Łamliwe Paznokcie:/

Emi107

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
1
Strasznie rozdwajaja mi sie paznokcie, czy ktos zna jakis sposob by to wyeliminowac. Bede wam bardzo wdzieczna
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
W aptece są tam jakieś lakiery do paznokci. Musisz isc i się spytac. A z takich domowych porad to słyszałam, że jak wycisniesz sok z cytryny do jakiejs miseczki i wsadzisz tam dłonie(to znaczy tak aby paznokcie były zamoczone) i potrzymasz ja wiem z 5 min. to odzywią ci się jakoś. Niom to takie moje rady. Pozdro
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
no jest sposob na odzywienie paznokci miec gorącą wode olej kilka kropel soku z cytryny i włożyc dlonie do tego na 15 min. a pożniej radze pomalowac paznokcie bezbarwnym lakierem multi witaminą
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja mam bardzo dobry lakier na rozdwajające się paznokcie, ale kupiłam go za granicą a w Polsce nie jest dostepny.... niestety....
 

DJ_cZaRnA

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poland
Zajmuję sie tematyką zdobienia paznokci, wszelkich problemów z pazurkami itp. chętnie więc udzielę porad.

Co do rozdwajania sie pazurków. Zalecam przede wszystkim lykanie witamin. Doskonale sa też tabletki ze skrzypu polnego, które maja dobry wplywa zarówno na wlosy jak i paznokcie. Dobre jest też łykanie tranu - najlepiej w tabletkach (bo jest lepszy :) ).
Z domowych sposobów polecam częste - nawet codzienne maczanie paznokci w cieplej oliwie z dodatkiem cytryny (cytryna ma wlaściwości wybielające). Maczamy pazurki nawet ok.30 min dzienne lub co drugi dzień.
I w końcu ostatnią i najbardziej polecana przeze mnie i co najważniejsze wyprobowaną rzeczą jest stosowanie Kolagenu Naturalnego.
Kiedyś mialam bardzo slabe paznokcie, rozdwajaly się non stop i Kolagen je wzmocnil, teraz cieszę się dlugimi i zdrowymi pazurkami.
Kolagen Naturalny możesz nabyc u mnie na stronie internetowej www.czarna-nail.blog.onet.pl . Cena może toszkę wysoka, ale jak policzylam wszystkie tabletki, odżywki i inne specyfiki to cena tego wszystkiego zsumowała się w cene Kolagenu. Butelka 100ml starcza na ok.pół roku.

Jeżeli bedziesz miała jeszcze jakiekolwiek pytanka albo ktoś z Was to bardzo chętnie odpowiem. Pozdrawiam :)
 

Nattalinka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Rybnik
Ja polecam odżywkę regenerującą sorai, w formie bezbarwnego lakieru, kosztuje ok 8 zł, jest duża i co ważne - działa
Warto zaopatrzyć sie w jakieś wzmacniacze od środka typu skrzyp polny, silica. i moczyć pazurki w oliwie :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Nie polecam maczania paznokci w miseczce z samym sokiem z cytryny! Moja koleżanka tak zrobiła i całe paznokcie jej sie polamaly i zrobily sie jakies takie miekkie:/
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
motylek cytryna wybiela paznokieć a nie go wzmacnia, proponuję odżywkę z avonu utwardzającą. Ja miałam ten sam problem a teraz jest po prostu cudnie :)
 

evelina888

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Od pewnego czasu moje paznokcie coraz czesciej sie łamią i ulegają rozdwojeniu. Prosze powiedzcie i poleccie mi jakies dobre odzywki do paznokci.
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Też tak kiedyś miałam ale zamówiłam sobie w Avon odżywkę do paznokci łamliwych i rozdwajających się i po kłopocie,do tej pory nie mam problemu z paznokciami.
Bardzo polecam ;)
 

anitka90

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Bardzo dobra jest odżywka z Yves Rocher. Nie pamietam dokładnej nazwy, w każdym razie taka zółta. Kosztuje coś koło 20 zł, ale naprawde polecam.
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja biorę szkypa - witaminy, dobre są na włosy, paznokcie i tego typu rzeczy :)
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
ja tam polecam naturalne sposoby wzmacniania Pazurkow :) i sa naprawde skuteczne :)

1. Maczanie w oleju (raczej gorącym, podgrzanym)
2. smarowanie pazurkow cytryną
3. jesli nie maczanie w oleju to w oliwie z oliwek


pozdrawiam
 

evelina888

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
dzieki bo juz mialalm tyle odzywek ze juz w zadna nie wierze. moze te domowe sposoby pomoga.pozdrawiam pa
 

Ewelinaart

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam odzywki z NAILTEK.Sa to dosc drogie odzywki,ale bardzo skuteczne.
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Mi też się łąmią tzn łamały bo moja mama poleciła mi żebym moczyła palce w przygotowaniej wodzie z cytryna miodem i z żółtkiem :DD wiem ze to zle brzmi ale pomaga przynajmniej dla mnie:D
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Tez miałam, ale zaczęłam jesc duzo jogurtów i mi pomogło:D:D No i dalej jem, a mpoja paznokcie ciągle sa ładniejsze!:D:D
 
Do góry