Ulubiona rasa

Ulubiona rasa

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jaką rasę preferujecie w erpegach? Wolicie standardowy wachlarz rodem z kart książek Tolkiena czy bardziej innowacyjne postaci jak mutanci, cyborgi? Z pewnością większość osób, w tym ja często dobiera sobie człowieka. W większości systemów nasz odpowiednik jest bardzo elastyczny i może parać się każdym rzemiosłem. Elfy o ile nie są przedstawione zbyt cukierkowo też przejdą. Natomiast ich mroczni bracia są bardziej klimatyczni. Sam natomiast nigdy nie mogłem się przekonać do niskich ras typu krasnoludy, gnomy. Dodam, że same krasnoludy ze względu na to, że zazwyczaj są typowymi wojownikami, a ja wolę korzystanie ze sprytu/magii. Zapraszam do głosowania w sondzie.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
tez najczesciej gram czlowiekiem. najlepiej wojownik, ktory zna sie na magii, np. paladyn, ewentualnie mag bitewny
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Z wymienionych - elf. Lubię tę rasę za grację, zręczność, szybkość. Może być też mroczny elf. Nie pogardzę łucznikiem.

A jeśli chodzi o rasy niewymienione - Etyri. Ptakopodobna rasa z Gasnących Słońc. Całe opierzone, sylwetka ludzka, głowa orła, sępa, albo innego ptaka, skrzydła, cztery szpony, ponadnaturalna percepcja. Wyśmienici wojownicy ze względu na swoje możliwości manewrowe. Doskonali snajperzy oraz piloci statków kosmicznych. Mówi się, że Etyri mają tak dobry wzrok, że potrafią dostrzec czynności wykonywane na panelu sterowniczym przez wrogiego pilota w kokpicie i w ten sposób przewidywać jego ruchy. Ich wady to brak talentu technologicznego, oraz niewysokich lotów - nomen omen - spryt, oraz kruchość fizyczna (puste kości ułatwiające lot).
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Najbardziej lubię krasnoludów. Są oni wytrzymali i bardzo dobrze sprawują się w walce. Gnomy mnie jakoś tak odrzucają. Co do niewymienionych to lubię człowieko podobne zwierzęta(minotaury, satyry).
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja gram półelfami, ale bardziej ze względu na sentyment niż cokolwiek innego
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
człowiek ^_^ inne rasy są już w czymś wyspecjalizowane zazwyczaj.człowiek jest jak czysta karta i może się wyuczyć każdej profesji.moja ulubiona to berserker,o dziwo profesja typowo krasnoludzka :p w grach poza tym rasa ludzi jest często tą najsłabszą i między innymi dlatego jest najciekawsza
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Pasuje tu i tu. Krasnoludy to nieźli charakternicy, więc na berserków nadają się świetnie.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Moja ulubiona rasa to człowiek bo przecież nim jestem. :lol: :D
 

Wszebor

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina tysiaca jezior dawne włości prusów
krasnolud:D latwo mi sie w niego w czuc:p najczesciej chatoyczny dobry moja postac duzo pije jest glosna buntownicza i awanturnicza:D a jesli nei krasnolud to elf albo czlowiek w tedy musowo mag (kransolud-wojownik) duzo rzadziej drow w tedy tez mag.
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Pół-elf Łotrzyk lub Łowca. Pół-elfy są zwykle odrzucane zarówno przez rasę Elfów jak i Ludzi dzięki czemu są idealne do samotniczej klasy którą zawsze gram. W dodatku połączone cechy ludzkie i elfie ;)
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Drow. Najczęściej mag bądź zaklinacz. Czasami wojownik.
 
Do góry