Higiena po...

Status
Zamknięty.

bluehat88

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Ciemna nora...
Witam

Tak mnie to zastanawia jak z ta higiena. Np po stosunku dopochowym z moja ukochana bierzemy kapiel..

ale np po namietnosciac hktore nie koncza sie pelnym stosunkiem juz nikeoniecznie..(pocalunki, robotki reczne)

a czasem jestesmy oboje dosc wilgotni:)

Np ostatnio u znajomych impreza zrobila sie stypiasta wiec poszlismy sobie do pokoiku i zaczelismy sie namietnie calowac a ja jeszcze strzelilem jej palcowe. Byla cala wilgotna wkroczu do tego spocona i pokryta moja slina na szyi:D mi tez sperma juz plynela po nodze:D
POszedlem jeszcze do lazienki i dokonczylem dziela recznie:p umylem rece i tyle a ona jeszcze porawila makijaz
Wrocilismy do znajomych ale ja czulem sie dosc nieswojo a na schodach jak szlismy do znajomych czulem jeszcze won wilgotnej piczki:p

CZy w takiej sytuacji sie podmywacie zawsze? CZy idizeice sobie dalej jakby nigdy nic?:)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja to bardziej dbam o higiene przed,po to zazwyczaj wystarczy mi husteczka di higieny intymnej.
 

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Witam

Tak mnie to zastanawia jak z ta higiena. Np po stosunku dopochowym z moja ukochana bierzemy kapiel..

ale np po namietnosciac hktore nie koncza sie pelnym stosunkiem juz nikeoniecznie..(pocalunki, robotki reczne)

a czasem jestesmy oboje dosc wilgotni:)

Np ostatnio u znajomych impreza zrobila sie stypiasta wiec poszlismy sobie do pokoiku i zaczelismy sie namietnie calowac a ja jeszcze strzelilem jej palcowe. Byla cala wilgotna wkroczu do tego spocona i pokryta moja slina na szyi:D mi tez sperma juz plynela po nodze:D
POszedlem jeszcze do lazienki i dokonczylem dziela recznie:p umylem rece i tyle a ona jeszcze porawila makijaz
Wrocilismy do znajomych ale ja czulem sie dosc nieswojo a na schodach jak szlismy do znajomych czulem jeszcze won wilgotnej piczki:p

CZy w takiej sytuacji sie podmywacie zawsze? CZy idizeice sobie dalej jakby nigdy nic?:)

bardzo dobry temat. wreszcie cos nowego. :D
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Jak juz się decydujecie na "szybkie numerki" (mam nadzieje,że z zabezpieczeniem), to noście ze sobą chusteczki do higieny intymnej...Tym bardziej, jak robicie to gdzie popadnie (np. u znajomych), bo nie zawsze jest się gdzie umyć... To, co napisałeś jest niesmaczne... "Woń wilgotnej piczki" - dziecko...czy Ty jesteś normalny, czy czegoś Ci brakuje? :papa:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
O to jakiego słownictwa używasz :bag:
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
zawsze po stosunku sie kapiemy, jezeli kochamy sie np. na lace to wiadomo wezmiemy prysznic jak wrocimy ale zawsze mam w torbie chusteczki do higieny int. i moj mezczyna nie czuje
Woni wilgotnej piczki
haha :lol:
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
To co piszesz jest po prostu niesmaczne."Won mokrej..." Ilez ta mala musiala byc niemyta ze az czuc ja bylo na schodach...fe...!
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
To zależy w jakiej sytuacji.
To, co napisałeś nie zdarzyło mi się.
Jeśli zamierzamy gdzieś wyjść to oczywiście umyjemy się, jeśli zamiaerzam iść do domu, a tak wziąć wieczorną kąpiel to nie zawsze wiedzę potrzebę mycia się. Nam takie rzeczy nie przeszkadzają.
 

bluehat88

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Ciemna nora...
To co piszesz jest po prostu niesmaczne."Won mokrej..." Ilez ta mala musiala byc niemyta ze az czuc ja bylo na schodach...fe...!

No czulem bo szedlem 10 cm za Nia.

A po pierwsze blondyneczka to moja dziewczyna sie myje i to starranie wiec nie rzucaj sie tak, bo bezczelna jestes. Opisywalem specyficzna sytuacje. Ty po namietnej nocy tez pewnie fiolkami nie zalatujesz he?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
No czulem bo szedlem 10 cm za Nia.

moja dziewczyna sie myje i to starranie wiec nie rzucaj sie tak, bo bezczelna jestes. Opisywalem specyficzna sytuacje. Ty po namietnej nocy tez pewnie fiolkami nie zalatujesz he?
dosc blisko za nia chodzisz hehe...wiesz z tego co piszesz mamy watpliwosci czy aby napewno dba o higiene jezeli czujesz
won wilgotnej piczki
:lol:
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Jeżeli chcemy potem z Miśkiem gdzieś iść to tak, ale jak jesteśmy w domu to nie widzę potrzeby.
I my także dbamy i swoją higienę, ale ta "woń mokrej cipki" nie jest wg mnie zależna od tego-to po prostu da się poczuć. Tak jak wchodząc do pokoju czuje się zapach spermy. Więc wg mnie to czy się czuje czy nie nie ma związku z higieną:).
 

balare

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
łódź
myszka_90 masz zupełną rację. te specyficzne zapachy spermy i kobiecych 'soczków' da się poczuć i to wcale nie ma związku z higieną, czy ktoś się często myje czy nie. Po takich zabawach ja z moją dziewczyną też używamy nawilżonych chusteczek do higieny intymnej i jest ok. jeśli nie ma możliwości wykąpania się od razu 'po' to te chusteczki są najlepsze.
 

swiat_zofii

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
"Pławienie się w grzechu" zamiast "zmywania" go może być bardzo przyjemne... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry