Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

qqrytek

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. Śląskie
Zamieściłem sondę, która pokaże nam, jaka antykoncepcja jest najbardziej popularna. Zachęcam do udziału. Można wybrać kilka odpowiedzi, jeśli ktoś stosuje kilka metod.
Mam nadzieję, że zamieściłem w sondzie wszystkie metody antykoncepcji, jeśli nie, to proszę wybrać "Inne metody" i w poście napisać co to za metoda.
 

qqrytek

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. Śląskie
Mnie bardziej śmieszy metoda "wstrzemięźliwość" jako zabezpieczenie przed niechcianą ciążą (100% skuteczności) :D
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
jeżeli ja zażywam tabletki anty a mimo to chłopak nie ''kończy'' we mnie to są to 2 metody prawda?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie to jest jedna metoda. "zatrzymana" nie jest metoda zapobiegania ciazy Monis
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
No fakt :p Ale jesl tak robimy to małe jest ryzyko na ciąże:>?? tzn zmniejsza
 

qqrytek

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. Śląskie
Stosunek przerywany, to też jest metoda tyle że uwaga, ma małą skuteczność, dlatego lepiej jej nie stosować. No chyba że ktoś chce mieć potomstwo :)
Monia12345, jak zażywasz prawidłowo tabletki hormonalne, to jest to wystarczająca metoda.
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja stosuję od roku tylko tabletki i jak na razie jest dobrze :) Kiedyś używaliśmy gumek ale czułam się z nimi niepewnie ...
 

Kredek

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Pomorze zachodnie
jeżeli ja zażywam tabletki anty a mimo to chłopak nie ''kończy'' we mnie to są to 2 metody prawda?
Moja dziewczyna stosuje tylko tabletki i w przeciwieństwie do Moni zawsze kończę w niej bo ona tak lubi. Ponoć sprawia jej to dodatkową przyjemność :) No chyba, że robi mi lodzika wtedy różnie to bywa :p
Jesteśmy z sobą ponad 2 lata kochamy się prawie codziennie.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
qqrytek Napisano 24.02.2009, 08:57
Stosunek przerywany, to też jest metoda tyle że uwaga, ma małą skuteczność, dlatego lepiej jej nie stosować. No chyba że ktoś chce mieć potomstwo

taaa w statystykach jest zaliczana do metod antykoncepcji a tak naprawde nie jest zadnym zabezpieczeniem przed ciaza
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Mnie bardziej śmieszy metoda "wstrzemięźliwość" jako zabezpieczenie przed niechcianą ciążą (100% skuteczności) :D


qqrytek, ta wstrzemięźliwość jest świetna! Zwłaszcza dla tych wszystkich napalonych nastek, które chcą eksperymentować ze swoimi chłopczykami i myślą,że pochwę da się zabezpieczyć palcem :bag:
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ja spacerowalam z plasterkami-dzis spaceruje z coreczka ;-).
Tak serio ryzyko ciazy jest zawsze,na chwile obecna mam wkladke i na razie nie narzekam-przeciwnie.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
stosowalam bardzo dlugo okres metode hormonalna w postaci tabletek, wowczas stosuje krazki dopochwowe i jestem bardzo zadowolona
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
taaa w statystykach jest zaliczana do metod antykoncepcji a tak naprawde nie jest zadnym zabezpieczeniem przed ciaza
trochę nie rozumiem tego zdania... Co nie jest zabezpieczeniem przed ciążą? Prezerwatywy czy tabletki? Czy chcesz podważyć może kilkadziesiąt lat badań nad antykoncepcją?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
:mruga: koniczynka ty jestes jakas przewrazliwiona..widze juz blad mialam wziac cytat wypowiedzi qqrytek a wizelam niechcacy twoj
mialo byc tak:

Stosunek przerywany, to też jest metoda tyle że uwaga, ma małą skuteczność,

taaa w statystykach jest zaliczana do metod antykoncepcji a tak naprawde nie jest zadnym zabezpieczeniem przed ciaza
 

vesunka

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
stosowalam bardzo dlugo okres metode hormonalna w postaci tabletek, wowczas stosuje krazki dopochwowe i jestem bardzo zadowolona


ale te krążki nuvaring? zadowolona jesteś? Ja teraz robie sobie przerwę od pigułek, bo zorientowałam się, że to źle działa na moją psychikę ( w sensie nastrój obniżony itp) i faktycznie się poprawiło, ale z kolei prezerwatyw nie lubię. Dlatego tak się zastanawiam nad tym krążkiem... przeczytałam że on ma inne hormony niż były w moich pigułkach, więc moze się bede lepiej po tym czuła. Możesz mi powiedzieć, czy jest jakiś dyskomfort przez ten krążek - na co dzień i podczas stosunku?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
biorac tabletki mialam "depresje" cera mi sie pogorszyla i troche przytylam a co najwazniejsze spadlo mi libido wiec ginekolog zaproponowal mi nuvaring...na poczatku wahalam sie ale sprobowalam. krazek jest elastyczny idealnie sie dopasowuje i nie znaczenia w jakiej czesci go umiejscowisz w pochwie io tak bedzie "dzialal" maja taka sama skutecznosc co tabletki lecz mniejsza dawke hormonow. stosuje go pare miesiecy i musze Ci przyznac ze wrocilam do swojej wagi (biorac tabletki wazylam 63 kg przy wzroscie 171 a teraz 57) nie mam hustawek nastroju,podwyzszylo mi sie libido z czego jestem z moim nazeczonym bardzo zadowolona.wkladasz go jak tampon. nie czuje zadnego dyskomfortu ani moj mezczyzna i musze przyznac ze krazek w pochwie bardziej urozmaica mi zycie seksualne :) nie wypadl mi ale jezeli wypadnie trzeba go splukac zimna woda i do 3 h z powrotem wlozyc. za krazek place 40 zl.i co wazniejsze nie przejmuje sie wymiotami, biegunkami, ani zapomnieniami. dzial miejscowo, hormony nie szkodza mojemu zoladkowi,watrobie. jestem bardzo zadowolona i nuvaring bardzo jest chwalona przez ginekologow... masz jeszcze jakies pytania :)
 
Do góry