Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Glany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
638 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Guma.

Guma.

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 23:22

ano strasznie dziwne, ja wydałem ponad stówe na glany i leżą do tej pory w szafie bo po tygodniu noszenia mi pęcherze wyszły cudowne ^^
  • 0

#42 Helsvinir

Helsvinir

Fratres Militiae Templi

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6255 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 23:46

Co Ty masz za nogi ? Albo glany jakieś niedorobione.
  • 0

#43 Pan Mateo

Pan Mateo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 00:22

Nie wiem czy to fake, ale podobno koledze mojej koleżanki ucięło palce w lewej nodze, bo jakiś metal tak się odgiął, że aż odstrzelił. Czy to możliwe? osobiście nie nosze bo nie lubię, są wg mnie brzydkie i nie wygodne.
  • 0

#44 Cthulhu

Cthulhu

Yggdrasil

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 614 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 00:26

Jak produkt gówniany to wszystko możliwe Mateo, rozumiem że atrakcyjność wizualna to temat subiektywny ale raczej wygoda to co innego, o tym można powiedzieć obiektywnie a glany akurat leżą doskonale. Trochę czasu trzeba, aby się przyzwyczaić ale potem jest super.
  • 0

#45 Caleb

Caleb

Forumator

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8977 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 00:42

Nie wiem czy to fake, ale podobno koledze mojej koleżanki ucięło palce w lewej nodze, bo jakiś metal tak się odgiął, że aż odstrzelił. Czy to możliwe? osobiście nie nosze bo nie lubię, są wg mnie brzydkie i nie wygodne.

Sam z siebie się nie wygiął. Pewnie kit. Ewentualnie coś ciężkiego przycisnęło but (w nosku masz blachę, która mogła się zgiąć pod wpływem ciężaru).
  • 0

#46 Pan Mateo

Pan Mateo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 00:47

No tak tak, coś spadło, czy ktoś tam stanął, już nie pamiętam.
Ja lubię adidaski, leciutkie, przewiewne, i to mnie kręci :D Co cenie w glanach, to, że ładnie można kogoś przekopać ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 07:34

ja glany nosze ale tylko na koncerty i na próby zespołu xD fajny klimat wtedy człowiek czuje jak ma je na nogach xD

Chyba "fajny lans" <_< Pewnie jakby wkładka była ponabijana 1cm gwoździkami to też byś zakładał dla lansu...
No, ale nie zaprzeczam na koncertach do pogo przydają się, przynajmniej po koncercie są całe palce :D

Czarne od Wojasa (haha, nikt nie ma z tej firmy xD), 43, 15 dziurek. kupiłem w grudniu, niedawno się nauczyłem biegać... trochę źle zszyte, język schodzi na bok przy chodzeniu, musiałem dziurę zrobić :/ Ale je lubię :D

Wojas szyje glany?! :D Nie uwierzę jak nie zobaczę buta wyższego od półbuta :D

Nie noszę glanów.
Nie podobają mi się i nie wyobrażam sobie żebym w lecie w takich butach chodził.

No to coś koledze opowiem. Ostatniego lata byłem na wycieczce szkolnej we Wrocławiu w glanach, temperatura ponad 30 st. C. Jak to na wycieczce, dużo łażenia przez cały dzień. Ja chodziłem w glanach, inni w adaśkach:D Już w czasie wycieczki koledzy wiszczeli, że gorąco im w stopy itd. , na koniec dnia zdjąłem buta, zero odparzeń, odcisków itd. Co niektórym kolegom, którzy chodzili w adidasach porobiły się odciski.

ano strasznie dziwne, ja wydałem ponad stówe na glany i leżą do tej pory w szafie bo po tygodniu noszenia mi pęcherze wyszły cudowne ^^

No bo tak stoją, od ok. 150 w górę do chyba 450zł.
  • 0

#48 damroka

damroka

the local freak with the twisted mind

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1175 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 08:19

oczywiście ,że przy upale 30 stopni to noga w glanie pływa :D ale w lecie jako takim można śmiało chodzić.

No tak, ja też nie mam na myśli kilkunastu stopni w górach, ale jak słyszę, że mój dorosły, trzydziestoletni, żonaty kuzyn wybrał się na plażę w glanach to generalnie pomysł noszenia ich dłużej niż cztery miesiące w roku (jesienno-zimowe) mnie przeraża :D Ale co kto lubi, jednym w glanuchach wygodnie, innym nie. Zresztą lekarz mi zabronił nosić glany, bo cośtam mi robią ze stawami, teraz jeszcze ponoszę do wiosny, a za rok kupuję jakieś inne butki :)
  • 0

#49 Helsvinir

Helsvinir

Fratres Militiae Templi

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6255 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 09:24

Wojas szyje glany?! :D Nie uwierzę jak nie zobaczę buta wyższego od półbuta :D

Szyje, szyje. Ale jak przymierzyłem, to były za wąskie w podbiciu więc olałem.
  • 0

#50 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 09:56

Szczerze? A czego się spodziewałeś po glanach za 100 zł? Poza tym glany zawsze na początku obcierają, dopóki but się nie uformuje i nie rozchodzi.
  • 0

#51 Pan Mateo

Pan Mateo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 11:30

Nie chce obrazić co nie których, ale nie którzy na prawdę przesadzają, np dzisiaj rano, jadę tramwajem i wchodzi ruda dziewczyna (z 17 lat), wielkie czarne glany, na lewym bucie różowe sznurówki, a na prawym zielone, spodnie wpuszczone w glany i myśli, że jest fajna :bag:
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 Anarchista

Anarchista

ni ma

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 649 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 11:54

heh , wiem mam takie w szkole . Pozerstwo i tyle , tacy bravobuntownicy.
  • 0

#53 Guma.

Guma.

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 16:50

Szczerze? A czego się spodziewałeś po glanach za 100 zł? Poza tym glany zawsze na początku obcierają, dopóki but się nie uformuje i nie rozchodzi.

100 zł to nie, coś w okolicach 160. No ale dla mnie i tak niewygodne i uważam, że zakup glanów był błędem.
  • 0

#54 xscarlettx

xscarlettx

gingercore

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 17:17

Moje kosztowały 80 zł, ale ile musiałam się nabiegać, żeby znaleźć nieskórzane...
  • 0

#55 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 17:50

Co do chodzenia w upały w glanach, to jedyne co mnie śmieszy latem jak coś czarnego w glanach zapiernicza po plaży :D Na plażę są klapki, a nie glany :)

O tutaj z kolegą zgodzę się, jak kupiłem glany, to na początku tez nie lubiałem za bardzo w nich chodzić, bo dziwnie się formowały, tak że prawy but gniótł mnie w kostkę, po przejściu 2km miało się dość. Ale z czasem skóra wyrobiła się i już nie narzekam :)

Moje kosztowały 80 zł, ale ile musiałam się nabiegać, żeby znaleźć nieskórzane...

W takim razie to nie glany.
  • 0

#56 xscarlettx

xscarlettx

gingercore

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 17:54

W takim razie to nie glany.

A kto tak powiedział? Po prostu są to glany ze skóry ekologicznej. Nie każdy może z czystym sumieniem nosić skórę zwierzaka na nogach.
  • 0

#57 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 18:19

A kto tak powiedział? Po prostu są to glany ze skóry ekologicznej. Nie każdy może z czystym sumieniem nosić skórę zwierzaka na nogach.

Tylko powiedz mi, czy to, że ty kupisz ekologiczne uratuje jednego cielaka czy z czego ta jest skóra?
Nie są, ponieważ prawdziwy glan powinien być zrobiony ze skóry. Bez przesady, ale nie nazywajmy tych ekologicznych czy robionych z zamszu glanami.
  • 0

#58 Guma.

Guma.

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 18:26

Glany to Glany xP
  • 0

#59 wyznaczona

wyznaczona

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 180 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 19:05

pewnie ze noszę;) od 5 lat.
teraz glany są dla mnie najwygodniejszymi butami na swiecie !:)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 xscarlettx

xscarlettx

gingercore

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 794 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 20:27

Tylko powiedz mi, czy to, że ty kupisz ekologiczne uratuje jednego cielaka czy z czego ta jest skóra?

Myślenie na zasadzie: po co wyrzucać peta do śmietnika, skoro inni rzucają gdzie popadnie? Czy to sprawi, że ziemia będzie czystsza?
Nigdzie nie jest powiedziane, że glany ze skóry ekologicznej to nie glany. To jest tylko Twoje zdanie.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0