Ile może trwać przesyłanie filmu na YouTube?

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Otóż mam problem, dzisiaj obrobiłem pewien film w Sony Vegas i ma on uwaga... 741 MB <_< bo jest tam dużo efektów i ogólnie jest miód ale jest problem że przesyłam już ten film od około 3 godzin...
Czy zna może ktoś jakiś wykres ile może trwać przesyłanie takiego dużego pliku?
Dzięki z góry.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Na bank długo. Ile Twój provider udostępnia prędkości przy uploadzie?
 

int

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Można to szybko policzyć - wystarczy znać prędkość swojego uploadu.
Zazwyczaj ISP podaje prędkość internetu w formie: Downstream/upstream i w Polsce prawdopodobnie najczęściej jest to 1024/256, prędkość ta jest w kilobitach i żeby otrzymać liczbę kilobajtów na sekundę trzeba ją podzielić przez 8. Dla przykładu: upload 256kbps daje możliwość wysyłania plików z prędkością 32kB/s.

741 MB * 1024 = 758784 kB (Tyle kilobajtów zajmuje film)
758784 kB / 32 kBps = 23712 sekund = 395,2 minuty ~ 6,6 godzin.

Czyli jeżeli nie masz zbyt dobrej prędkości wysyłania to radzę zostawić komputer włączony na noc...

Ja bym radził ten film przekonwertować na jakiś mniej zajmujący format, na dodatek zmniejszyć rozdzielczość, bo youtube i tak ją ostatecznie zmieni.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Youtube dopuszcza taki duży rozmiar filmu? Wydawało mi się, że może mieć max. 100MB

Podziel go na party jeżeli trwa długo i skonwertuj do lżejszego formatu ;)
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Youtube dopuszcza taki duży rozmiar filmu? Wydawało mi się, że może mieć max. 100MB

Podziel go na party jeżeli trwa długo i skonwertuj do lżejszego formatu ;)

Niee największy możliwy rozmiar to 1 GB ;)

Ale wydarzyło sie coś dziwnego (chciałbym mieć więcej takich dziwnych przeżyć hehe) wczoraj czekałem do 2 w nocy aż się prześle film, ale oczywiście nie udało się (tak myślałem) więc wyłączyłem przesyłanie, w końcu przesyłałem od 19 czy tam 18, ale dzisiaj rano wstaje, patrze, a tu film na YT jest, LOL!

OK! A tutaj film:
http://pl.youtube.com/watch?v=DpLaThvluvM&...re=channel_page

Następnym razem zrobie aby był 720p, czyli taki duzy obraz :p

Jak możecie to oceńcie.
 

int

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ten film trwa 3,5 minuty... jezeli rzeczywiscie zajmowal ponad 700MB no to niezla kobyła...
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ten film trwa 3,5 minuty... jezeli rzeczywiscie zajmowal ponad 700MB no to niezla kobyła...

To wynik nieumiejętnego posługiwania się kodekami, powinien zajmować max 100 MB (i to przy 720p).
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
I filmik nie jest zbyt dobry,za długie te "czarne przerywniki"
A poza tym mam wrażenie,żę to nie gameplay a Frag Movie.Tylko że skill nie dopisał:D
Mogłeś zabic tego solda na początku z noża,a nie walic z rewolweru;/,Akcja Spy'em za soldierem na 2fort też była żałosna,przecież tam ZAWSZE stoją jakieś sentry,łatwiej by było założyc sapery na sentry,a potem zabic solda.
Też gram w TF2 i myślę,że filmik ostro średniawy,nic ciekawego w nim nie ma.Na początku zamiast kilkunastu sekund swojego nicku mógłbyś dac urywki np. z "Meet The:"
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
To wynik nieumiejętnego posługiwania się kodekami, powinien zajmować max 100 MB (i to przy 720p).

Przecież ja to doskonale wiem, to mój pierwszy film w Sony Vegas'ie, więc cud że w ogóle zdołałem jako taki film zrobić, heh :)

I filmik nie jest zbyt dobry,za długie te "czarne przerywniki"
A poza tym mam wrażenie,żę to nie gameplay a Frag Movie.Tylko że skill nie dopisałbiggrin.gif
Mogłeś zabic tego solda na początku z noża,a nie walic z rewolweru;/,Akcja Spy'em za soldierem na 2fort też była żałosna,przecież tam ZAWSZE stoją jakieś sentry,łatwiej by było założyc sapery na sentry,a potem zabic solda.
Też gram w TF2 i myślę,że filmik ostro średniawy,nic ciekawego w nim nie ma.Na początku zamiast kilkunastu sekund swojego nicku mógłbyś dac urywki np. z "Meet The:"

Te czarne urywki miały robić, wiem że to nie wyszło, ale jakiś tam nastrój :p
WIem że to może wyglądało na frag movie, ale po prostu chciałem zrobić jakiś pierwszy film koniecznie i nie za bardzo zastanawiałem się nad tym czy kogoś tam zabije, czy akcje wyjdą, wiem, mimo iż gra w tę grę od ponad roku (znaczy się miałem przerwe chyba gdzieś od maja do chyba października) gdy kręce filmy frapsem (tut, ale postaram się pozyskać full) nigdy nei wychodzi mi jakiś sensowny kill, bo jednak to tylko 30 sekund :frusty:

Mimo wszystko dziękuje za komentarze, ale naprawdę starałem się zrobic naprawde dobry film, dzięki wszystkim którzy się wypowiedzieli.
 

patrykti

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka mam problem podobny wyslalem film (pojemnosc 204 kb) i czekam ok.40 min i nic co sie dzieje lub ile bede czekal az sie wstawi lub cos takiego
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Przecież ja to doskonale wiem, to mój pierwszy film w Sony Vegas'ie, więc cud że w ogóle zdołałem jako taki film zrobić, heh :)
Ale wystarczyło tylko odpowiednio go jeszcze skompresować i film miałby tak jak ktoś wyżej powiedział 100MB przy 720p. Sony Vegas nie używałem nigdy, ale do kompresji polecam VirtualDub. Prosty programik, kompresuje bardzo dobrze.
 

dawidbogucki

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc mam pytanie jestem zarejestrowany na chomikuj i niewiem ile się przesyla gra 6gb z góry dzięki
 
Do góry