Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

zakupy przez Internet-co sądzicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#281 marhita

marhita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 maj 2017 - 20:45

takie zakupy to mega wygoda i oszczędność czasu. Jasne, że jest ryzyko, dlatego najlepiej kupowac w zaufanych sklepach i czytać wcześniej opinie o nich. Zresztą w razie czego można zgłosić sprawę na policję, jak np. sprzedawca na allegro nas oszuka na większą kasę.

• 0

#282 KAIRA

KAIRA

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 maj 2017 - 14:53

w wojasie albo venezi nigdy nic nie zamawiałam, bo buty wolę jednak przymierzyć, ale czesto kupuję na zalando i na mosquito i zawsze wszystko przychodzi na czas, nie ma też problemu z ew. zwrotem.

• 0

#283 malwa1990

malwa1990

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 17:39

Ja jestem jak najbardziej za. I co raz częściej tak kupuję. Jest to mega wygoda. Ostatnio znalazłam fajną stronkę netmoda i teraz tam zamawiam. Zamówiłam sobie fajne body z nadrukiem :)

• 0

#284 martagru

martagru

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 19:36

takie zakupy to mega wygoda i oszczędność czasu. Jasne, że jest ryzyko, dlatego najlepiej kupowac w zaufanych sklepach i czytać wcześniej opinie o nich.

dokladnie tak ! ja zawsze zamawiam w sklepach polecanych mi przez rodzine i znajomych :) wszyscy duzo kupujemy w internecie wiec sprawa ulatwiona :)

Użytkownik Ilusia edytował ten post 30 lipiec 2017 - 08:22
Usunięto link

• 0

#285 DenimKing

DenimKing

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 06:46

Moim zdaniem jak najbardziej warto robić zakupy w sklepach internetowych i nie chodzi tylko o odzież czy obuwie, ale o całokształt. Poza tym wiarygodność danego sklepu zwiększają pozytywne opinie, nawet wśród naszych znajomych bo przecież poczta pantoflowa to pierwsze źródło informacji :)

• 0

#286 malwa1990

malwa1990

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 16:57

Dlatego fajne są takie fora gdzie ludzie mogą polecić jakieś nowe, sprawdzone stronki których inni jeszcze nie znają :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#287 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 16:22

Bardzo często zamawiam ubrania przez Internet. Najczęściej na stronie Netmoda.pl, bo znajduję tam fajne rzeczy w korzystnych cenach. A na przesyłkę nie czeka się długo, więc jest do zdecydowanie wygodniejsza dla mnie forma zakupów :)  

• 0

#288 ToLa01

ToLa01

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 12:56

To zależy co. Niektóre rzeczy zdecydowanie wolę na żywo: dotknąć i przymierzyć. Mam wtedy pewność, wiem czy warto za coś zapłacić czy nie. A nieraz wolę nie tracić czasu i zamówić cos przez internet.

• 0

#289 Oczeta

Oczeta

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:26

dla mnie wybor jest prosty, odkad odkrylam, ze niektore rzeczy ciezej znalezc poza internetem  chcialam  kupic zegarek zorbilam research i znalazlam miugo.pl, moge wybrac jaki tylko chce i laczyc wzory (tzn. paski/tarcze/kolory), dostaje to ladnie zapakowane z w srodku mam tez dodatkowe prezenty. a, i znizke. wiec no, tego typu akcji nie ma normalnie w sklepach stacjonarnych (albo ja nie trafilam), wiec wybieram net. ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#290 malwa1990

malwa1990

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 17:08

Jak dobrze, że to wszystko już się tak rozwinęło, że można robić zakupy nie wychodząc z domu :) kiedyś to było nie do pomyślenia :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0