Spod jakiego znaku zodiaku jesteś?

Jaki jestes znak zodiaku???

  • Baran

    Votes: 0 0,0%
  • Byk

    Votes: 0 0,0%
  • Bilznieta

    Votes: 0 0,0%
  • Rak

    Votes: 0 0,0%
  • Lew

    Votes: 0 0,0%
  • Panna

    Votes: 0 0,0%
  • Waga

    Votes: 0 0,0%
  • Skorpion

    Votes: 0 0,0%
  • Strzelec

    Votes: 0 0,0%
  • Koziorozec

    Votes: 0 0,0%
  • Wodnik

    Votes: 0 0,0%
  • Ryby

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
kozioroŻec górĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ.......ihhi..pozdrooooooo
 
N

Neo

Guest
Ja też koziorożec :D Jak sobie przypomnę to podam fajną stronkę z opisami znaków zodiaku ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
marcvs...hihih siemka siemka...tez sle dla cibie pozdrowionka...

[ Dodano: 2005-05-02, 19:46 ]
Neo...tylko nie zapomnij...musem se poczytac ciom tam fajnego napisali o nasym znaku zodiaku....ihihi...niom ejjj dalej KOZIOROZCE ODZYWAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!>.....IHIHI......papaap
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
marvc....hmmm...niom kurcem wlasnie musem uciekac bo mi serila sie zaczyna i idem na zabawe..sie znaczu tylko posiedziec bo to takie wiejskie imprezki....stypa i tyle...a ciom u cibie>>pzodro...
 
P

Peggy

Guest
Neo: dzięki za linka..O zgroza!..Jak przeczytalam swój horoskop to normalnie rece mi opadły.. :eek:czami:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Neo...hiih...niom ja wlasnie wlaczam stornke niom i zobacymy ciom tam pisza...niom juz nie wiem cy mam sie bac..koziorozec.....ihihi...ooki cytammmmm.......

[ Dodano: 2005-05-02, 21:55 ]
kurde niom tlosecku tego duziooo za dzuio bylo pseczytalam gdzies tak polowe niom ale serio serio zgadza sie i to duziooooo...kurde skads oni tyl ewiedzia>>>hihihi....niom ejjj koziorozce...pracowici ludzie,odezwijcie sie>>>>hiihihi
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hihihi niom i plosem cioraz nas wiecej...czytajta horoskop...ejjj on sie sprawdzzaaa.... :/ ;)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
niom ja mam urodzinki dopiero 8stycnia....::::(((((((((niom ale sie musem dlugo na zyconka cekac....hiih

[ Dodano: 2005-05-02, 22:55 ]
niom ale mialam niedawno imieniki i fajnie bylo.......ihhihi :rotfl: niektorzy pamietali.....ihihi
 
Do góry