szukam przyjaciółki.....

sweet50

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Piszac krótko i na temat to jestem samotna i właściwie to nigdy nie miałam prawdziwej przyjaciólki sama niewiem dlaczego tak wyszło Może jest gdzies dziewczyna która tez potrzebuje z kim pogadac i wogóle. Jestem dobra i wrażliwa a tak naprawde niemam sie przed kim wygadać :niepewny: Jeżeli ktoś by chciał poznać takiego smutasa to piszcie ;)
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
No właśnie napisz coś o sobie...:)
Pozdrawiam:)
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
Ja tez nie mam przyjaciol i dlatego tu jestem.Wypelniam sobie czas pisaniem z anonimowymi ludzmi.Jestem samotna z wyboru,daleko od domu i bliskich.Moze jestem samotnikiem z natury,jakos nie czuje potrzeby blizszego kontaktu z przyjaciolmi.Chetniej pisze niz roumawiam wiec jesli masz jakis problem i chcesz sie wygadac to chetnie podyskutuje z Toba.Napisz co Cie gryzie,moze bede mogla Ci pomoc.
 

Eleasse

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków ;)
Ja tu jestem, bo lubię poznawać nowych ludzi ;) Napisz coś więcej o sobie i tak jesteśmy anonimowi ;)
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
napisz cos więcej o sobie tu albo mi na priv, chętnie pogadam ;) :gwizda:
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
fajnie jest poznawać nowych ludzi, tak więc jeśli jesteś chętna do rozmowy to pisz na priv, tam się zgadamy z gg albo coś
 

pinqumona

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójmiasto
Witam! tak jest taka dziewczyna która chciałaby pogadać. Jestem nią ja. Mam podobne smutki. Nie mam prawdziwej przyjaciółki i czuje się dziwnie samotna na tym świecie mimo że mam ukochanego mężczyznę. Ale jakoś mi o nie sprawia zadowolenia w tym temacie. Czasami mam potrzebę wygadania się komuś, komu mogłabym zaufać, która by mnie wysłuchała uważnie i może na to liczyć że ja też ją wysłucham. Mam na myśli jakąś sensowną kobietke, dosyć dojrzałą lecz z którą mogłabym też iść na piwo, na jakąś imprezę. Może jest ktoś z Trójmiasta??
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
ha ha uderz w stół to nożyce się odezwą . no to ja też przyłączam się ha ha o jedną duszyczkę więcej
 

nevada.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Piszac krótko i na temat to jestem samotna i właściwie to nigdy nie miałam prawdziwej przyjaciólki sama niewiem dlaczego tak wyszło Może jest gdzies dziewczyna która tez potrzebuje z kim pogadac i wogóle. Jestem dobra i wrażliwa a tak naprawde niemam sie przed kim wygadać :niepewny: Jeżeli ktoś by chciał poznać takiego smutasa to piszcie ;)

skąd ja to znam.. ja bardzo chętnie cie poznam. mimo iż widze że ta wiadomość jest z lutego mam nadzieje że to wciąż jest aktualne. :)
 

M.Doherty

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc;) mam ten sam problem co ty.;p nie mam sie komu wygadac. <_< moze zapoznalybysmy sie? :] to moj nr gg.16275896. jak chcesz to napisz ;) pozdro;*
 

werciaA

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Okolice Gdanska
Witam! tak jest taka dziewczyna która chciałaby pogadać. Jestem nią ja. Mam podobne smutki. Nie mam prawdziwej przyjaciółki i czuje się dziwnie samotna na tym świecie mimo że mam ukochanego mężczyznę. Ale jakoś mi o nie sprawia zadowolenia w tym temacie. Czasami mam potrzebę wygadania się komuś, komu mogłabym zaufać, która by mnie wysłuchała uważnie i może na to liczyć że ja też ją wysłucham. Mam na myśli jakąś sensowną kobietke, dosyć dojrzałą lecz z którą mogłabym też iść na piwo, na jakąś imprezę. Może jest ktoś z Trójmiasta??


Ja jestem z okolic trójmiasta ;] lubie wyskoczyc z kumpelami na jakies bro ale ostatnio zadna nie ma czasu.. i watpie ze go znajda. równiez mam chłopaka juz prawie 3 lata, ale nie o wszystkim moge z nim pogadac czasami potrzebuje osobe z ktora moge krecic bke i plakac w poduszke.. Aaa mam 17 prawie 18 lat ;P moj e-mail wronekk15@wp.pl teraz wasz Ruch ;] pozdrawiam ;**
 

Aalionaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej:)! Mam podobnie jak Wy.Niby wszystko jest ok,a jednak czegoś mi brakuje.Szukam przyjaciółki/przyjaciółek:). Mam 22 lata i pochodzę z Trójmiasta.Mój mail ice06@wp.pl piszcie chetnie Was poznam...
 

gupolek

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Konin
hej wszystkim :) ja też piszę bo szukam kogoś do popisania przez gadu, sms-y... ewentualnie spotkania się w realu jeśli odległość nie będzie za duża. jak chcecie wiedzieć coś o mnie to piszcie na priva :)
 

pinky1515

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Cmentarz...
elo ja też chętnie poznam jaką sympatyczną przyjaciółke która zaakceptuje mnie taką jaką jestem... jak coś to pisać gg: 2986727.
 

Selevan

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
dobra? wrazliwa?

chcecie z kims porozmawiac z roznych powodow..? a moze byc chlopak? :)
 

askasoltys@o2.pl

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Piszac krótko i na temat to jestem samotna i właściwie to nigdy nie miałam prawdziwej przyjaciólki sama niewiem dlaczego tak wyszło Może jest gdzies dziewczyna która tez potrzebuje z kim pogadac i wogóle. Jestem dobra i wrażliwa a tak naprawde niemam sie przed kim wygadać :niepewny: Jeżeli ktoś by chciał poznać takiego smutasa to piszcie ;)

dobra? wrazliwa?

chcecie z kims porozmawiac z roznych powodow..? a moze byc chlopak? :)
 
Do góry