JAK POLACZYC I DAWKOWAC

alson

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.Mam maly problem obecnie mam testosteron prplongutaum,deca200mg,wistrol tab 10mg.Niewiem jak to wszystko polaczyc i dawkowac.Czy moglby ktos to wszystko rozpisac.Mam 25lat i jest to moj pierwszy cykl.Mam terz troche tluszczu na brzuchu czy po tym spale te zbedne kilogramy,Dzieki wielkie.
 

RAPPRODUKCJA

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
ty a nieprzewinal ci chlopaku ten co ci sprzedal jak masz to brac ? jak jeszcze niewiesz to ci moge napisac i ladny cykl sobie :cenzura:a do:cenzura:ales na poczatek pozdro
 

Łap plósa

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Przestań szpikować sie sterydami bo będziesz kaleką umysłowym i fizycznym do końca życia (które w tym wypadku będzie krótkie) !!!
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Proszę cię, jęsli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj. Jeśli nasłuchałeś się w telewizji że po sterydach ci odpije totalnie i zostaniesz kaleką to rada odemnie: nie oglądaj tyle telewizji :/ Sterydy głównie pomagają, chociażby poprawic rzeźbę, gdy bierzesz sporo na klatę lecz wyglądasz dalej jak chudzina, po to są też sterydy.
Jeśli ty brałeś sterydy i odbiło się to na twoim umyśle to szczerze ci współczuję..

A co do tematu: Idź kolego do sklepu sportowego z tym co zakupiłeś a na pewno ci powiedzą jak to zażywać i dawkować.
Pozdrawiam.
 

Łap plósa

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tak uważasz?
Zobacz sobie filmik z gościem, który przedawkował:
http://www.youtube.com/watch?v=rBBWMRRWOrM
Jaki on sexi co?
Ja sterydów nie brałem i brać nie będe.
Jednak wiem, że takie anaboliki w początkowej fazie dają mierne efekty - dlatego sportowcy i amoatorzy sięgają po większe dawki - co naprawdę prowadzi do m.in. zaburzeń psychicznych, bezpłodności, czy zahamowania wzrostu i innych niepożądanych efektów.
Objawy mogą też wystąpić dopiero w wieku podeszłym, tzn. nawet jeżeli bierzesz teraz i będziesz kontynuował to przez kilka lat to w przyszłości nie unikniesz chorób (wątroba, serce itp.).
Jeżeli chcesz dobrze wyglądać to wystarczy białko i dobre suplementy.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Tak tylko że ci którzy pakują w siebie potrójne dawki to tylko po to żeby typowo zaszpanowac przed znajomymi a tego i ja nie popieram.
 
Do góry