla kupiłem sobie mace kilogramową sproszkowaną, tańszą i zdrowszą. No i żrem ją do tej pory. 188cm i 83 kg :) Pozdrawiam wszystkich "macowców" Wywalcie sterydy z jadłospisu i żryjcie zdrową mace. Pozdrawiam!!!!!
 

raven88

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hey ja ostatnio jak zamawiałem yerba mate z yerbamarket.com, to dostałem próbkę macy własnie. Generalnie nawet nie wiedziałem co to jest bo nie było podpisane :) Napisałem do nich spytałem sie co to i sie dowiedziałem i od tamtej pory sobie dodaje do różnych rzeczy- jogurty koktajle bo na razie nie mam pomysłu do czego można jeszcze tego używac a własciwości ma dosyć mocarne. Any ideas?
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Odnośnie MACA to nootropic, czyli substancja, która ma pozytywny wpływ na mózg bez efektów ubocznych. Znam dwie osoby, które suplementują, ale kompletnie nie w kontekście, o którym piszesz. Więcej jest na stronie examine.com (po angielsku).

Natomiast masa - to DIETA. Grzyby Maca nie mają tu kompletnie żadnego wpływu ;)
 

Fitnesowiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Według legendy inkowie spożywali ją przed walką by dodać sobie otuchy i energii.
 

WyspaRodos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zamiast myśleć nad kwestiami nieistotnymi lepiej po prostu wziąć się za dobrą michę.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
WyspaRodos napisał:
Zamiast myśleć nad kwestiami nieistotnymi lepiej po prostu wziąć się za dobrą michę.
https://www.youtube.com/watch?v=2Qd-x_T5WGM
 
Do góry