Szukasz nazwy filmu?

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Temat, gdzie szukamy nazwy filmów według zapamiętanych sytuacji/wątków. Caleb.

Kiedyś oglądałam taki film nie polski na tvp1 może w wakacje. Był on o nauczycielu, który szukał pracy i nie mógł znaleźć. Niedługo po tym przyjeli go do pewnej szkoły, w której uczniowie byli bardzo niegrzeczni, i nikt sobie z nimi nie radził, lecz ten nauczyciel jednak się z nimi uporał. Bardzo fajny ten film był, tylko nie pamiętam tytułu. Może oglądaliście ten film??? Prosiłabym o tytuł.
Pozdrawiam :*
 

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Jak dobrze mi się zdaje to polskiego. On miał taki zarost krótki. Pamiętam kilka scen m.in. Jak dzieci skakały na skakance tzn. dziewczyny i ten nauczyciel przyszedł do nich i chciał się dołączyć, druga scena to chodził po domach rodziców uczniów i się przedstawiał im bo był nowy i proponował jakieś wspólne nauczanie czy coś. Proszę pomóżcie...

I co jednak nikt nie wie????? :( Kojaży mi się z literą t i r chyba na te litery się zaczynało... Taki krótki jednowyrazowy tytuł. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
polskiego? myślałem że już kojarzę, ale ja inny widziałem, nauczyciel były muzyk, film francuski lub włoski, nie pamiętam, ale pomysł podobny
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja wiem.. To było na pewno z Matthewem Perry...

A to nie byli przypadkiem "Młodzi gniewni - historia Rona Clarka"??? ^_^
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
To już nie wiem... Z Twojego opisu myślałam, ze o to chodziło... I mi nadal się wydaje, ze to o to chodzi :p
Nom ale jak nie to nie... :]
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
taaaak, dobry film to był , leci co pół roku w tvp 1 . Ostatnio był jakieś 2 miesiące temu więc za 4 miesiace się przekonasz ;> . Może uzupełnie troche opis filmu wg.Glinki. Film był o nauczycielu który odnosił sikcesy zawodowe w jakiejś tam szkole ale postanowił pojechać do nowego yorku i zająć trudną młodzieżą gdzieś w brooklinie lub w bronxie i miał ich przygotować do jakiegoś testu który jest odpowiednikiem testu kompetencji.Zgadujcie dalej ^^ pzdr.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
szukam filmu z sylwestra on leciał w tamtym roku na tvn około 1-3 w nocy...i był o młodzieży która pojechała z nauczycielem na wycieczke i oni tam robili różne kawały ... może ktoś kojaży ??
 
K

kinga_sc

Guest
Witam kiedyś oglądałam film o studentach, którzy mieli złożyć komputer za 100$, problem w tym, że nie pamiętam, ani kto tam gra, ani co to za tytuł. A jest mi potrzebny.
 
Do góry