Wróżka - Łódź

Status
Zamknięty.

akina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
Witajcie Kochani.

Mam zapytanko, czy ktoś zna dobrą wróżką, wrózbitę z Łodzi? Wiem, że większość myśli, że wróżki i takie tam to kompletne bujdy, niemniej jednak będę wdzięczna za pomoc.
Gdy człowiek jest na małym zakręcie w zyciu, szuka różnych rowiązań, nie mówię, że idę na łatwiznę, ale z czystej ciekawości, poszłabym do Pani/Pana ze szklaną kulą :niepewny:

Dziękuję za pomoc ;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja mogę tylko to co mi wujek Google podał
94-039 Łódź, Wróblewskiego 134 lok. 1 Wróżka Liliana. Chiromancja, kabała, numerologia
90-414 Łódź, Zielona 6 Angelika. Gabinet wróżb. Studium nauki wróżenia
 

daimen4

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
.Gotham.
Ja za bardzo nie wierzę we wróżki itp.
Choć podobno u nas mieście jest ta królowa cyganek czy jakoś tak i niby ona umie przepowiadać przyszłość.
 

akina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
co do cyganek <_< fatalnie mi się kojarzą... raz zostałam okradziona, własnie przez cyganów :skrzywiony:

ale dziękuje za pomoc :D
 

anusiapl20

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej pragnę podzielić się moimi przeżyciami dotyczącymi chodzenia do wróżek.Generalnie wierzę że są osoby, które mają dar przewidywania przyszłości , ale ja trafiłam na same oszustki. Jestem z łodzi więc przedstawię u kogo byłam żeby się nie nacinać na te osoby. pierwszy raz byłam u janiniy buczek szymańskiej strasznie opryskliwa kobieta chyba nie radząca sobie z własnymi emocjami ale najpierw mnie zjechała jaki mam beznadziejny charakter a potem przedstawiła wróżbę , która nigdy się nie sprawdziła , następna liliana kaczmarek przyjmuje na wróblewskiego byłam pod wrażeniem wróżba nagrywana na kasetę wiele szczegółów łącznie z tym na co się jest uczulonym, pani chyba przekonana o swoim darze, nic się nie sprawdziło, maria matusiak próchnika, jasnowidząca kazała mi przetrwać złe chile z facetem bo on mnie kocha tylko się namęczyłam bo on miał mnie gdzieś a ja rok czekałam bo on mnie kocha tylko wycofany , niestrata grażyna stary rynek bardzo sympatyczna osoba ale kompletnie nic a nic się nie sprawdziło ale byłam chyba ze trzy razy poprawić sobie nastrój i było fajnie ale nic nie wyszło bardzo sympatyczna osoba, wróżka maria piotrkowska 21 same banały już podczas wrózby czuć że zmyśla kicha i tyle , wróżka viloeta salon fryzjerski na felińskiego takie kity nic związanego z rzeczywistościa nie powiedziała nawet napisałam jej że nic się nie sprawdziło to podziękowała mi za informację, wróżka grażyna jasnosłysząca przez piętnaście minut opowoada o swoim kocie potem gada z toba żebyś się zdradziła co w twym życiu się dzieje a potem zmyśla zapytałąm ją o mój problem zdrowotny to w ogóle go nie wymieniła potem jej powiedziałam o co chodzi to zaczęła odkręcać co mi powiedziała wcześniej wróżka henrieta kościuszki zmyślaczka na całego bernadeta z piotrkowskiej również, kasia z wigury oszustka jak nie wiem jak jej powiedziałam że nic się nie sprawdziło to mnie wyzwała że ona ma taki dar a ja tu jej opowadam takie rzeczy ze jak się tak będę zachowywać to zmierzam do grobu takimi zachowaniami beznadziejnie naprawdę szukałąm u tych ludzi pomocy i nic , za każdym razem szczęście mnie miało spotkać za dwa lata a za dwa lata znowu że za dwa lata i że będzi esuper.przestrzegam i pozdrawiam
 
B

Bad Boy

Guest
Na dziesięć wróżek (chyba dobrze policzyłem) ani jedna nie okazała się prawdziwa.
Tyle kasy w błoto ;)

Większość tych samozwańczych wróżek pewnie po kursach ezoterycznych, na których uczą jak wciskać ludziom ciemnotę.
 

anusiapl20

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na dziesięć wróżek (chyba dobrze policzyłem) ani jedna nie okazała się prawdziwa.
Tyle kasy w błoto ;)

Większość tych samozwańczych wróżek pewnie po kursach ezoterycznych, na których uczą jak wciskać ludziom ciemnotę.
tak ja byłam chyba u 20 stu ale te dziesięć opisałam bo reszta nie dałam rady nie warto do nich chodzić ale czasem człowiek ma kryzys i mu się wydaje, że ktos coś mu powie krzepiącego co się sprawdzi, ale niestety to wszystko nieprawda, wkurzające to jest niby człowiek naiwny ale z drugiej strony jak ktoś oferuje usługę to powiniem się z niej rzetelnie wywiązać a nie kasę biorą po stówie i zadowolone choć jest to chwyt na jeden raz
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
A byłaś u wróżki w Zgierzu na ulicy Popiełuszki?? To jet cyganka. Ja u niej byłam w sumie na razie nic się nie sprawdza, ale zawsze jakieś doświadczenie ;)
 

anusiapl20

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
A byłaś u wróżki w Zgierzu na ulicy Popiełuszki?? To jet cyganka. Ja u niej byłam w sumie na razie nic się nie sprawdza, ale zawsze jakieś doświadczenie ;)
hej nie byłam ale moja koleżanka była i najpierw była zachwycona bo ona waliła imionami i się pokrywało, ale potem okazało się ze nic się nie sprawdziło ona była zainteresowana czy znowu zwiąże się ze swoim chłopakiem cyganka powiedziala jej że tak że to miłość jej życi ażeby wytrwała i wszystko się ułoży nic z tego nie wyszło, więc po pierwsze wkurzyła się bardzo no i zmarnowała kupę czasu bo miałą czekać rok , więc ona nie żyła normalnie tylko czekała takie zatrzymanie w czasie. one nie są w stanie przewidzieć, rozmwaiałam kiedyś z jedną babką która też miała doświadczenia wróżkowe i powiedziała mi żę to jest tak że pewne zdarzenia są widoczne w naszym polu energetycznym ale czy dojdzie do ich materializacji to już druga sprawa więc wiesz takie oszustwo i tyle
 

Bmbm

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej nie byłam ale moja koleżanka była i najpierw była zachwycona bo ona waliła imionami i się pokrywało, ale potem okazało się ze nic się nie sprawdziło ona była zainteresowana czy znowu zwiąże się ze swoim chłopakiem cyganka powiedziala jej że tak że to miłość jej życi ażeby wytrwała i wszystko się ułoży nic z tego nie wyszło, więc po pierwsze wkurzyła się bardzo no i zmarnowała kupę czasu bo miałą czekać rok , więc ona nie żyła normalnie tylko czekała takie zatrzymanie w czasie. one nie są w stanie przewidzieć, rozmwaiałam kiedyś z jedną babką która też miała doświadczenia wróżkowe i powiedziała mi żę to jest tak że pewne zdarzenia są widoczne w naszym polu energetycznym ale czy dojdzie do ich materializacji to już druga sprawa więc wiesz takie oszustwo i tyle
Jeżeli znasz te sprawę, to wiesz że ten chłopak to M. nie wiem czy wróżka kłamała, wiem tylko że A. czekała,co będzie dalej, bo nie wierzyła że im się uda. pisał M.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Wróżka prawdę Ci powie... daj mi 100zł to tez Ci przepowiem przyszłość.

Po pierwsze to grzech jesli jesteś wierząca.

Po drugie uważasz że jakaś kobieta mieszkająca w starym wozie, gadająca z akwarium wywróconym dnem do góry jest w stanie Ci przepowiedzieć co Cię czeka??

Ja Ci powiem co Cię czeka za free jak tam pójdziesz.

Napierdzieli Ci głupot i stracisz tylko kasę, a ona kupi gorzały i urżnie się aby mieć dobrą transmisję z zaświatem.

"Choć podobno u nas mieście jest ta królowa cyganek czy jakoś tak i niby ona umie przepowiadać przyszłość. "

Królowa cyganek?? a jej państwo to wóz z drewna??
 

ola55

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
1
ja byłam u wrózki pani Elżbiety Lisieckiej na tarocie 2 razy ze sprawdzalnoscia 100%, czy ktos był u tj pani i moze podzielic sie doswiadczeniami?? Wczesniej korzystałam z innych łodzkich wrózek ze sprawdzalnoscia 20% sprawdzało sie co do pracy"bedzie pani miała problemy w pracy" kto ich niema??- banał dowie sie pani o dziecku w rodzinie równie z banał.........
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Wróżki i wróżbici, mistrzowie manipulacji. Tarot? Jak karty wykładane losowo mogą coś powiedzieć? To jest specjalny system do wyciągania kasy, jak już tak bardzo nie potraficie polegać na swoich własnych doświadczeniach i potrzebujecie wróżb, to kupcie karty tarota, postudiujcie trochę i zacznijcie układać karty. Będzie tak samo jak u wróżki. Zróbcie znajomym i okaże się, że im będzie się sprawdzać, bo ludzie podatni na wróżby wszystko potrafią podciągnąć pod wróżbę i tego nie dostrzegają. To jest to samo co horoskopy w gazetach z programem TV.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Zamykam, bo temat starawy. Na przyszłość proszę o trzymanie się tematu Ursus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry