SmSy z Groźbami.

Status
Zamknięty.

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
No wiesz... jeśli coś poważnie przeskrobała, to się nie dziwie, a jeżeli ktoś to zrobił dla "jaj", to ja bym nie podarował w takim wypadku...

tak czy siak, takie sms'y: olać, jeśli widzisz, że zbliża się niebezpieczeństwo - wtedy reaguj :p.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
A domyślasz się kto może je wysyłać? Przeskrobałaś sobie u kogoś? Jak nie, albo Ci się nie wydaje, to ktoś robi sobie jaja, albo tylko Cię straszy...narazie się nie przejmuj. Jeśli będą się powtarzać to zadzwoń pod ten nr. i zapytaj o co chodzi.
 

Charnel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
Grodzisk Maz.
zależy ile i czy bardzo ostro w nich dają, jeśli tak to ja bym zgłosił ostatnio policja się dosyć często czymś takim zajmuje
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja dostałam parę takich od kolegi, którego maltretowałam. Pokazałam w szkole, bo to kolega z klasy był, i większej afery nie robili z tego.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
To wszystko zależy...
Od kogo, ile ich jest, jaką one maja treść...
Ja bym tego nie zlekceważył...
Twoja koleżanka jest najlepszym na to przykładem.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Beboq :p
.. qumpela olała to została z pociętą twarzą..
Widziałem coś takiego na TVN. Wzięła prochy, nie zapłaciła, koleżanka ją ostrzegła, a ją pociął facet żyletką po twarzy. No, no ;D Ja dostałem takie wiadomosci na gg. Ktoś groził, że przyjdzie pod szkołę i mnie zleje, a nikogo nie było. Potem okazało się, że gościu mnie wkręcał. Moim zdaniem:
Olać, chyba, że ma się coś na sumieniu.
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
jak ktoś będzie chciał ci coś zrobić to i tak zrobi .. jeżeli masz czyste konto i zero wrogow to olej ... jezeli jednak cos w niedalekiej przeszlosci moglo sie komus nie spodobac to reaguj jak najbardziej poki nei bedize za pozno !!
 

She_Devil

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wyspy
A ja dostawałam smsy z groźbami od dziewczyny swojego byłego - ze czego mi to ona nie zrobi jak sie do niej zbliże (tylko ja dalej nie wiem po co?) :p Olałam, ale po którymś sie wkurzyłam napisałam ze nic do niej nie mam i zeby przestała, a po kolejnym smsie żeby zmieniła dilera :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Akurat jestem w takiej sytuacji, że zmiana nr nie wchodzi w grę, ponieważ mam 24-miesięczną umowę na abonament (zostało mi 6 miesięcy do końca) i niestety tego muszę się trzymać.
A z tymi groźbami to był taki jednorazowy wybryk.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Jeśli Ci ktoś grozi, to gdy pójdziesz do sieci i o tym powiesz to Ci powinni bezpłatnie, albo za niewielką opłatą zmienić nr na dotychczasowych zasadach, tylko chyba musisz mieć potwierdzenie od policji, że coś takiego zgłaszałaś...
 

VeGo7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
Miałem niedawno sytuacje w klasie 5 kolegów pisało pogróżki w formie smsów do średnio ogarniętego chłopaka... i skończyło się na zgłoszeniu na policje i mają nieprzyjemności.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Ja miałem taką sytuację , że moja koleżanka rzuciła chłopaka i trochę się spotykała ze mną , ale to tylko jako koleżanka...i on zaczął ją śledzić , spowodował wypadek samochodowy przez co był w szpitalu i napisał jej , że to przez nią ...raz siedziałem z nią w kawiarni i napisał : "Jak tam z Maciuśiem" i zaczął mi grozić...ale sie odczepił po 5 miesiącach , więc nie lekceważ tego.
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Zgłosić koniecznie. Wychowawcy albo na policję. Nikt nie ma prawa grozić drugiej osobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry