Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaką stosujemy antykoncepcję

sex partner tabletki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
463 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Metody antykoncepcji (218 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#441 malwina899

malwina899

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 10:03

Ja tabletki

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#442 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 12:07

Trochę obawiam sie wkładek, póki co przeszłam na Vixpo zażywam je  w systemie 24+4,ale lekarz wybral mi te tabletki ze względu na moje dolegliwości związane z PMS

a tak w sumie z czystej ciekawości to czego obawiasz się w temacie wkładki? też się początkowo niepewnie czułam, jak ze wszystkim co dla mnie nowe :) ale z perspektywy czasu tu akurat nie ma sę zupełnie czego obawiać

• 0

#443 sarawro90

sarawro90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 09:40

Ja biorę pigułki

• 0

#444 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 20:05

Każdą antykoncepcję trzeba po dokładnych badaniach ustalić z lekarzem i to lekarz decyduje co dla nas jest najlepsze czy tabletki czy jeszcze jakaś inna forma antykoncepcji. Każda z nas jest inna i potrzebuje takiej antykoncepcji po której będzie czuła się dobrze.

• 0

#445 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:55

w zupełności się zgadzam :) przed założeniem wkładki miałam zrobione chyba najbardziej gruntowne badania w moim życiu :D akurat złożyło się to ze zmianą lekarza, więc może to stąd taki powiew świeżości był!

Użytkownik feelthevibe edytował ten post 25 grudzień 2016 - 21:56

• 0

#446 daga80

daga80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 10:39

Ja biorę tabletki  i na szczęście nie mam żadnych skutków ubocznych (chociaż większe piersi to by się przydały ;-)). Oczywiście to nigdy nie jest 100 procent pewności czego jestem najlepszym przykładem bo moja Mama brała tabletki i jestem ;-D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#447 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 905 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 13:14

Zdarza się, bo żadna metoda poza wstrzemięźliwością nie gwarantuje na 100%, ale... pigułka nadal ma tę najwyższą skuteczność, więc Twój wybór jest ok. :)

• 0

#448 Caraoka

Caraoka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 19:10

Nie mogę jeszcze wziąć udziału w ankiecie, bo jestem nowa, ale to w takim razie napisze jak jest u mnie. Biorę tabletki od kilku lat z przerwami na badania. Teraz biorę Vibin i moim zdaniem tabletki to jedna z najlepszych form antykoncepcji. 

• 0

#449 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 09 luty 2017 - 21:49

Ja mam wkładkę hormonalną levosert. 

w zupełności się zgadzam :) przed założeniem wkładki miałam zrobione chyba najbardziej gruntowne badania w moim życiu :D akurat złożyło się to ze zmianą lekarza, więc może to stąd taki powiew świeżości był!

Oooo tak z tymi badaniami też się zdziwiłam bo nigdy wcześniej aż tak dokładnych nie miałam :)

• 0

#450 kingoscb

kingoscb

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 luty 2017 - 22:32

Prezerwatywy, bo są chyba najskuterczniejsze, szybko można je odstawić i są łatwo dostępne. Minusem jest bariera między skórą, ale teraz lateks robią coraz cieńszy ;)

• 0

#451 Istny Diabel

Istny Diabel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 201 postów

Napisano 10 luty 2017 - 00:10

Prezerwatywy, bo są chyba najskuterczniejsze, szybko można je odstawić i są łatwo dostępne. Minusem jest bariera między skórą, ale teraz lateks robią coraz cieńszy ;)

No prezerwatywy moim zdaniem, jak się uważa, to najlepsze są i bezkonkurencyjne. Byle używać ich w granicach rozsądku i rozważnie.

• 1

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#452 ewcia19877

ewcia19877

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2017 - 19:30

Ja jestem za pigułkami .. prezerwatywy są do bani. :P 

• 0

#453 Istny Diabel

Istny Diabel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 201 postów

Napisano 12 luty 2017 - 22:41

Zależy jak na to spojrzysz. Pigułeczki maja swoje dobre strony, prezerwatywy również. Wszystkiego należy używać rozważnie i z dystansem. Ja nigdy nie namawiałem swojej kobiety, żebyśmy zmienili jakoś sposób zabezpieczania się, prezerwatywy aktualnie w zupełności nam wystarczą i jest to bardzo dobry sposób.

• 0

#454 snookie80

snookie80

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 luty 2017 - 22:36

Ja niestety nie mogę brać pigułek bo bardzo się po nich źle czuję :-(. Szkoda bo to spora wygoda. Zostały prezerwatywy bo do plastrów nie wiem czemu ale jakoś nie jestem przekonana. 

• 0

#455 Caraoka

Caraoka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 28 luty 2017 - 06:42

Oooo tak z tymi badaniami też się zdziwiłam bo nigdy wcześniej aż tak dokładnych nie miałam :)

No badania zarówno do wkładki jak i do tabletek sa takie same. Ja jak lekarz mi te Vibin przepisywał pamiętam, że miałam badania krwi standardowe, ale też testy wątrobowe, badanie tarczycy i oczywiście USG ale nie tylko standardowe, ale i USG piersi. Wy też takie badania miałyście?

• 0

#456 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 28 luty 2017 - 19:01

Ja niestety nie mogę brać pigułek bo bardzo się po nich źle czuję :-(. Szkoda bo to spora wygoda. Zostały prezerwatywy bo do plastrów nie wiem czemu ale jakoś nie jestem przekonana

A nie zastanawiałaś sie nad wkładką hormonalną np. levosert? Moja siostra sobie taką założyła bo miała to samo co Ty po tabletkach i jest mega zadowolona.

• 0

#457 Kazik124

Kazik124

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 18:21

Gumki wystarczają:)

• 0

#458 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 16:55

zawsze bałam się tabletek, dlatego tradycyjnie - prezerwatywy

• 0

#459 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 905 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 20:00

Ale czego się bać w pigułkach, bo trochę nie rozumiem. Robisz badania, dobierasz, łykasz i po sprawie. :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#460 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 22 maj 2017 - 09:41

U mnie pigułki, nie narzekam. Dobrze się czuję, zero skutków ubocznych. Chociaż wcześniej różnie bywało, nie na każde hormony dobrze reaguję, dlatego nie zdecydowałabym się na wkładkę, bo szkoda kasy, gdybym po 2-3 miesiącach musiała ją wyciągać.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sex, partner, tabletki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0