Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaką stosujemy antykoncepcję

sex partner tabletki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
463 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Metody antykoncepcji (218 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 qqrytek

qqrytek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 19 luty 2009 - 19:27

Zamieściłem sondę, która pokaże nam, jaka antykoncepcja jest najbardziej popularna. Zachęcam do udziału. Można wybrać kilka odpowiedzi, jeśli ktoś stosuje kilka metod.
Mam nadzieję, że zamieściłem w sondzie wszystkie metody antykoncepcji, jeśli nie, to proszę wybrać "Inne metody" i w poście napisać co to za metoda.

Użytkownik qqrytek edytował ten post 20 luty 2009 - 14:23

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Guest_ldreamer_*

Guest_ldreamer_*
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 20:00

sterylizacja :D to mnie dobiło :lol:
  • 0

#3 qqrytek

qqrytek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 20 luty 2009 - 14:17

Mnie bardziej śmieszy metoda "wstrzemięźliwość" jako zabezpieczenie przed niechcianą ciążą (100% skuteczności) :D
  • 0

#4 Monia12345

Monia12345

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 334 postów

Napisano 23 luty 2009 - 22:38

jeżeli ja zażywam tabletki anty a mimo to chłopak nie ''kończy'' we mnie to są to 2 metody prawda?
  • 0

#5 Justyśkaa

Justyśkaa

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2477 postów

Napisano 23 luty 2009 - 22:43

nie to jest jedna metoda. "zatrzymana" nie jest metoda zapobiegania ciazy Monis
  • 0

#6 Monia12345

Monia12345

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 334 postów

Napisano 23 luty 2009 - 23:01

No fakt :P Ale jesl tak robimy to małe jest ryzyko na ciąże:>?? tzn zmniejsza
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 qqrytek

qqrytek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 24 luty 2009 - 08:57

Stosunek przerywany, to też jest metoda tyle że uwaga, ma małą skuteczność, dlatego lepiej jej nie stosować. No chyba że ktoś chce mieć potomstwo :)
Monia12345, jak zażywasz prawidłowo tabletki hormonalne, to jest to wystarczająca metoda.

Użytkownik qqrytek edytował ten post 24 luty 2009 - 19:01

• 0

#8 koniczynka_21

koniczynka_21

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 24 luty 2009 - 12:40

Ja stosuję od roku tylko tabletki i jak na razie jest dobrze :) Kiedyś używaliśmy gumek ale czułam się z nimi niepewnie ...
  • 0

#9 Kredek

Kredek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 24 luty 2009 - 12:47

jeżeli ja zażywam tabletki anty a mimo to chłopak nie ''kończy'' we mnie to są to 2 metody prawda?

Moja dziewczyna stosuje tylko tabletki i w przeciwieństwie do Moni zawsze kończę w niej bo ona tak lubi. Ponoć sprawia jej to dodatkową przyjemność :) No chyba, że robi mi lodzika wtedy różnie to bywa :P
Jesteśmy z sobą ponad 2 lata kochamy się prawie codziennie.
  • 0

#10 Ashley88

Ashley88

speedAshi

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1690 postów

Napisano 24 luty 2009 - 15:07

oczywiscie tabletki :))
innej antykoncepcji sie obawiam :))
  • 0

#11 Justyśkaa

Justyśkaa

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2477 postów

Napisano 24 luty 2009 - 19:23

qqrytek Napisano 24.02.2009, 08:57
Stosunek przerywany, to też jest metoda tyle że uwaga, ma małą skuteczność, dlatego lepiej jej nie stosować. No chyba że ktoś chce mieć potomstwo

taaa w statystykach jest zaliczana do metod antykoncepcji a tak naprawde nie jest zadnym zabezpieczeniem przed ciaza

Użytkownik Justyśkaa edytował ten post 26 luty 2009 - 12:37

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Avia

Avia

stara wiedźma

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6037 postów

Napisano 25 luty 2009 - 07:11

Mnie bardziej śmieszy metoda "wstrzemięźliwość" jako zabezpieczenie przed niechcianą ciążą (100% skuteczności) :D

qqrytek, ta wstrzemięźliwość jest świetna! Zwłaszcza dla tych wszystkich napalonych nastek, które chcą eksperymentować ze swoimi chłopczykami i myślą,że pochwę da się zabezpieczyć palcem :bag:
  • 0

#13 basia141110

basia141110

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 612 postów

Napisano 26 luty 2009 - 10:33

Ja spacerowalam z plasterkami-dzis spaceruje z coreczka ;-).
Tak serio ryzyko ciazy jest zawsze,na chwile obecna mam wkladke i na razie nie narzekam-przeciwnie.
  • 0

#14 Justyśkaa

Justyśkaa

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2477 postów

Napisano 26 luty 2009 - 10:34

stosowalam bardzo dlugo okres metode hormonalna w postaci tabletek, wowczas stosuje krazki dopochwowe i jestem bardzo zadowolona
  • 0

#15 koniczynka_21

koniczynka_21

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 26 luty 2009 - 11:44

taaa w statystykach jest zaliczana do metod antykoncepcji a tak naprawde nie jest zadnym zabezpieczeniem przed ciaza

trochę nie rozumiem tego zdania... Co nie jest zabezpieczeniem przed ciążą? Prezerwatywy czy tabletki? Czy chcesz podważyć może kilkadziesiąt lat badań nad antykoncepcją?
  • 0

#16 Justyśkaa

Justyśkaa

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2477 postów

Napisano 26 luty 2009 - 12:32

:mruga: koniczynka ty jestes jakas przewrazliwiona..widze juz blad mialam wziac cytat wypowiedzi qqrytek a wizelam niechcacy twoj
mialo byc tak:

Stosunek przerywany, to też jest metoda tyle że uwaga, ma małą skuteczność,

Użytkownik Justyśkaa edytował ten post 26 luty 2009 - 12:36

• 0

#17 koniczynka_21

koniczynka_21

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 26 luty 2009 - 12:36

A to przepraszam Cię bardzo :) Mój błąd
  • 0

#18 Justyśkaa

Justyśkaa

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2477 postów

Napisano 26 luty 2009 - 12:37

okej okej ja tez popelnilam blad :)
  • 0

#19 vesunka

vesunka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2009 - 20:53

stosowalam bardzo dlugo okres metode hormonalna w postaci tabletek, wowczas stosuje krazki dopochwowe i jestem bardzo zadowolona

ale te krążki nuvaring? zadowolona jesteś? Ja teraz robie sobie przerwę od pigułek, bo zorientowałam się, że to źle działa na moją psychikę ( w sensie nastrój obniżony itp) i faktycznie się poprawiło, ale z kolei prezerwatyw nie lubię. Dlatego tak się zastanawiam nad tym krążkiem... przeczytałam że on ma inne hormony niż były w moich pigułkach, więc moze się bede lepiej po tym czuła. Możesz mi powiedzieć, czy jest jakiś dyskomfort przez ten krążek - na co dzień i podczas stosunku?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Justyśkaa

Justyśkaa

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2477 postów

Napisano 26 luty 2009 - 22:16

biorac tabletki mialam "depresje" cera mi sie pogorszyla i troche przytylam a co najwazniejsze spadlo mi libido wiec ginekolog zaproponowal mi nuvaring...na poczatku wahalam sie ale sprobowalam. krazek jest elastyczny idealnie sie dopasowuje i nie znaczenia w jakiej czesci go umiejscowisz w pochwie io tak bedzie "dzialal" maja taka sama skutecznosc co tabletki lecz mniejsza dawke hormonow. stosuje go pare miesiecy i musze Ci przyznac ze wrocilam do swojej wagi (biorac tabletki wazylam 63 kg przy wzroscie 171 a teraz 57) nie mam hustawek nastroju,podwyzszylo mi sie libido z czego jestem z moim nazeczonym bardzo zadowolona.wkladasz go jak tampon. nie czuje zadnego dyskomfortu ani moj mezczyzna i musze przyznac ze krazek w pochwie bardziej urozmaica mi zycie seksualne :) nie wypadl mi ale jezeli wypadnie trzeba go splukac zimna woda i do 3 h z powrotem wlozyc. za krazek place 40 zl.i co wazniejsze nie przejmuje sie wymiotami, biegunkami, ani zapomnieniami. dzial miejscowo, hormony nie szkodza mojemu zoladkowi,watrobie. jestem bardzo zadowolona i nuvaring bardzo jest chwalona przez ginekologow... masz jeszcze jakies pytania :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sex, partner, tabletki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0