Ankieta Dotycząca Spotkań Forumowiczów

Status
Zamknięty.

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Czy chcielibyście, żeby admini utworzyli nowy dział o nazwie "Spotkania forumowiczów"??Podzielone byłoby to na województwa i tam ...itd...
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Byloby dobrze tylko ze ciezko bedzie znalesc osobe odpowiedzialna za to a takze miejsce
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
greenpl napisał:
Czy chcielibyście, żeby admini utworzyli nowy dział o nazwie "Spotkania forumowiczów"??Podzielone byłoby to na województwa i tam ...itd...
moim skromnym zdaniem sam w sobie dział nic nie zmieni. żeby doszło do spotkania ludzi (nawet w obrębie województwa, miasta) to potrzebne są ich chęci. A jak znam zycie połowa by się na umówione spotkanie nie stawiła :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja bez problemu mogę być odpowiedzialna za Śląsk ;)

Ja mam do tego dobre podejście. Chodziłam kiedyś na czat, gdzie każdy był z różych stron polski. Zrobili spotkania w swoich wojewódtwach i do dziś to sa moi dobrze znajomi, którzy okazali się wspaniałymi osóbkami! Do nawet 2 czy 3 razy w roku spotykamy sie wszyscy razem (oczywiście ten kto może ;) )
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
nika napisał:
zapomiales ze to od angela zalezy a nie od nas
nie zapomialem nika nie zapomnialem
przypadkowa napisał:
moim skromnym zdaniem sam w sobie dział nic nie zmieni. żeby doszło do spotkania ludzi (nawet w obrębie województwa, miasta) to potrzebne są ich chęci. A jak znam zycie połowa by się na umówione spotkanie nie stawiła
przeicez ja nigdzi enie napisalem ze to ma cos zmienic - moze ulatwic chociaz tyroszeczke
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Jak bedzie to sie do kogos przyczepie bo nie mam nikogo z bliskiej okolicy. ;) Kto mnie przygarnie ;) :hyhy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry