Twój ulubiony napój alkoholowy

adidasthebest

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Mam do was pytanie jaki jest wasz ulubiony napój alkoholowy, mój oczywiście wódka oraz WSW, może być jeszcze komandos :D
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
mi tam wódka nie smakuje :) Do towarzystwa to tak, ale wolę piwa :) Oczywiście nie TESKIE (z tesco, za 1zł). Calsberg, Heineken i Warka -> moja święta trójca xD
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Wódka to tylko Starogardzka (najtańsza :p)
A jak kasy całkowicie brak to Keleris albo leśny dzban xD
A piwka znienawidzone przeze mnie to wojak i harde. Jak się zakładam z kumplami o coś to przegrany pije 5 ciepłych wojaków duszkiem (zrzygać się idzie)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
jakas dobra wódka i co jakis czas kilka piwek, najczesciej Zubry :D
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Kiedyś pijałem żubra ale teraz się przerzuciłem na żywca. Wódkę pijam tylko na jakiś imprezach urodzinowych itp. lubie również nalewkę z pigwy :D
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
zubr kiedyś teraz zywiec lub tyskie ewentualnie warka...ale najbardziej wolę wodkę
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
lubie piwo - szczególnie niemieckie browary.
Bardzo smakuje mi też piwo przeniczne, niestety mało popularne w Polsce, ale coraz częściej można spotkać na półkach.
Jeśli chodzi o wódki to zdecydowanie Żołądkowa gorzka miętowa przebija wszystko.
Z drinków to wściekły pies i biały rosjanin.
A i jeszcze lubie "ruskie szampany" za 6 zł. ;)
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Wszystko oprócz jakichś rozpuszczalników i denaturatów.
Ale najbardziej wódeczka, najlepiej 0,7 xD
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Zależy od okazji. Tak dla towarzystwa, jakieś spotkanie z kumplami czy coś, to piwo- Tatra, Dębowe
Jak jakaś grubsza impreza albo chcę się na:cenzura:ać to wódka, generalnie obojętnie przeważnie krajowa, luksusowa, czysta żołądkowa, ale nie tknę już złotego kłosa, dużo wódek smakowałem, ale takiej czerstwej to jeszcze nie ;)
 

Quadrophenia

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jaworzno
Hmmm, najlepsza na stres jest wódka, natomiast ja polecam Metaxę oraz Tequilę, ze swojego doświadczenia :)...
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Różnego rodzaju piwa: Alty, Ale, Koźlaki, Pszeniczne, od biedy jasne ale raczej nie polskie. W miarę możliwości unikam pasteryzowanych - tylko kilka naprawdę smacznych znam. Oprócz tego likiery.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Przede wszystkim wino z dolnej półki. Kultowe Cherry, które u mnie w mieście wszyscy znają, ostatnio Mustaki nawet u nas sprzedają no i te Komandosy nieszczęsne. Zaraz za winem piwko. Warka czerwona najsampierw, Tyskie też ujdzie. Za wódką średnio przepadam, na imprezach może być.
 
Do góry