pomocy... jak rozszyfrowac faceta...

Status
Zamknięty.

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
ostatnio dostałam od dobrego kolegi pewien link, zaskoczył mnie ten filmik
oto ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=uWjvGUxekck
ostatnio był u mnie(ja mieszkam z jego siostra) usiadł koło mnie był inny niz zawsze taki kochany... pozniej jeszcze rozmawiałam z nim przez tel. to tez rozmawiał ze mna inaczej niz dotychczas...
ostatnio miałam problem z internetem poprosiłam go o cos zeby mi sprawdził w necie, nie sprawdził na gadu mnie zablokował, dodał na czarna liste na naszej-klasie. nie ro\zumiem jego zachowania...
a ja teraz usucham z tesknoty bo go... kocham...
co mam o tym wszystkim sadzic?? POMOZCIE...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Um. To wygląda jakbyście byli takimi przedszkolakami.
Scenka rodzajowa:
chłopiec i dziewczynka siedzą w piaskownicy chłopiec bije dziewczynkę łopatką po głowie a ona rzuca w niego wiaderkiem.

zwyczajnie ze sobą porozmawiajcie - wyjasnijcie sobie wszystko, jesteście dorośli
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Rotek, zgadzam się z Tobą :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Dziwne, bo aż nic takiego mu nie zrobiłaś, by zarzucił fochem. Ale może coś mu odwaliło, albo to, że go o coś poprosiłaś. Pomyślał sobie, że Ty go wykorzystujesz i potrzebujesz tylko do pomocy. Pogadaj z nim.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Dziwne, bo aż nic takiego mu nie zrobiłaś, by zarzucił fochem. Ale może coś mu odwaliło, albo to, że go o coś poprosiłaś. Pomyślał sobie, że Ty go wykorzystujesz i potrzebujesz tylko do pomocy. Pogadaj z nim.

chyba poproszenie przyjaciela, żeby zerknął na komputer- skoro się na tym zna to chyba nie aż tak wielkie wykorzystywanie.
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
prosiłam go o sprawdzenie godziny o ktorej mam autobus...

a gdy chciałam z nim pogadac, to uniknał spotkania, ze niby ma tyle spraw do załatwienia, przyszłam do niego i go nie było...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
prosiłam go o sprawdzenie godziny o ktorej mam autobus...

to jeszcze nie niewolnicza praca moim zdaniem, no rozumiem mógł nie być w nastroju lub nie mieć możliwości sprawdzenia tego
ale przecież to nie usprawiedliwia reszty jego zachowania
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
to jeszcze nie niewolnicza praca moim zdaniem, no rozumiem mógł nie być w nastroju lub nie mieć możliwości sprawdzenia tego
ale przecież to nie usprawiedliwia reszty jego zachowania


wlaasnie wiec o co mu chodzi?? teraz nawet nie "odwiedza" swojej siostry jak cos to przysyła brata...
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
A ja myślę, że ktoś mu powiedział jakąś plotkę o Tobie, że Ty coś o nim mówiłaś.
Istnieje druga możliwość - jesteście niedojrzali albo koleś po prostu drwi z Ciebie
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Zależy tobie ? To idz po raz kolejny do niego, jeżeli go nie będzie, to przyjdź później, aż w końcu nie dwiesz się co się dzieje i z nim poważnie nie pogadasz.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
podobasz się facetow.
jednak może coś od kogoś usłyszał albo coś przeczytał.
i strzelił focha.

nie lepiej pojść do niego i mu pokazać że naprawde Ci na nim zależy. nawet 10 razy. jeśli zależy.
 

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
hmm, to może być też taka 'akcja odpulanie'... czyli starał się chłopak, Ty coś nieświadomie źle zrobiłaś/powiedziałaś a on teraz chce żebyś to Ty trochę się pomęczyła... Żebyś się postarała o niego... Nie wiem... to są tylko moje domysły....
 
Status
Zamknięty.
Do góry