Kolorowe Projekty Łazienek

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Średnio mi się podoba ta pstrokacizna, i umywalka która wygląda jak miska w kwiatki :D
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
fajne te projekty łazienek. Trochę może za bardzo pstrokate, ale generalnie ok ;) własnie przymierzam się do małego remontu w łazience i przeglądam http://multizakupy.pl/ :) Zacznę od umywalki. Na razie wpadła mi w oko taka: http://multizakupy.pl/Umywalka_KOLO_Aplauz_z_powloka_41980_900_80_x_55_cm.html
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Ciekawe, ale bardziej do obejrzenia na zdjęciu, a nie do własnego mieszkania ;) Nie czułbym się za dobrze w takiej stylistyce. Wole proste, tradycyjne łazienki w takich pomieszczeniach stawiam przede wszystkim na funkcjonalność, wygląd też jest ważny ale jednak główne jego zadanie to nie przytłaczać...
 
A

Alternative Trippin

Guest
Bardzo ładne te łazienki. W ogóle, uważam, że trzeba odejść od takiej stereotypowej, nudnej łazienki, w której nic tylko mydło w płynie i ręczniki. Ja np. mam porozstawiane świeczki. Są bardzo ładne, kupiłem je na myin.pl i jestem bardzo zadowolony. Nadają wnętrzu fajnego charakteru - takiej tajemniczości i tworzą fajny nastrój.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Wow, bardzo fajne są te łazienki. Zupełnie inne, niż takie zwykłe "pokoje do mycia" :phi: Ale np. dużo ciekawych projektów łazienek widziałem w portfolio n-design. Oni też profesjonalnie się zajmują robieniem takich zupełnie innowacyjnych rzeczy. Myślę, że w takiej łazience można spędzić bardzo przyjemne chwile, relaksując się w wannie ;)
 

karlosum

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to super, poszukuje czegoś do mojego nowego domu, gdzie w dużej przestrzeni ta pstrokacizna może fajnie wyglądać! A póki co mieszkam w mieszkaniu, gdzie mam wannę białą, odnowioną niedawno metodą "wanna w wannie", bo wcześniej żółta trochę już była. Na takiej kolorowej może nie będzie tego paskudnego efektu.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
No no, interesujące pomysły na łazienkę ;) W ogóle takie inspirowanie się innymi kulturami na przykład sprawia, że wnętrza nabierają oryginalności i wyrazu 9a nawet - rzekłabym - pazura). W internecie pełno jest takich inspirujących właśnie zdjęć / galerii - kiedyś widziałam np. lampę (taką pokojową) w łazience ;) Chyba nawet było to tutaj.
 
C

compton_style

Guest
Fajnych projektów można poszukać też na profilu Polski Hydraulik na fejsie, na razie jest tego niewiele, bo profil wystartował do sierpnia, ale już pojawiły się fajne łazienki na poddaszu. W ogóle zapowiada się na fajny profil :)
 

holenderka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Myślę, że dla stworzenia wyjątkowej łazienki, albo salonu kąpielowego, warto odejść do sztampowych rozwiązań. Wanny z drewna, nowoczesne formy, zlewy na blatach, różne kolorowe kafelki, różne gadżety - wariacji jest mnóstwo. Ale dla własnej wygody lepiej nie bawić się w pstrokaciznę, chyba że ktoś jest wielbicielem Orientu. Znalazłam niesamowitą galerię, zaczyna się od połączenia czerwieni i bieli z wanną w centrum i żyrandolem. Dla mnie spełnienie marzeń - http://www.swiatrezydencji.pl/design/wzornictwo/design-w-salonie-kapielowym?q=%C5%82azienka Pierwszy projekt jest typową elegancją, dalej ( w ogóle, to zestawienie paru projektów różnych designerów) są bardziej inspirowane naturą.
 

Erun

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
O, rewelacyjny ten pierwszy projekt stylizowany na Indie:D Widziałem tez niedawno kompozycje korzystające z wykończeń drewnianych, a ściany były fioletowo białe. Materiały budowlane wykorzystywane w aranżacji wszystkie były imitowane na drewniane i łazienka była bajeczna:)
 

colourglass

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Warto odwiedzić też
http://www.colourglass.poznan.pl

- ciekawe pomysły na wykorzystanie szkła laminowanego z grafiką w łazience.
Np. niezwykłe kabiny prysznicowe oraz szklane dekory na ścianę z dowolną grafiką.
 

Attachments

  • zioła old.jpg
    zioła old.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 44
  • trawka mała.JPG
    trawka mała.JPG
    86,2 KB · Wyświetleń: 50
  • magnolie 2.JPG
    magnolie 2.JPG
    103,5 KB · Wyświetleń: 35

annnaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
rzeczywiście to szkło świetnie się prezentuje. Nie miała pojęcia, że tak sie ono nazywa ;)

a co do łazienek nie podobaja mi sie ale to tylko moje zdanie - osobiście wole projekty nowoczesne ale też nie całkiem minimalistyczne, chłodne
 

aga@wasiu.eu

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
a może tak, kolorowo, nowocześnie, chyba nie nudno no i ze szkłem :) (choć z tymi pstrokatymi tez bym powalczyła, troszkę by się uspokoiło i też by było ładnie z taką umywalką)
www.agamajer.pl Architektura wnętrz
 

Attachments

  • aranżacja łazienki.jpg
    aranżacja łazienki.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 20
  • kolorowa łazienka.jpg
    kolorowa łazienka.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 21
Do góry