Ronaldo pragnie osiągnąć większą prędkości dryblingu

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Cristiano Ronaldo, zawodnik Manchesteru United i reprezentacji Portugalii, jest już najlepszym piłkarzem na świecie, ale wciąż mu mało. On chce być jeszcze lepszy.
Gwiazdor "Czerwonych Diabłów" chce w najbliższym czasie poprawić swoją szybkość. Mają w mu w tym pomóc wspólne treningi z najszybszym człowiekiem świata - Usainem Boltem.

Jamajski sprinter nie będzie pierwszym lekkoatletą, który pomagać będzie wielkiej gwieździe futbolu. W latach 90. Diego Maradona współpracował bowiem z Kanadyjczykiem Benem Johnsonem.
Źródło: Onet.pl
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Mógłby go ktoś najpierw nauczyć grać bardziej zespołowo.
 

Szakal Bazooka

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Konin
Każdy dobry napastnik musi się łasić na bramki, inaczej by tyle ich nie strzelał i nie był by dobrym napastnikiem :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie przepadam dla C. Ronaldo, no ale szczęścia i postępów życzę.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
To ja może się opanuję nad komentarzem. A jednak! :p

Wg. mnie niech dalej pracuje to może mu podczas dryblingu od prędkości mu nogi odlecą...ehh te marzenia! :D
 

zonic

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem nie jest najlepszym pilkarzem na swiecie sa lepsi ,np messi , gerrard ,torres
 

aro9955

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
113
Punkty reakcji
1
Miasto
Z Twoich marzeń
Mógłby go ktoś najpierw nauczyć grać bardziej zespołowo.
Nikt Go tego nie nauczy, gdyż C. Ronaldo ma "swój" styl gry i nikt nie jest tego w stanie zmienić.Już na początku, gdy przyszedł do MU to odrazu próbował samemu okiwać wszystkich i cały team musiał się przystosować do jego gry :)
 

RockyBalboa

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Te prace z Usainem Boltem to chyba plotki, chociaż kto wie... Bolt już podobno pracował w Realu Madryt z piłkarzami m.in Ruudem van Nistelrooyem, nie jestem pewien ale też miał nauczyć jeszcze jeszcze szybciej biegać Agbonlahora z Aston Villi - najszybszy zawodnik w Premiership. Co do tego ostatniego nie jestem pewien - bo możliwe, że obiecał mu to nie Bolt, a Michael Johnson (ten z kaczym biegiem :))

Co do Ronaldo niech trenuje, facet jest młody a już na swoim koncie ma wiele tytułów. Przyznam, że nie przepadam za nim, co nie zmienia faktu, że skurczybyk jest świetny!
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
No to o co w końcu chodzi? O drybling czy sprint? Tak czy siak, niech się uczy, ale przydałoby się także grać bardziej zespołowo. :D
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
najpierw niech sie nauczy szacunku do kibiców...
 
W

wroneczki4

Guest
Ja uważam, że najlepszym piłkarzem jest Messi, a tego żelusia mi żal.
Ten koleś jak mu nie idzie to już beczy i nie potrafi się zachować...
Przykład? Przegrana w finale z Barcą...
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
"Ja uważam, że najlepszym piłkarzem jest Messi, a tego żelusia mi żal." - a mnie jest żal Ciebie ;)

"Ten koleś jak mu nie idzie to już beczy i nie potrafi się zachować...
Przykład? Przegrana w finale z Barcą..." - <lol> Gdybyś oglądnął pare meczy to wiedziałbyś , że nie tylko on "beczy" .
Przykład ? Totti w finale Euro 2000 z Francją 2:1 . John Terry podczas finału Ligi Mistrzów w 2008 roku. Javier Zanetti półfinał LM 2003 .

Ale to nic bo onie maja powód do płaczu nie tak jak piłkarze "wielkiej" Barcy http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,59983..._zmieniony.html :D:D :mruga: :bag:
 
W

wroneczki4

Guest
On płacze bo został zmieniony...
Nie musiał robić chamskich fauli i wielkiego cyrku podczas swojej gry.
Gdybyś oglądnął pare meczy to wiedziałbyś , że nie tylko on "beczy"
Przytocz mi, w którym zdaniu napisałem, że "tylko" on beczy, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem jest na bardzo niskim poziomie.
A co do innych płaczków, to mogłeś dodać jeszcze większość zawodników ligi włoskiej.

Następnym razem przeczytaj dwa razy
 
W

wroneczki4

Guest
Z przyjemnością będę oglądał jak Krysia będzie się denerwowała, bo w lidze Hiszpańskiej są dobrzy obrońcy, a on swoimi kiwkami ich nie będzie mógł obejść.
Jeszcze trochę czasu i osiągnie dużą prędkość w robieniu cyrków i płaczu.
 
Do góry