zakupy przez Internet-co sądzicie?

zajak

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Przyznam się, że przez długi czas uważałam, że lepiej pójść do sklepu i przymierzyć.
Ale teraz, kiedy czasu mam coraz mniej, chętniej zaglądam do sklepów internetowych.
A Wy? Kupujecie, nie kupujecie?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
szczerze mowiac :) nie kupuje, wole nie ryzykowac, wiecej zachodu z tym internetem, a pozniej w razie wypadku... wymiana. Dlatego wole isc do sklepu przymierzyc, i miec pewnosc ze wlasnie to chcialam. A rzeczy w internecie, dosc czesto odbiegaja od rzeczywistosci. :) Wg danych, ktore uzyskalam od moich znajomych;)
 

zajak

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
No tak. Ale z drugiej strony zakupy przez Internet to spora oszczędność czasu. Siadasz wygodnie przed komputerem, oglądasz i kupujesz.
A po sklepach czasem chodzisz godzinami i nie dość, że nic nie kupisz to jeszcze masz obtarte stopy :)
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Kupuję przez internet sporo rzeczy,ale nie ciuchy.Po pierwsze mogą wyglądać inaczej niż na zdjęciu a po drugie nie mam możliwości sprawdzenia czy dobrze na mnie leżą,co w sumie jest najważniejsze więc wolę nie :)
 

poziomka88

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłam sobie biżuterię, kolczyki. Nie bałam się, bo koleżanka wcześniej w tym sklepie kupowała i było ok. No i zdjęcia mają barzdo dobrej jakości. Jeszcze nie zdarzyło mi się kupić ubrania, ale jeśli chodzi o sportowe rzeczy nie wykluczam tego.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja przeważnie kupuje ubrania i oprócz jednej wpadki jestem zadowolona , niestety nie mam czasu żeby chodzić po sklepach :]
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Nie wyobrazam sobie kupic niczego do ubrania bez przymiarki.Chyba ze bielizna, czy rajstopy.
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja jeszcze nigdy nie kupiłam ciuchów przez internet, ale moja siostra to zrobiła na najsłynniejszym portalu i była bardzo nie zadowolona :/ ... Dlatego wolę znaleźć kilka godzin iść do centum, wejść do kilku sklepów i wyjść szcześliwa :)
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Po sobie wiem,ze juz nigdy nic nie kupie w sklepach internetowych!!!.Raz zamowilam bluzke-fotka cudo-rzeczywistosc-brak slow,
innym razem kostium-przyslali nie ten,ktory zamawialam...
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie chce zakładac już nowego tematu dlatego napisze tutaj. Chciałabym zamówić dla mamy prezent przez internet ale jak to jest przy odbiorze paczki na poczcie? Mogę ją odebrać jak nie jestem pełnoletnia? Czy może dostarczą ją do domu czy raczej na pocztę?.
Przepraszam za takie pytania ale naprawdę się nie orientuje.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
konkret możesz sama odebrać, to nie robi żadnej różnicy kto odbierze, tylko musisz wysłać na siebie. I raczej listonosz Ci ja przyniesie.
__________________________________

Wracając do tematu, ja kupuję, ale zależy co. Ciuchów jeszcze nie zamawiałam przez internet, ale moj brat tak. I nie są takie złe. :)
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja dość często kupuje przez internet, ubrań raczej nie (chyba, że jakies śmieszne t-shirty;)), ale np jakieś drobne akcesoria do kompa, czy ogólnie rzeczy elektroniczne...na nich naprawdę można zaoszczędzić sporo kasy kupując w necie.
 

Walentynki2009

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet to duża oszczędność czasu ale nie zawsze ale napewno oszczędnoiści są w kasie.
Dlaczego? Dlatego że kupujesz taniej a przede wszyskim kupujesz to co chcesz a nie 10 innych rzeczy.
Idąc do sklepu często bywa że kupujesz coś co nie było w planie.

Zakupy w internecie to przede wszystkim kwestia przyzwyczajenia. Ci którzy kupili coś raz i okazało się wszystko jest OK kupują w sieci oszczędzają czas i kasę.


Pozdrawiam
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
no nie wiem. w moim przypadku zdarza się tak, ze wlaśnie przez internet kupuje więcej niepotrzebnych rzeczy, bo jak idę osobiście do sklepu to mam kartkę z rzeczami do kupienia lub idę po konkretną rzecz i mam ochote jak najszybciej wyjść ze sklepu, dlatego wchodze, kupuje i wychodzę. a w necie jak się zagłębie w fajny sklep i przedmioty, to masakra :/ ale i tak wolę zakupy przez internet :p
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Zakupy przez internet to duża oszczędność czasu ale nie zawsze ale napewno oszczędnoiści są w kasie.
Dlaczego? Dlatego że kupujesz taniej a przede wszyskim kupujesz to co chcesz a nie 10 innych rzeczy.

Tak tylko jeszcze kwestia tego ze czesto gesto rzecz jest powiedzmy tansza 10 zl w internecie,a koszty wysylki 20.
 
I

impresja_switu

Guest
Ja jestem ostrożna pod tym względem. Napewno unikam zakupów przez Allegro, gdyż żywię do niego nieumotywowaną niechęć... Popieram jednak wszelkie temety typu: polećmy sobie dobry sklep. Zawsze daje to poczucie bezpieczeństwa i buduje zaufanie. Jeżeli już coś zamawiać, to ze sprawdzonych źródeł, więc polecam zakupy w sklepie internetowym 1but. Można pobuszować sobie po ofertach i wydaje mi się, że każdy wybierze coś dla siebie, bo propozycji jest bardzo dużo:)
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio stałam się internetową zakupoholiczką;p
na serio:) Także pytana o zakupy przez Internet wykrzyczę; Tak, tak:D
no ale wiadomo są plusy i minusy. Przez allegro kupuję już od kilku lat. Zdarzały mi się różne sytuacje. Zrażały, ale potem powracałam znowu, przeglądając na mailu - "Ostatnio dodane aukcje" :p
I tak się ciągnie i ciągnie. Ale ostatnio z moim chłopakiem zaczęliśmy powoli odchodzić od allegro i kupować na sklepach internetowych, bo wydaje nam się, że poważniej traktują klientów - bardziej profesjonalnie - i jest to jedna osoba, jeden wykonawca zleceń a nie tak jak na allegro ileś sprzedawców, z których ci mniej zaufani - o mniejszej ilości komentarzy czasami naprawdę zawodzą... I tak jak widzę ktoś pisał. - impresja_świtu - o sklepie 1but - to jest on na pewno na mojej liście sklepów w których kupuje, przez to, że dłuugo szukałam jednych butów i znalazłam je tam, w dobrej cenie i przyszły szybciutko bez mojego stresu i nerwów:)

ale mój nałóg i tak jest niepokojący:p
uwielbiam to klik - i kupione:)
;)
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
ja czasem cos kupie przez neta...przewaznie torebki lub jakies mniejsze dodatki. Ale ogolnie wole normalnie robic zakupy. :p
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Lepiej nie kupować przez neta, bo Cię mogą oszukać, albo sprzedać zniszczony towar.. Albo zły rozmiar ;p A w sklepie to zawsze możesz zobaczyć jaki jest materiał, i przymierzyć ;]
 
Do góry