Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Gdzie spędzić urlop w Polsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#141 Irgman_80

Irgman_80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 21:57

Jak dla mnie najlepsze są Kaszuby. Jak ktoś jeszcze nie był to niech żałuje ;)

• 0

#142 Kitaj

Kitaj

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 22:28

Czasem fajnie jest urządzić sobie taki kilkudniowy wypad w jakieś urocze, spokojne miejsce. Nie długie wakacje, po prostu krótki urlop w miejscu wcześniej nie odwiedzanym. I tak też jeśli ktoś nie był jeszcze w Zamku Dubiecko, pora to zmienić :) Jest to piękny hotel, umiejscowiony nieopodal Przemyśla. Kto chce po prostu się zrelaksować - tam będzie mu to dane. Kto zaś chce poznać okolicę - również będzie mieć okazję (w hotelu można wykupić specjalne wycieczki). Ze zdjęciami hotelu oraz historią Zamku Dubiecko można zapoznać się na jego stronie.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 06 styczeń 2016 - 12:34

• 0

#143 Blanche

Blanche

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 745 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 21:45

Kaszuby! I góry :) 

• 0

#144 Isen1822

Isen1822

Ten najgorszy.

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1012 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 07:51

Ja zapraszam do Bochni, do kopalni soli :) niedaleko jest też Wieliczka i Kraków ze swoimi atrakcjami :-)
  • 0

#145 adamekgrzes

adamekgrzes

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 12:24

Warto coś wybrać z hoteli nadmorskich. Kiedyś byłem z rodzicami w Darłówku, fajne miejsce na wakacje. Po co wyjeżdżać za granicę jak u siebie mamy piękne widoki.

• 0

#146 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 21:58

Ostatnio bardzo porządnie wypoczęlam na Dolnym Śląsku, przed chwila pisalam o tym w innym watku- dom wypoczynkowy Kaja w miejscowosci Świeradów Zdrój :) idealne miejsce na odciecie sie od codziennego zgiełku :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#147 Michalina33

Michalina33

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:43

Wszystko zależy od tego kto co lubi. Ja mam swoją ulubioną miejscówkę w miejscowości Wołkowyja, a konkretnie domek Słoneczna Kraina. W domku wszystko co potrzeba. Pełen relax cisza i spokój. Jak dla mnie świetna lokalizacja. W okolicy lasy i szlaki turystyczne. Niedaleko Zalew Soliński, gdzie można się poopalać i popływać. Kiedy będę mieć dość leniuchowania mogę śmiało zrobić sobie wędrówkę do Polańczyka, lub po prostu podjechać autem w miejsca, które mnie zaciekawią. Uwielbiam wypoczywać w Bieszczadach i cieszyć się górską przyrodą i chociaż góry nie są wysokie, pięknych widoków nie brakuje. Pozdrawiam

• 0

#148 kermelaa

kermelaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 09:38

Odsyłam do ciekawego bloga turystycznego:

szerokiej-drogi.pl/

znajduje się na nim sporo propozycji na wyjazdy w Polskę ( kilka razy korzystałam z ich pomysłów na wakacje). Ze swojej strony polecam

Bieszczady bo jest tanio i spokojnie

Roztocze - cudowne krajobrazy

Gdynię - szczególnie szlakiem winiarni bo jest ich w mieście sporo

no i Kazimierz Dolny czyli jedno z najładniejszych miasteczek jakie kiedykolwiek odwiedziłam. 

• 0

#149 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 975 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 18:18

Kazimierz na pewno. Tam się zaręczyłam. :D A ostatnio odkryłam jeszcze Wisłę, niesamowicie klimatyczne miasteczko w sercu gór. :)

• 0

#150 Jacek Kolski

Jacek Kolski

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:24

Polecam wakacje nad morzem. Osobiście byłem 3 razy w Darłowie i chętnie tam wrócę. Chociaż zahaczyłbym jeszcze o Mielno, bo jestem trochę typem imprezowicza, ale sieć Hotele Nadmorskie mnie przekonała do siebie i do sprawdzenia już tylko jeden hotel, w każdym super!

• 0

#151 Augusta

Augusta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 20:06

Uwielbiam góry, kiedyś każde wakacje tam spędzałam - Zawoja, Łopuszna, Szczawnica. Lubię też morze, chociaż nie kąpię się i nie leżę plackiem - wolę zwiedzać, spacerować. Zdecydowanie unikam dużych miejscowości, nie cierpię tłoku. W tym roku byłam tydzień w Karpaczu i tydzień w Kątach Rybackich, a zaraz po świętach wybieram się na tydzień do Władysławowa - jeszcze nigdy nie byłam nad morzem zimą.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#152 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 14:42

Piękna okolica jest na Zamku w Janowie Podlaskim. Wybieramy się tam w maju i mam nadzieję, że już wszystko będzie pięknie kwitło! Uwielbiam wiosnę :) 

• 0

#153 Kingulaula

Kingulaula

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 15:53

W Warszawie :D przed chwilą wypowiedziałam się na podobny temat, pisząc, że mieszkam od 4 lat w Warszawie, a dopiero niedawno wybrałam się do "kultowych" miejsc, których aż wstyd nie znać hehe Byłam między innymi w Muzeum Powstania, w Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Historii Żydów, Muzeum Chopina, świeżo otwartym Muzeum Wódki przy M.Ratusz Arsenał i planuje jeszcze kolejną rundę, przede wszystkim chce zobaczyć Muzeum Sztuki Nowoczesnej :) Polecam każdemu, by zrobił sobie taki plan, spis miejsc, nie tylko w Warszawie :)

• 0

#154 Krzys_M

Krzys_M

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:58

Ja byłem w Zamku w Janowie Podlaskim. Żona, dzieci i ja w szczególności - wszyscy jesteśmy wypoczęci i zregenerowani. Pobyt w SPA to obowiązek dla każdego, kto ma dość monotonnego dnia pracy. Polecam to miejsce z czystym sumieniem!

• 0

#155 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 17:57

Jeśli nie znasz jeszcze Janowa Podlaskiego, to polecam odwiedzić ten uroczy zakątek. Zamek Biskupi robi wrażenie, a przy okazji można skorzystać z tamtejszego spa :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#156 Bernaciak

Bernaciak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:08

Wydaje mi się, ze ludzie dzielą sie na ludzi morskich i ludzi górskich. Niektórzy preferują wypoczynek nad morzem, są osoby, które zdecydowanie bardziej wolą wypocznek w górach, aktywne chodzenie czy wspinaczki. Sam zaliczam się do tego drugiego typu osób. Wiadomo, ze raz na jakiś czas lubię sobie poleżeć na ręczniku oraz nic nie robić, jednak po 2 dniach już bym sie znudził,

Polecam spróbować kajakarstwa górskiego, szczególnie, że jest wiele poziomów trudności. Rzeki do takich spływów znajdziemy i w Polsce i za granicą. Wcześniej warto zastanowić sie nad zrobieniem odpowiedniego kursu:

https://www.m-canoe....-jak-przebiega-

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1