Jak Powiedzieć Mamie O Kolczyku?

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Z góry przepraszam, jesli zły dział wybrałam na ten temat. Jak coś, to przenieście.

Dzisiaj kumpela przebiła mi ucho ( tzn. 1 dziurke). Zupełnie nie wiem, jak powiedziec o tym mamie. Tzn. nie, że o tym nie myslałam, gdy to robiłam, ale po prostu nie chce, żeby się dowiedziła przez przypadek czy wtedy, gdy zwiążę włosy ( bo jak na razie chodze w rozpuszczonych). Więc jak powiedzieć mamie o kolczyku??

P.S. Ona nie wiedziała, że ta kumpela mi go przebiła, więc jak coś, to powiem, że sama:pP Pomóżcie, pliss!!!:D:D
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
O jej, to tylko kolczyk w uchu, co innego jak by to był pępek, czy jęzor:) Smiało powiedz mamie, a czemu tylko jedna sobie zrobilas :)? Nie masz normalnie przekłutych uszu ? Powiedz mamie spokojnie, że byłaś u kosmetyczki będzie spokojniejsza:)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Mam własnie normlanie przebite i teraz sobie jeszcze jedna zrobiłam w lewym a poza tym sie zapyta, skąd miałam kase:/
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
kurcze ja mam 5 w jednym, 2 w drugim i w nosie.. sama sobie robiłam.. (prócz 2 podstawowych w uszach) ... matka powiedziała, że jestem kopnieta a ojciec jak zauważył to kazał zdjąć , ale co tam to moje ciało (miałam wtedy z 16 lat). :p a na te wakacje zrobiłam sama sobie w nosie a matka ostatnio dopiero go zauważyła.. :mruga: mimo , ze jej wcześniej mówiłam, ale jakoś nie zareagowała ...
nie przejmuj się i powiedz.. ja myślałam , że to kolczyk w języku , albo w pępku, albo niewiadomo gdzie...
eh... zawsze można wyjąć i później zrobić jeszcze raz :p
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja To Mam W Brwi i W Jezyku Nimowiel Nic Przyszedlem Tak Do Domu Przez Pare Dni Sie Nie Odzywali ale Potem Juz Dali Mi Spokoj :) Najlepiej Jakbys Miala Starsza Siostre Zeby Znia Pogadala A Jak Nie To Usiadz Pewnego Wieczoru z Mama i Pogadaja Znia O Tym
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
hehe :lol:
Powiedz normalnie.
Przeciez Cię nie zabije.
Nie spinaj się tak.
Mów delikatnie i ze skruchą, ale przy tym bądz bardzo zadowolona.
Niech mama widzi że sie cieszysz.

PS. Mój tata już od półtora roku nie wie że mam kolczyk w pępku, i to nie ze strachu, lecz nie widzę potrzeby by go o tym informować..

PS.2 Pozdrawiam :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
pfff ja poszłam kiedyś z kumpelą do jej cioci która jest pielęgniarką i jej przekuła uszy a mi dorobiła 3 dziurke... przyszłam mama nic mi nie zrobiła normalnie jej powiedziałam :D a później zarosła bo czasami wyjmowałam kolczyk.... no to siostra cioteczna zrobiła mi drugi raz a mama nic tylko się zbrechtała czy to stary czy nowy w sensie czy dziurka zarosła :p a to z resztą tylko kolczyk wyjmiesz i zarasta :p a jak mój kumpel zrobił sobie tatuaż prawdziwy i ukrywa przed rodzicami od roku B) B)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a ja mam 5 i w sumie o każdym mama dowiadywała sie po fakcie :sexy:
oprócz tych 2 podstwawowych :p bo te mam od przedszkola :p

Ps. Trzeba było sie martwić jak Cie kułam , a nie teraz :p :D
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
ONA CHCIALA KONKRETNEJ POMOCY a tu wszyscy wyskakuja co to oni nie maja przebite :/
To i moze tylko dziurka w uchu ale kazdy z nas ma innych rodzicow, ktorzy reaguja inaczej

Radze porozmawiac szczerze z rodzicami, przyznac się wkoncu juz po fakcie na smierc sie nie obraza a na koniec dodaj ze bardzo Ci zalezy na tym kolczyku i nie chcialabys go sciagac :)

pozdrawiam
 

b@lbinka

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Powiedz mamie spokojnie, że byłaś u kosmetyczki będzie spokojniejsza:)

No właśnie ja też byłabym spokojniejsza gdybym sie dowiedziała ,że ucho mojej córki przebiła kosmetyczka ;)

3-maj się z kolczykiem napewno wyglądasz ładnie
:p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja mojej mamie normalnie to powiedziałam. Była tylko zła, że zrobiłam to w szkole niż np. u kosmetyczki. Więc pogadaj z nią poprostu :p
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Niechcący wzięłam włosy i założyłam za ucho. I sie wydało..:p:p Wkurzona jest, fakt:pP
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
no ale mamuśka oswoi się z tym, że masz już przebite uszy przynajmniej nie musisz juz ukrywać ;)
 

butterfly_1818

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja sobie zrobilam kolczyk w pepku ;) mama sie dopiero po czasie dowiedziala ale nic nie mowila na szczescie uffff :D
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Na początku sie na mnie wydarła, ze co to ja robie:pP

A nastepnego dnia rano patrzyła się na kolczyka i dziurke i sie wypytywała o wszystko :pP
M. in. Jak ja to sobie zrobiła, czy sobie czymś odkaziłam i takie tam:pP
Haha, ale juz nie jest zła:D:D
W każdym razie nie mam już kary na compa:D:D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Trzeba było sobie dziure w głowie przelotową zrobić, to by napewno się nie wypytywała, ani nic Ci nie zrobiła. Takie moje zdanie.
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
kolczyk w uchu i taki problem
mnie mama sama do kooczykow w uchu namawiala
 

MARTI:)

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam kolczyk w nosie od jakiś trzech lat i to własnie moja mama mi to zasugerowała:) stwierdziła że jej to się podoba i jak jest kolczyk w dobrym guście to ona jak najbardziej to popiera :eek:k: .ja nawet nie myślałam o kolczyku w nosie,dopiero po tym jak mama powiedziala że to fajnie wyglada tozaczełam się zastanawiać no i mam :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja takze chcialabym kolczyka w nosie. Moja mama jest pielegniarką - i ma bzika na punkcie kolczykow, uwaza,ze przez nie mozxe zrobić sie infejcia, zakazenie, coś się stać :|. Pogodziłam sie, ze nie predko bede mogla zdecydować o przebiciu ciała (poza uszami).Więc wiem co czujesz, sama myślałam nad krokiem jaki Ty zrobiłaś. Ale, jezeli ktoś ma tak wybuchowych i niesmacznych na tym punkcie rodziców <_< to stanowczo odradzam. I proponowałabym wyjąć,albo przedyskutować to.
 
Do góry