blada cera

majeczka93

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów city
Hej :) Ostatnio chorowałam na mononukleoze i byłam 2 tygodnie w szpitalu teraz juz jestem całkowicie zdrowa ale przez caly czas mama przynosila mi soczki Kubusie te duze bo bardzo lubie pic ten soczek . po tych 2 tygodniach zauwazylam ze moja cera zmienila swoj kolor na ciemniejszy a ja siebie nie lubie w ciemniejszej karnacji. Moze to dziwne ale lubie miec blady odcien skory wiekszosc dziewczyn teraz chodzi na solarium albo sie w lecie opala a ja wole nie katowac swojej skory i w jasniejszej lepiej sie czuje bardziej komfortowo. Moze jeszcze gdyby to bylo nie tak widoczne to nie zwracallabym na to uwagi ale jest . W porowananiu mojej cery sprzed 4 tygodni do teraz to wygladam jakbym byla po solarce .. Dzisiaj ide ulica i napotkalam kolezanki gadamy gadamy a nagle one do mnie z tekstem ze sie opalilam ;/ :( Ja chce swoj dawny koloryt skory chce byc blada .. co mam zrobic ? Odstawilam juz te Kubusie bo wyczytalam ze to przez ten karoten . ale chcialabym jakos przyspieszyc ten caly proces .. moze znacie jakies diety albo maseczki cokolwiek co szybko przywrociloby mi moj blady kolor skory .. Dodam ze mam cere tlusta ale uzywam takiego zelu do mycia twarzy z Garniera ktory mi bardzo pomaga i moja cera jest po nim idealna tzn nie mam pryszczy ani wagrow ani tlustej twarzy tylko taka jaka chce :) tylko meczy mnie dalej ten fakt ze mam kolor skory jak po solarze ;/ slyszalam tez ze jakies maseczki z ogorkow i cytryny niby pomagają ale nie wiem czy to prawda .. napewno nie moge uzywac kosmetykow ktore zatykalyby mi pory poniewaz jak juz wspominalam mam cere tlusta . wiec jak narazie tonie wiem co robic .. czekam az moze ktos z was wymysli cos genialnego :) :papa: :bag:
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
peelingi uzywaj :))) I czekaj nie jedz nie pij niczego co zawiera beta karoten :) ja bym wolala miec ciemniejsza karnacje :))

pozdrawiam:))
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
peelingi lepiej te delikatne bo mozna je robic czesciej,
na opalenizne super jesy ogórek, ale nie wiem czy CI pomoze na Twoj problem, mozesz sprobowac nic nie zaszkodzi,
ja kroilam kawalek ogorka w plasterki i nacieralam nimi twarz lub miejsca zabarzdo opalone, ogorek nie zaszkodzi mozna nawet pol dnia sie nacierac :p cytryna tez wybiela ale moze podraznic , tez mozna ja na plasterki i wcierac ale tylko chwilke zeby sobie nie zrobic kuku :p
 

Sowaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Delikatne peelingi. Unikaj też wszystkiego, co zawiera karoten.

Cieszyłabym się gdybym była teraz na Twoim miejscu. ;))
 

majeczka93

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów city
hmm no wiecie ja wole bladą skóre podoba mi sie taka bardziej pozatym jestem najwieksza fanka Japoni i wszystkim co z tym zwiazane a Japonki tez maja blada cere i mi sie to podoba :) Poprostu niektorzy ludzie lubia sie opalac a inni wola miec bladsza cere ja naleze do tych drugich ;)a tak wogóle to dzięki za wasze porady zastosuje te ogórki i cytryny. a co do Peelingow to jakie mi polecacie ? z jakich firm ..? dzisiaj kupilam sobie od tak w sumie taki niebieski z Perfecty ktory ma za zadanie oczyszczac i wygladzac i jakas maseczke ktora zweza pory .. matuje .. i wg jest fajna .. peelingi i takie typu rzeczy kupuje czesto gesto :) ale ... nie wiem jakie kupowac peelingi zeby miec bladszy odcien skory .. a konkretnie to z jakich firm? i jakie ? jesli macie jakies pomysly to piszcie odrazu wieeeelkie dzięki :* bardzo mi pomagacie jestem dozgonnie wdzięczna :*:* :papa: :bag:
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
niestety nie mam pojęcia co zrobić :D
ja tam wole być ' ciemną ' :)
 

madzia_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
utopia
Kochana, ogórek i cytryna wybielają skórę. Kup sobie ogórkowy tonik, np. ziaja albo jakiś inny. na twarz przykładaj plasterki ogórka, a na szyi i dekolcie lepiej utrzyma się starty ogórek ( ale zielony,świeży BB) ) hihi sok z cytryny też rozjaśni cerę, o ile nie jest podrażniona. Szczerze to nie polecam Ci tych peelingów, bo przecież nie masz twarzy żółtej od samoopalacza, tylko od beta-karotenu, czyli jest już taka od wewnątrz... a peeling zetrze Ci tylko naskórek zewnętrzny. Peeling trzeba stosować dwa - trzy razy w tygodniu, ale to dla złuszczenia martwego naskórka i odblokowania porów... ale żółcizny od marchewki tym nie usuniesz :) na razie nie pij soczków typu Kubuś. a polecić Ci jeszcze mogę rumianek i kremik z koziego mleka ( też może być ziaja) pozdrawiam
 

majeczka93

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów city
ok dzięki :*:*:* zastosuje zobacze choc przyznam ze juz moja skora dochodzi do mojego dawnego jasnego kolorytu :) ;)
 
S

szyszana

Guest
Olejek karotenowy, używaj go systematycznie, staraj się dbać o cerę, wtedy będzie ona ładna i zdrowa. To kosmetyk Hildegard Braukmann, powinnaś nadać sobie naturalną opaleniznę - tylko musisz się najpierw nauczyć odpowiedniego nakładania produktu.
 
J

Jula92

Guest
Ja nie znam sposobów jak wybielić cerę, ale wiem jak ją trochę opalić, dla tych bladych :) Używałam argan bronzer z Bielendy, to jest olejek do twarzy który tworzy na skórze zdrową i naturalną opaleniznę. Ja miałam problem z bardzo bladą cerą, a po tym preparacie wygląda dużo lepiej, już nikt się mnie nie pyta czy jestem chora...
 
O

oladobak

Guest
ja ostatnio gdzieś wyczytałam, że woda utleniona wybiela skórę, ale nie wiem, w jakich proporcjach, bo chyba nie taka czysta? nie chciałabym nikogo w błąd wprowadzic, ale cytryna to już na pewno rozjaśnia, tak samo ogórek polecany jest na przebarwienia.
 
J

Jula92

Guest
oladobak napisał:
ja ostatnio gdzieś wyczytałam, że woda utleniona wybiela skórę, ale nie wiem, w jakich proporcjach, bo chyba nie taka czysta? nie chciałabym nikogo w błąd wprowadzic, ale cytryna to już na pewno rozjaśnia, tak samo ogórek polecany jest na przebarwienia.
Ogórek to działa też chyba za zmarszczki dobrze? Znacie jakieś fajne domowe maseczki na twarz?
 
O

Obrusik

Guest
Jula92 napisał:
Ja nie znam sposobów jak wybielić cerę, ale wiem jak ją trochę opalić, dla tych bladych :) Używałam argan bronzer z Bielendy, to jest olejek do twarzy który tworzy na skórze zdrową i naturalną opaleniznę. Ja miałam problem z bardzo bladą cerą, a po tym preparacie wygląda dużo lepiej, już nikt się mnie nie pyta czy jestem chora...
Ja dodaję parę kropel Argan Bronzera od Bielendy do bieżąco używanego kremu, efekt jest bardzo delikatny i jest to wygląd tzw. zdrowej cery.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
Obrusik napisał:
Ja nie znam sposobów jak wybielić cerę, ale wiem jak ją trochę opalić, dla tych bladych :) Używałam argan bronzer z Bielendy, to jest olejek do twarzy który tworzy na skórze zdrową i naturalną opaleniznę. Ja miałam problem z bardzo bladą cerą, a po tym preparacie wygląda dużo lepiej, już nikt się mnie nie pyta czy jestem chora...
Ja dodaję parę kropel Argan Bronzera od Bielendy do bieżąco używanego kremu, efekt jest bardzo delikatny i jest to wygląd tzw. zdrowej cery.
takze zaczełam go używać i nadaje skórze fajny, zdrowy wygląd. A jaki krem używasz do codziennej pielęgnacji ?
 
N

natulka123

Guest
Może wcale blada cera nie była twoją cechą tylko wynikała np. z anemii? W szpitalu ją wykryli i cię podleczyli. Pomyśl o tym ;)
 
O

Obrusik

Guest
sylkamil napisał:
Ja nie znam sposobów jak wybielić cerę, ale wiem jak ją trochę opalić, dla tych bladych :) Używałam argan bronzer z Bielendy, to jest olejek do twarzy który tworzy na skórze zdrową i naturalną opaleniznę. Ja miałam problem z bardzo bladą cerą, a po tym preparacie wygląda dużo lepiej, już nikt się mnie nie pyta czy jestem chora...
Ja dodaję parę kropel Argan Bronzera od Bielendy do bieżąco używanego kremu, efekt jest bardzo delikatny i jest to wygląd tzw. zdrowej cery.
takze zaczełam go używać i nadaje skórze fajny, zdrowy wygląd. A jaki krem używasz do codziennej pielęgnacji ?



Latem używam zamiennie Młodzieńczy Blask Bielendy matujący z Dax Perfectą też matującym, ale przeciwzmarszczkowym.
 
A

acidic

Guest
Mi twarz ogolnie ciezko sie opala, wiec staram sie uzywac wlasnie tego arganowego bronzera z Bielendy, bo np. po wakacjach mam duza roznice miedzy cialem a twarzą.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
chyba większość woli być ciemniejsza :p dlatego wolę lato kiedy mogę się opalić, a zimą to jedynie samoopalacze i balsamy brązujące. ja osobiście polecam st.moriz, które są w douglasie
 
J

jessi_ca

Guest
Obrusik napisał:
Ja nie znam sposobów jak wybielić cerę, ale wiem jak ją trochę opalić, dla tych bladych :) Używałam argan bronzer z Bielendy, to jest olejek do twarzy który tworzy na skórze zdrową i naturalną opaleniznę. Ja miałam problem z bardzo bladą cerą, a po tym preparacie wygląda dużo lepiej, już nikt się mnie nie pyta czy jestem chora...
Ja dodaję parę kropel Argan Bronzera od Bielendy do bieżąco używanego kremu, efekt jest bardzo delikatny i jest to wygląd tzw. zdrowej cery.
Tez tak robie. Ogolnie planuje uzywac tego arganowego bronzera przez caly rok, bo moja twarz wyglada znacznie lepiej kiedy ma jakis kolor- od razu wyglada zdrowiej, promienniej
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
a nie jest ten arganowy zbyt mocny? bo planuje go zakupić ale chce uzyskać delikatny odcień na cerze
 
Do góry